Būrimas kortomis

Apie Marija Ana Adelaida Lenormand

lenormandMarija Ana Adelaida Lenormand (Marie-Anne Adelaide Le Normand) – žymiausia Prancūzijos aiškiaregė ir pranašautoja, pažadėjusi Napoelonui ir Žozefinai sostą, o Robespjerui ir Maratui giljotiną. Marija Lenormand gimė 1772 m. gegužės 27 d. Alansone, nedideliame miestelyje netoli Paryžiaus pasiturinčio pirklio šeimoje. Ji gimė ne visiškai sveika. Kalbama, kad jos viena koja buvo trumpesnė, o vienas petys laikėsi aukščiau kito. Lenormand tėvas mirė anksti ir šeima pradėjo skursti. Motina buvo priversta atiduoti Mariją į benediktinių mergaičių vienuolyną –internatą, kur ji gyveno ir tęsė mokslus. Čia ji išmoko lotynų kalbą, susipažino su numerologija. Jau vaikystėje, jaunoji Marija išpranašavo, jog vienuolyno vyriausiaja neilgai teks dirbti internate. Maža mergaite niekas nepatikėjo, o po kelių savaičių viršininkė buvo paaukštinta ir perkelta į kitą abatiją.

Baigusi mokslus Marija persikėlė gyventi į Paryžių, kur dirbo pardavėja. Ten ji rimtai susidomėjo pranašavimu kortomis. Manoma, kad jos mokytojas buvo žymus to meto pranašautojas, okultistas ir kabalistas Eteila (Alliette). Jis nagrinėjo Taro sistemą remdamasis kabalos principais. Eteilos mokymas rėmėsi prielaida, kad didžiuosius Taro Arkanus sudarė senovės Egipto magai ir žyniai, taip užkoduodami savo žinias. 1790 metais Marija Lenormand kartu su drauge atidarė pirmąjį būrimo saloną, kuris akimirksniu tapo Paryžiaus aukštuomenės traukos centru.

Didžiausios šlovės Marija Lenormand susilaukė Žozefinai išpranašavusi Prancūzijos karūną, o jos vyrui Napoleonui imperatoriaus sostą. Nei jaunasis generolas, nei jo žmona apie tai tuo metu net nesvajojo ir Lenormand pranašyste nepatikėjo. Tačiau nepraėjo ir dešimt metų, kai pranašystė išsipildė. Napoleonas neužmiršo būrėjos ir atsidėkodamas įteikė milijoną frankų. Pašlijus Žozefinos ir Napoleono santykiams, Bonapartas nusprendė, kad juos apkartino būtent Marijos Lenormand „patarimai“ ir išsiuntė ją iš Paryžiaus. Kaime Lenormand parašė knygą, kurioje išpranašavo Napoleono žlugimą ir Burbonų dinastijos sugrįžimą į valdžią. Knyga buvo išleista tik po Napoleono žlugimo. Vėliau grįžusi į Paryžių Lenormand neprarado šlovės. Dauguma politikų ir pasaulio galingųjų klausė jos patarimų. Ji buvo pristatyta net Rusijos carui Aleksandrui I.

1821 metais ji buvo nuteista metus kalėti už eretines mintis, bet apeliacinis teismas panaikino nuosprendį. O garsioji pranašautoja iki pat savo mirties liko labai populiari visoje Prancūzijoje. 1843 metų birželio 23 naktį Marija Ana Adelaida Lenormand buvo nužudyta.

lenormand3 lenormand4 lenormand7 lenormand9

Banner

Parašykite komentarą