10410522_10153048154509791_6971755806268205040_nJau daugiau nei dešimt metus gyvuoja svetainė kartomantija.lt, todėl, manau, atėjo laikas prisistatyti Jums, mano svetainės skaitytojai ir klientai, taip atvirai, kokie būnate Jūs, kai kreipiatės į mane, kad Taro ir Lenormand kortų bei kitų mantinių sistemų pagalba padėčiau rasti atsakymus į Jūsų klausimus, padėčiau giliau suprasti gyvenimiškas situacijas, aplinkybes, perspėčiau apie kortų numatomus iššūkius ar laukiančius gražius ir džiaugsmingus gyvenimo pokyčius. Jūs atsiveriate, todėl, manau, būtų sąžininga šiek tiek papasakoti ir apie save bei kaip ir kodėl Taro, Lenormand kortos ir kitos mantinės sistemos atėjo į mano gyvenimą ir kaip gimė ši svetainė.

Nuo vaikystės domėjausi magija, būrimais, ateities numatymu, tačiau esminis lūžis ir postūmis giliau pasinerti į ezoteriką įvyko tada, kai į mūsų šeimos gyvenimą įsiliejo gruzinų kilmės moteris, kuri tapo ir šeimos drauge, ir pirmąją mokytoja ezoterikos pasaulyje. Ji puikiai būrė kavos tirščiais (jos perduotą patirtį galite rasti mano parengtose pamokose kaip burti kavos tirščiais) ir šiek tiek paprastomis žaidimo kortomis. Vėliau vis gilinau teorines žinias būrimui būtent kavos tirščiais ir paprastomis žaidimo kortomis, kol pagaliau vieną dieną minėta šeimos draugė “pastatė mane prieš faktą”: – “Pas tave šiandien ateina klientė”. Tai įvyko maždaug tryliktais – keturioliktais mano gyvenimo metais. Sulaukus palaikymo iš šeimos narių bei draugų vis giliau įsitraukiau į naujų patirčių pasaulį ir kasdien nuosekliai gilinau praktines žinias. Vėliau pasidarė nebe taip įdomu numatyti vien įvykius, faktus bei aplinkybes, tai, ką galima įžvelgti kavos puodelyje ar paprastose žaidimo kortose. Vis dažniau klausdavau ne “Kas įvyks, kada, kur?”, o “KODĖL?”  Taip į mano gyvenimą atėjo Taro ir Lenormand kortos, padedančios gilintis į įvykių priežastis bei pasekmes. Nuo to laiko kasdienės praktikos ir gausėjančios namų bibliotekos dėka vis plėčiau žinių ir patirčių bagažą būtent darbe su Taro ir Lenormand kortomis, kitas mantines sistemas kaip numerologija, astrologija ir kt. pasitelkdamas kaip pagalbines, papildomas priemones. 

Bėgant laikui (nuo pirmojo kliento/klausiančiojo apsilankymo prabėgo bemaž devyniolika metų) pamažu besikreipiančių būrimui kortomis daugėjo (iki šiol tikiu, kad geriausia reklama – iš lūpų į lūpas, o paskatinimas – klientų atsiliepimai), todėl natūraliai didėjo ir poreikis bei siekis vis profesionaliau žvelgti į darbą Taro ir Lenormand kortomis, pateikti vis tikslesnes, išsamesnes, gilesnes analizes bei prognozes. Iki šiol kasdien randu, ko pasimokyti iš pačių Taro ir Lenormand kortų, o radus naujos literatūros, nematytą knygą, naują kortų kaladę nejučia ištiesiu ranką ir “pasidovanoju” sau naujų patirčių, kurios vėliau pasitarnauja plečiant bei gilinant žinias apie kartomantijos mokslą bei Jūsų analizių detalesniam ir tikslesniam sudarymui. Taip tęsiu nenutrūkstančias, tikriausiai viso gyvenimo, studijas.

