apie būrimą kortomis

Apie būrimą kortomis kyla pačių įvairiausių klausimų. Juk net pačiuose tiksliausiuose moksluose, nagrinėjant, atrodytų, visiems suprantamas temas būtina susitarti terminus, kuriuos naudosime bendraudami. Kortos, kaip ir kiekviena mantinė sistema ar ezoterikos sritis ne kiekvienam iš mūsų gerai pažįstama ir suprantama, todėl natūralu, kad apie būrimą kortomis kyla įvairiausių klausimų. Į kai kuriuos iš jų galimi visai paprasti atsakymai, o norint atsakyti kitus gali tekti diskutuoti kelias dienas. Be to, kiekvienas profesionaliai dirbantis Taro ar Lenormand kortomis turi savitą supratimą apie būrimą, analizių sudarymą, prioritetus, kuriuos apžvelgs analizėje pirmiausia. Vienam pasirodys svarbiau numatyti tikslias datas, periodus, kada ir kaip klostysis vieni ar kiti įvykiai, kitam svarbiau bus išnagrinėti priežastis ir pasekmes, kodėl apskritai klausiančiojo/kliento gyvenimas krypsta viena ar kita vaga ir kaip tai pakeisti. Juk tai taip asmeniška: kortų suvokimas ir interpretacija tiesiogiai priklauso nuo buriančiojo gyvenimiškų patirčių, išsilavinimo, gebėjimo empatiškai įsijausti į kliento padėtį bei situaciją, išgirsti tai, kas svarbiausia, o svarbiausia, mano nuomone, – rasti galimas išeitis iš susidariusios klausiančiojo/kliento padėties, numatyti gaires, kuriomis sekant klientas galėtų teisingai ir atsakingai pasirinkti jam geresnį kelią.  Per keliolika aktyvios darbo praktikos Taro ir Lenormand kortomis vis atsikartodavo keletas esminių klausimų, kurie kildavo klientams dar prieš pradedant maišyti kortas ir jas analizuoti. Šiuos bendruosius klausimus aptariau straipsnyje “Mitai ir tiesa apie būrimą kortomis”. Tai tik mano asmeninė nuomonė bei patirtys kasdien naudojant Taro ir Lenormand kortas, tačiau aptariamus klausimus ir jų atsakymus galima laikyti mažu manifestu, nusakančiu mano darbo ir kortų analizių sudarymo principus. 

Tiesiogiai su kortų prognozių sudarymu bei paslaugų užsakymu dažniausiai iškylančių klausimų atsakymus rasite žemiau.

Kas gali naudotis paslaugomis?
Visi asmenys sulaukę pilnametystės. Besilaukiančioms motinoms sudaryti kortų prognozę nepatartina.
Ar kortų analizė padės išspręsti esamas asmenines problemas?
Kiekvienas iš mūsų patys esame savo laimės kalviai. Kortos ir jų analizė tik nurodo galimų įvykių tendencijas, kaip, kuria kryptimi gali pakrypti įvykiai, jei nedarysime sąmoningų sprendimų. Kortos lyg veidrodyje parodo mūsų gyvenimą, kaip jis klostysis, jei mes patys nekeisime įvykių tėkmės ir valios pastangomis nesikeisime patys. Sprendimus už savo gyvenimą turime priimti patys bei patys prisiimti šią atsakomybę. Kortos duoda tik gaires ir mažus patarimus, kaip nepasiklysti gyvenimo labirinte. Todėl atsakymas į šį klausimą negali būti vienareikšmis. Jei savo valios pastangomis keisime įvykių tėkmę, kortos tikrai gali padėti ne tik išspręsti susidariusias problemas, bet ir pasiekti sėkmę, tačiau pati kortų analizė Jūsų gyvenime nieko nepakeis be Jūsų pačių valios.
Kada geriausias metas sudaryti kortų analizę?
Tradiciškai manoma, jog kortų aiškinimui tinkamiausia diena yra penktadienis. Šią savaitės dieną nuo senų senovės buvo laikomasi pasninko, tai – apsivalymo diena, kai žmogaus bioenergetinis laukas tampa aktyvesnis, jautresnis, todėl informacija lengviau nuskaitoma. Taip pat vyrauja nuomonė, kad negalima kortų aiškinti sekmadienį, nes ši diena skiriama Dievui bei maldai. Ilgametė praktika rodo, jog kortų analizei laikas bei vieta įtakos neturi, o tarologas gali susikurti asmenines kortų analizių sudarymo taisykles bei prietarus.
Kuris kortų analizės būdas geriausias?
Prieš prašant kortų patarimo pirmiausia paklauskite savęs, kodėl norite pasikonsultuoti su kortomis. Didžiąsias analizes vertėtų rinktis, jei nežinote nuo ko tiksliai pradėti bendravimą su kortomis, jei norite bendros gyvenimo apžvalgos. Jos skirtos ne vien tam, kad kortos nupasakotų jūsų dabartį, bei išpranašautų jūsų laukiančią ateitį visose gyvenimo srityse ir dar bendrus dalykus apie jūsų artimus žmones. Bendra apžvalga leidžia susitelkti į dabartį ir į Jus – į Jūsų vaidmenį, saviraišką, esminius Jūsų poreikius ir problemas, svarbiausias Jus supančias situacijas, žmones, jų įtaką Jums. Didžiosiose analizėse viskas aptariama bendrais bruožais, matomi reikšmingiausi įvykiai. Niekada iš anksto tiksliai negalima nuspėti, kokia kryptimi pasisuks bendrasis išdėstymas, ką atskleis. Galbūt būtent ši konsultacija padės jums rasti savo esminį klausimą, geriau susivokti savyje ir savo gyvenime.

