Širdžių dešimtukas. Būrimas kortomis
Dienos korta

Būrimas kortomis. Dienos prognozė 2019 m. balandžio 18 d. Širdžių dešimtukas

Būrimas kortomis – astromitologinė Lenormand kaladė. Širdžių dešimtukas – “Meistras stebi kaip medžiaga pasidengia sidabru”

Su šia korta prasideda šeštoji alcheminio proceso stadija, kai medžiaga alchemiko retortoje pasidengia sidabru. Sukryžiavęs rankas ant krūtinės meistras patenkintas stebi pasisekusį eksperimentą.

Darbas, veikla: šiandien, kaip niekad, būtina savikritika. Tegul jau pasiekti rezultatai nesutrukdo žengti toliau. Neužmikite ant laurų vaikino.

Finansai: situacija stabili, materialinis pamatas tvirtas, tačiau ir vėl gi – nesidžiaukite per daug, nesišvaistykite pinigais, galimos neapgalvotos lengvabūdiškos išlaidos.

Jausmai, emocijos: tai aklos meilės ir aklų emocijų korta. Būtent jausminis aklumas tvyros rytoj ore bei neleis objektyviai įvertinti situacijos, pastebėti partnerio ar šeimos narių ydų ar net nemenkų klaidų.

Taip kaip meistras, Jūs stovite ir žvelgiate į pasaulį perdėtai susižavėjusiu žvilgsniu. Gerai apsidairykite aplink, nusiimkite rožinius susižavėjimo akinius ir pamatysite, kad ne viskas taip gražu ir tobula. Tačiau tuo pat metu nereikia išsigąsti: viskas iš tiesų vyksta pagal planą, tik nereikia perdėtai džiūgauti, kol nepasiekėte galutinio rezultato. Dar tikrai yra ką nuveikti.

Daugiau informacijos apie Lenormand kortas rasite ČIA

Banner

Parašykite komentarą