Labai keista skaityti atsiliepimus - jie visi teigiami. Ar tik nebus taip, kad neigiami iš vis neskelbiami? Aš buvau seniai užsisakiusi kortų analizę. Sunku parinkti žodžius, kurie leistų tiksliai išreikšti kilusias mintis. Kai kas gautoje analizėje atitiko tikrovę, tačiau iš esmės nebuvo tiksliai nusakyta situacija. Kai parašiau, jog jo patarimai praktiškai neįgyvendinami ir nesuprantu, kaip galima šitiek nusivertinti ir prarasti savigarbą, kad jais pasinaudoti,
akivaizdžiai Vilius supratęs , kad suklydo, ėmėsi "taisyti" padėtį psichologiniais išvedžiojimais ir jau visiškai priešingais patarimais. Likau stipriai nustebinta. Ir, žinoma, nepatenkinta tokiu "darbu" , už kurį nemenkai dar ir sumokėjau.

Marijona    2018 lapkričio 20  

Jau kelerius metus vis kreipiuosi i si savo srities specialista, visos jo prognozes anksciau ar veliau pildosi, jo patarimai, issakytos juodu ant balto mintys ir vizijos padejo apsispresti daugeliuose situacijuose. Taip tiksliai apibudinti zmogu ir jo jausmus, neisivaizduoju kaip galima, neturint Dievo dovanos kaip Vilius turi. Labai padejo ne tik man bet ir mano artimam zmogui. Dekui Viliau uz pagalba padedant susivokti kokioj situacijoj esam ir kokiu keliu zinksniuoti toliau. Tik sekmes ir daug geru darbu jums linkiu.

Dovile    2018 lapkričio 18  

Kodel girdziu apkalbas, per akmens sienas? Nezinau ,bet kada ,,taiko" i mane, as girdziu. Sunku gyventi su tuo, ka zmones kalba.

Arvydas    2018 rugsėjo 29  

Kreipiausi jau ne vieną kartą, ir neteko dar nusivilti. Nerealu, ne tik vidinė būsena, emocijos, ant kiek viskas apibūdinta itin tiksliai ir n-ąjį kartą beskaitant šypsena veide vis atsiranda. Bet kas geriausia, tai kad po truputį laikui bėgant viskas pildosi. Sėkmės ir toliau Viliui!😉

Ingrida    2018 balandžio 18  

Esu labai patenkinta sio zmogaus darbu , neitiketina!
Esu labai dekinga uz tikrai issamia analize ir patarimus.
Aciu Jums dar karta!

Aurelija    2018 kovo 29  

Neitiketina, kaip tiksliai Vilius atsake i mano klausima ir situacija aplamai, manes net nepazinodamas. Zmogus turintis dovana ir tai tikrai ne paskutinis kartais, kai i ji kreipiuosi. Begalo patiko, kad jis visada skatina paklausti kas neaisku atsakyme, issiaiskinti iki pat galo, kad nekiltu jokiu klausimu, visada malonus ir puikiai ismanantis savo darba. Taip ir toliau! <3

Magnolija    2018 kovo 25  

Daug kartu jau naudojausi paslaugomis ir visada paskaicius nustembu, kaip tiksliai nupasakojama. Analizes nenustoju skaityti, vis i jas isigilindama ir stebint kaip jos is tiesu pildosi. Tai nerealus dalykas, nenustosiu naudotis Jusu pasaugomis, ir tikrai rekomenduoju visiems kreiptis butent i Jus! Ačiū Jums!!!

Ausra    2018 kovo 25  

Jūsų atsiliepimas *Dekoju jums, sirdingai dekoju uz puikia informacija apie Runas ir ju reiksme. Visada laukiu jusu vertingu ziniu, straipsniu. Dekoju uz jusu darba ir pagalba visiems mums.

Visada su Jumis - Daina

Vardas *Daina Veprauskiene    2018 vasario 7  

Labai noriu palikti teigiamą atsiliepimą, kad ir po laiko jau gero, nes iki šiolei esu maloniai nustebinta užsisakiusi pirmą kartą gruodžio mėn. Viliaus sudarytą man metinę įvykių prognozę, nes kas svarbiausia - tai, kad viskas po mažu pildosi!! 🙂 Jausmas keistas, bet skaitau n kartų jo laišką, vis gilindamasi ir rasdama kiekvieną kartą vis kažką tokio. Ištikrųjų manau, kad tai savo srities profesionalas ir ne vieną kartą į jį dar kreipsiuosi;) Ačiū Jums ir didžiausios sėkmės

Ingrida    2017 balandžio 25  

Jau ne kartą esu pasinaudojus Viliaus paslaugomis. Kiekvieną kartą nuoširdžiai nustembu, kaip galima taip tiksliai ir aiškiai "skaityti" kortas. Taip pat labai patinka informacijos pateikimo būdas, - aiškiai, žmogiškai, paprastai ir suprantamai. Jeigu iškyla klausimų ar norisi pasitikslinti, tai visada sulaukiau tikslesnio paaiškinimo. Dar kartą labai dėkui už pagalbą, kai iškyla gyvenimiški klausimai ir jautiesi pasimetęs, nes nežinai, kaip pasielgti.

Gabija    2017 balandžio 12  

Pasidalinkite ir Jūs savo atsiliepimu:Verification Captcha
* privalomas