Jei turite konkrečią problemą, gerai apmąstytas ir konkrečiai suformuluotas jūsų klausimas pateiks tikslų ir detalų atsakymą. Kuo aiškesnis klausimas – tuo aiškesnis atsakymas. Šiuo atveju reikalinga ir Jūsų pagalba, nes viskas priklausys nuo Jūsų pateikto klausimo. Klausiant vieno klausimo jis nagrinėjamas iš pagrindų: apžvelgiama esama situacija, aiškinamos įvykių priežastys bei pasekmės, ateities tendencijas. Pateikiamas daug detalesnis atsakymas nei didžiosiose analizėse, tačiau matoma tik su Jūsų užduotu klausimu susijusi informacija.

Kurių kortų analizė man tinkamiausia? Taro ar Lenormand?
Lietuvių kalboje dažniausiai vartojame tik vieną žodį norėdami apibūdinti ateities spėjimą kortų pagalba. Tai – “būrimas”. Anglų kalboje egzistuoja du populiarūs terminai: fortunetelling bei divination. Pirmasis puikiai tinka apibūdinti “būrimą” paprastomis žaidimo kortomis, Marijos Lenormand mažąją bei didžiąją (Astro mitologinė) kaladėmis, “Čigonų” kortomis, o išvertus reiškia tiesiog ateities nuspėjimą, nusakymą.

Atsakymai paprastai labai aiškūs, žemiški, glausti ir konkretūs. Jie labiausiai atspindi tradicinę, stereotipinę būrimo kortomis sampratą (labiau tinkantis terminas – kortų analizė): atsakoma pakankamai lakoniškai, apibūdinamos buitinės su klausimu susijusios aplinkybės, žmonės, retai (priešingai nei analizuojant Taro kortas) gilinamasi į psichologinį, dvasinį užduoto klausimo planą. Dažnai ir pakankamai tiksliai nusakomas laiko periodas ir konkretūs įvykiai. Lenormand kortos nepamainomas įrankis kasdieninėje praktikoje, kai būtina gauti aiškius ir tikslius atsakymus bei patarimus neilgam laikotarpiui: nuo kelių dienų ar savaičių iki kelių mėnesių.

Anglų kalbos žodis divination puikiai atveria Taro kortų konsultacijos esmę: divination (lot. divinationem – galia nuspėti, aiškiaregystė, divinare – įkvėptas Dievo) – gebėjimas nusakyti ateitį, tartis su dievybe. Taro kortos leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, suprasti įvykių priežastis bei pasekmes, dėsningumus kasdieniniuose ir dvasiniuose galvosūkiuose. Taro tikslas nėra vien ateities spėjimas. Taro konsultacijos metu bandome išsiaiškinti priežastis, nulėmusias tam tikrus įvykius, labai detaliai analizuojame susidariusią situaciją. Pagrindinis tikslas – pačiam žmogui suvokti savo nelaimių ir problemų priežastis, o galbūt rasti raktą į laimę bei sėkmę.

