Kreipiausi jau ne vieną kartą, ir neteko dar nusivilti. Nerealu, ne tik vidinė būsena, emocijos, ant kiek viskas apibūdinta itin tiksliai ir n-ąjį kartą beskaitant šypsena veide vis atsiranda. Bet kas geriausia, tai kad po truputį laikui bėgant viskas pildosi. Sėkmės ir toliau Viliui!😉

Ingrida    2018 balandžio 18  

Esu labai patenkinta sio zmogaus darbu , neitiketina!
Esu labai dekinga uz tikrai issamia analize ir patarimus.
Aciu Jums dar karta!

Aurelija    2018 kovo 29  

Neitiketina, kaip tiksliai Vilius atsake i mano klausima ir situacija aplamai, manes net nepazinodamas. Zmogus turintis dovana ir tai tikrai ne paskutinis kartais, kai i ji kreipiuosi. Begalo patiko, kad jis visada skatina paklausti kas neaisku atsakyme, issiaiskinti iki pat galo, kad nekiltu jokiu klausimu, visada malonus ir puikiai ismanantis savo darba. Taip ir toliau! <3

Magnolija    2018 kovo 25  

Daug kartu jau naudojausi paslaugomis ir visada paskaicius nustembu, kaip tiksliai nupasakojama. Analizes nenustoju skaityti, vis i jas isigilindama ir stebint kaip jos is tiesu pildosi. Tai nerealus dalykas, nenustosiu naudotis Jusu pasaugomis, ir tikrai rekomenduoju visiems kreiptis butent i Jus! Ačiū Jums!!!

Ausra    2018 kovo 25  

Jūsų atsiliepimas *Dekoju jums, sirdingai dekoju uz puikia informacija apie Runas ir ju reiksme. Visada laukiu jusu vertingu ziniu, straipsniu. Dekoju uz jusu darba ir pagalba visiems mums.

Visada su Jumis - Daina

Vardas *Daina Veprauskiene    2018 vasario 7  

Labai noriu palikti teigiamą atsiliepimą, kad ir po laiko jau gero, nes iki šiolei esu maloniai nustebinta užsisakiusi pirmą kartą gruodžio mėn. Viliaus sudarytą man metinę įvykių prognozę, nes kas svarbiausia - tai, kad viskas po mažu pildosi!! 🙂 Jausmas keistas, bet skaitau n kartų jo laišką, vis gilindamasi ir rasdama kiekvieną kartą vis kažką tokio. Ištikrųjų manau, kad tai savo srities profesionalas ir ne vieną kartą į jį dar kreipsiuosi;) Ačiū Jums ir didžiausios sėkmės

Ingrida    2017 balandžio 25  

Jau ne kartą esu pasinaudojus Viliaus paslaugomis. Kiekvieną kartą nuoširdžiai nustembu, kaip galima taip tiksliai ir aiškiai "skaityti" kortas. Taip pat labai patinka informacijos pateikimo būdas, - aiškiai, žmogiškai, paprastai ir suprantamai. Jeigu iškyla klausimų ar norisi pasitikslinti, tai visada sulaukiau tikslesnio paaiškinimo. Dar kartą labai dėkui už pagalbą, kai iškyla gyvenimiški klausimai ir jautiesi pasimetęs, nes nežinai, kaip pasielgti.

Gabija    2017 balandžio 12  

Sveiki,

nuoširdžiai dėkoju už Jūsų nuolat išsakomus atsiliepimus bei įspūdžius apie atliktas kortų analizes, kuriu atsakymai pateikiami raštu ar apie susitikimus, kurių metu "gyvai" bendravome su taro ar Lenormand kortomis. Jūsų palaikymas nuolat skatina tobulėti bei gilintis į kortų paslaptis, kad kuo tiksliau bei išsamiau galėčiau atsakyti į Jūsų užduodamus klausimus.

Didžioji dalis mano ruošiamų kortų analizių atliekamos nuotoliniu būdų, todėl darbo stilius kiek neįprastas, nes atsakymai pateikiami raštu. Pasidalindami savo patirtimi padėsite kitiems svetainės lankytojams geriau suprasti ko gali tikėtis iš kortų atsakymų. Kuriant naują svetainės versiją pavyko perkelti ir dalį Jūsų atsiliepimų iš senosios svetainės, o naujuosius atsiliepimus galėsite palikti tiek čia, tiek ir prie kiekvienos paslaugos. Pvz. Jei užsisakėtė didyjį Taro būrimą, tai galite savo nuomonę ar atsiliepimą patalpinti ir prie pačios paslaugos aprašymo. Objektyvumo dėlei atsiliepimus prie konkrečios analizės galės palikti tik tie, kurie buvo užsisakę konkretų kortų būrimą bei prisijungę prie savo paskyros.

Nuoširdžiai Jūsų
Vilius Malinauskas

Kartomantija.lt    2017 kovo 9  

Buvau uzsisakiusi didziaja taro kortu analize, jos teko palaukti, bet rezultatai pranoko luksecius!Kai kurie sakiniai buvo suformuluoti mano pacios gyvenime pasakytomis frazemis.Net keista, kad zmogus, visiskai nepazinodamas manes, savo praktikos deka "perskaite" mane kaip knyga:) Sekmes Jums! Taip ir norisi pasakyti - Jus kietas!:)))P.S. uzsisakiau zvake, senokai jau, pamirsau pati net, bet tikiuosi pavyks vel pritraukti Jusu demesi:)

Samanta    2016 gruodžio 22  

Gavau didziaja analize,labai tiksliai aprasyta asmenybe, tikslu siekimas, labai tiksliai aprasyta dabartine padetis, ir t.t. Labai gerai ,kad dar galima paklausti jei kas neaisku, Nuosirdziai dekoju uz gera darba,SEKMES JUMS ,REKOMENDUOJU KREIPTIS VISIEMS !! VEL KREIPSIESIU KADA REIKES :)

Kristina    2016 lapkričio 10  

Pasidalinkite ir Jūs savo atsiliepimu:Verification Captcha
* privalomas