mėnulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 14–oji mėnulio para TRIMITAS. Viena iš pačių sėkmingiausių Mėnulio dienų. Jei nėra ypač blogų aspektų, visi darbai, pradėti šią dieną, pasiseka. Tai gerų darbų ciklo pradžia. Jei šią dieną praleidote veltui, galima sakyt jog veltui praeis visas mėnuo. Taigi jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną. Tačiau neužmirškite, kad Trimito diena turi savyje ne tik didžiulės sėkmės energiją, bet ir didžiulį emocinį potencialą. Jį svarbu suvaldyti, neiššvaistyti smulkmenoms, pykčiams, ambicijoms.Ši diena, viena švenčiausių Mėnulio kalendoriuje, labiausiai padeda žmonėms, turintiems misiją, suvokiantiems pašaukimą, gebantiems veikti daugelio labui. Mažiau padeda savanaudiškuose, egoistiniuose reikaluose. Ligos praeis be rimtų pasekmių. Sapnai nereikšmingi.

Šią mėnulio kalendoriaus dieną patariamą: Prisiminkime išėjusius. Uždekime žvakutę jų atminimui pagerbti. Bet neapkraukite nervų sistemos prisiminimais. Gera diena organizmo valymui. Tinka sausas badavimas arba sotūs pietūs.

Šią mėnulio kalendoriaus dieną patariamą:  Nedalinkite pažadų ir nesiblaškykite. Netinkama diena maginiams ritualams. Jei meldžiatės, tai iš visos širdies. Nevarginkite akių, nežiūrėkite be reikalo į veidrodį.  Vakare venkite saldumynų, aštrių patiekalų. Maksimaliai apriboti bet kokį skystį – tai geros savijautos pagrindas visai parai.

Photo credit: .christoph.G. via Foter.com / CC BY-ND