Kryžių septynetas. Būrimas kortomis
Dienos korta

Būrimas kortomis. Dienos prognozė 2019 m. balandžio 17 d. Kryžių septynetas

Būrimas kortomis, dienos prognozė – astromitologinė Lenormand kaladė. Kryžių septynetas – „Panas“

Panas – miško dievas, piemenų globėjas. Panas gimė su ožio kanopomis, ragais ir barzda, jo motina išsigandusi tokio naujagymio labai išsigando ir pametė vaiką, tačiau tėvas Hermis pasiėmė vaiką su savimi į Olimpą. Panas labai gražiai grojo fleita, o kartą net išvietė patį Apoloną į muzikinę dvikovą. Tačiau jo fleita niekaip negalėjo prisilyginti Apolono muzikai. Taip ir dingo Pano garbėtroškiški norai būti geriausiu muzikantu Olimpe.

Darbas, veikla: staigus šuolis, galima staigi sėkmė, tačiau nepamirškite gerbti aukštesnes pareigas užimančių kolegų ir per anksti neužrieskite nosies.

Finansai: nepervertinkite savo finansinių galimybių, nesišvaistykite pažadais, kurių negalėsite išpildyti. Vertinkite žvirblį saujoje, o ne briedį lankoje.

Jausmai, emocijos: saugokitės aplinkinių tuščio žavesio, nepasiduokite tuštiems pažadams ir gundymams. Šia dieną klestės kūniškų malonumų potraukis, kuris nebūtinai turi peraugti į tikrus ir gilius romantiškus jausmus. Tai kūniškų malonumų, o ne tikrosios meilės diena, todėl neapsigaukite, kad netektų nusivilti.

Kaip Panui, taip ir Jums rytojaus diena gali atnešti garbėtroškiškų, perdėm didelių troškimų ir siekių. Nepamirškite, kad „Quod licet Jovi, non licet bovi“. Būtina rytoj elgtis taip, kad neviršytumėte savo tikrųjų galimybių ribų. Jei aukštai kilsite, galite labai skaudžiai kristi. Rytoj bus vertinamas kritinis mąstymas, o ne tušti išsišokimai.

Asmeninę kortų konsultaciją galite užsisakyti ČIA

Banner

Parašykite komentarą