Šiandien Taro, Lenormand, žaidimo kortos bei kitos mantinės sitemos ir jų atsakymai man padeda nepasiklysti gyvenimo labirinte. Gauta informacija tarnauja kaip gairės, kurios padeda ne tik numatyti įvykių tėkmę, bet ir priežastis (pasekmes), kodėl gyvenimas krypsta viena ar kita linkme. Atsakymai taip pat padeda kurti savo ateitį, nes giliai tikiu, kad tik mes patys esame atsakingi už vienokią ar kitokią įvykių baigtį, o žinodami ateities tendencijas bei galimybes galime keisdamiesi patys keisti ir savo aplinką. Kuo geriau pažįstame save, kuo geriau įsigiliname į problemos esmę – tuo lengviau galime gyvenimo vadeles tvirčiau paimti į savo rankas. Tokiu požiūriu grindžiu darbą kortomis ir kaskart nagrinėjant savo ar kliento situaciją stengiuosi ne vien numatyti įvykių tėkmę ar baigtį, bet ir įkvėpti tiek sau, tiek klientui vilties, tikėjimo ir stiprybės grūmiantis su kasdieniais iššūkiais ir kliūtimis gyvenime. 

Ieškodamas papildomų priemonių, kaip dar aktyviau pasukti gyvenimo vingius geresne linkme atradau runas – magiškus šiaurės šalių ženklus, raides. Gilinantis į runų paslaptis kuriau vis sudėtingesnius runų ženklų junginius, kiekvieną jų “testavau” asmeniškai – taip gimė runų amuletai ir talismanai bei rankų darbo žvakės raižytos runų ženklais. Runų ženklai puikiai “įrašo” norimą ir reikiamą informaciją žmogaus energetiniame lauke, o kartu su sąmoningu žmogaus pasiryžimu keisti savo gyvenimą jos tampa puikiu maginiu įrankiu sustiprinančiu sąmonės ir pasamonės galias, padeda pasiekti norimų tikslų ar apsaugo nuo negatyvaus aplinkos poveikio. 

Internetinę svetainę kuriau pirmiausia tam, kad negalintys atvykti konsultacijai turėtų galimybę susisiekti ir gauti reikiamą Taro ar Lenormand kortų atsakymą, kad klausiantiesiems būtų paprasčiau atsiųsti savo nuotrauką, reikiamus duomenis būrimui. Vėliau svetainė pradėjo pildytis straipsniais, praktinės magijos patarimais. Kasdien gyvenime kyla įvairiausių nesudėtingų klausimų, situacijų, kai nebūtina kreiptis į tarologą, gaminti sudėtingą amuletą ar talismaną, kai nereikalingos  gilios priežasčių ir pasekmių, karminės gyvenimo analizės, kai reikia tik mažo postūmio ar patarimo, o gal nesudėtingo maginio ritualo, kad gyvenimas vėl stotųsi į vietas. Tokiems atvejams šioje svetainėje rasite nemenką vis papildomą kolekciją patikrintų ritualų, būrimo būdų ar tiesiog teorinių ezoterinių straipsnių, kurie, tikiuosi, bus Jums naudingi. Jei manote, kad Jums reikalinga išsami Taro ar Lenormand kortų konsultacija šioje svetainėje galite užsakyti analizę raštu arba rezervuoti laiką susitikimui. 

Pasirenkant tarologą konsultacijai labai svarbu pasitikėjimas ir pajutimas, ar konkretus žmogus (tarologas irgi tik žmogus) gebės suprasti Jus, Jūsų situaciją, ar nuoširdžiai bandys įsigilinti į Jūsų problemą. Dažnai juokauju, kad turėti savą tarologą, tai tas pats, kas turėti savo kirpėją, kuria/kuriuo galima besąlygiškai pasitikėti. Norėdamas, kad kuo geriau suprastumėte mano darbo principus, nuostatas bei požiūrį į darbą Taro, Lenormand kortomis bei kitomis mantinėmis sistemomis pabandžiau išdėstyti juos starpsnyje “Būrimas kortomis. Mitai ir tiesa”, dažnai užduodamų klausimų skiltyje, bei paslaugų teikimo sąlygose. Tikiuosi tai padės Jums pajusti, ar Jūs, aš ir kortos “susikalbame”. 

Nuoširdžiai Jūsų, 

Tarologas, lenormanistas ir runologas

Vilius Malinauskas