Pikų trejetas. Būrimas kortomis
Dienos korta

Būrimas kortomis. Dienos prognozė 2019 m. balandžio 16 d.

Būrimas kortomis, dienos prognozė – astromitologinė Lenormand kaladė. Pikų trejetas – “Moiros”

Trys Dzeuso ir Temidės dukros moiros valdė žmonių ir dievų likimus. Nebuvo pasaulyje tokios jėgos, kuri galėjo pasipriešinti moirų nulemtam likimui. Kartais dievai bandydavo apgauti nornų nulemtą likimą ir pakreipti jį savo norima linkme ar padėti žmonėms išvengti likimo smūgių, tačiau tai darydavo labai atsakingai – tik tuomet, kai žinodavo, jog neprieštarauja likimo ir pasaulio bendrajai tvarkai ir dėsniams.

Darbas, veikla: sustokite ir tiesiog pralaukite šią dieną. Geriausia būtų nesiimti jokių aktyvių veiksmų, nepriimti atsakingų sprendimų. “Peržiemokite” šią dieną it žuvis po ledu.

Finansai: itin nestabili situacija ir diena, kai staiga gautos pajamos gali virsti gan dideliais nuostoliais ir netektimis. Nesidžiaukite radę ir neverkite pametę.

Jausmai, emocijos: asmeniniame gyvenime vykstantys šiandienos įvykiai turi ir turės itin didelę reikšmę. Stebėkite įvykius, įsiklausykite į aplinkos šnabždesius ir padarykite atitinkamas išvadas. Nepasiduokite emocijoms, jausmams, aistroms – leiskite viskam vykti natūraliai, neskubant. Galimos staigmenos, kurios nebūtinai bus mielos ir džiaugsmingos, tačiau jos būtinos, kad iš naujo įvertintumėte savo asmeninio gyvenimo kokybę.

Koks likimas nulemtas – toks jis ir turi būti. Šiandien negalima priešintis natūraliai įvykių eigai. Belieka prisiminti, kad po juodo gyvenimo periodo visada ateina baltas, kad po nakties visada išaušta kita diena ir kitas rytas. Šiandien privalu nurimti, pajusti harmoniją su laiko tėkme ir jai visiškai atsiduoti.

Banner

Parašykite komentarą