Kodėl reikia mokėti už kortų analizę?
Kortų analizė yra mokama paslauga.

Atliekant kortų analizę užsimezga glaudus ryšys tarp klausiančiojo ir tarologo, tam skiriama nemažai laiko bei jėgų. Individualiai gilinamasi į kiekvieno kliento klausimus, problemas bei likimus, stengiamasi suvokti ir paaiškinti įvykių priežastis bei pasekmes. Tokiu būdu tarp kortų aiškintojo ir kliento susidaro karminė skola, kuri turi būti atlyginta. Kokiu būdu tai padaryti nėra jokio skirtumo (gerais darbais, pinigais ir t. t.), tai – tarologo ir kliento susitarimas. Nepadengus šios skolos likimas vis vien anksčiau ar vėliau viską sudėliotų į savo vietas, tačiau besivelkančios karminės skolos slėgtų tiek tarologą (skolintoją), tiek Jus (skolininką), todėl šį ryšį geriau kuo anksčiau nutraukti užmokant.

Kiek mokėti už būrimą taip pat priklauso vien nuo tarologo ir kliento susitarimo. Svetainėje pateikiamos kainos yra minimalus pastangų, energijos bei laiko, sueikvojamo atsakymui paruošti, ekvivalentas.

Negalintys sumokėti už paslaugas kviečiami kreiptis nemokamam būrimui kontaktų formoje tai paminint, tačiau šie atsakymai bus anonimiškai publikuojami svetainėje ir atliekami tik laisvu nuo kitų užsakymų metu. Nenorintys mokėti visada gali pasikliauti nemokamais automatiniais būrimais internete.

Ar nurodytos paslaugų kainos yra galutinės
Taip.
Ar kortų analizės informacija konfidenciali?
Taip. Kitokio atsakymo net negali būti. Kortų aiškinime galioja nerašyta taisyklė: tai, kas pasakoma susitikimo metu ar pateikiama rašytame atsakyme yra griežtai konfidenciali informacija. Jūsų duomenys bei analizės tekstas saugomas tik tol, kol ruošiamas pats atsakymas ir po analizės pateikimo aptariamas su klientu. Visa asmeninė informacija bei atsakymo tekstas po to iškart naikinamas.

Svetainėje publikuojamos tik tos analizės, kurios buvo atliktos nemokamų būrimų akcijų metu ir klientai davė sutikimą jas viešinti.

Kodėl užsakymo formoje yra būtina nurodyti tikslius duomenis?
Kortų analizei būtinas ryšys su klientu, klausiančiu kortų patarimo. Kai su tarologu bendraujama gyvai, susitinkama gyvam kortų aiškinimui šis ryšys užsimezga natūraliai t. y. tiesiogiai ir tokiu atveju nebūtinas nei Jūsų vardas, nei pavardė ar tuo labiau nuotrauka. Atliekant kortų analizę nuotoliniu būdų būtinas kitoks būdas užmegzti kontaktą. Tai gali būti padaryta per Jums priklausantį daiktą, tačiau prašyti atsiųsti savo nertinį būtų mažų mažiausiai juokinga ir per sudėtinga, todėl tokiu “ryšininku” šiuo atveju pasitarnauja Jūsų nuotrauka. Vardas ir pavardė bei gimimo data – dar viena ryšio su Jumis grandis, be to šie duomenis yra labai svarbūs vertinant ir analizuojant kortas numerologine prasme, nes kiekviena raidė taip pat turi savą skaitinę reikšmę, kuri lemia dalį prognozės.
Kodėl būtinas išankstinis apmokėjimas?
Kortų analizės sudarymas – mokama paslauga, todėl išankstinis apmokėjimas būtinas.
Kaip galima apmokėti užsakomas paslaugas?
Užsakant paslaugas būsite automatiškai nukreipti į atsiskaitymo puslapį. Jame galėsite pateikti savo duomenis, prisegti būrimui reikalingą nuotrauką bei galėsite pasirinkti, ar pageidautumėte mokėti per mokėjimų sistemą Paypal ar Paysera prisijungiant prie savo internetinės bankininkystės.  
Ar galiu atšaukti užsakymą ir atgauti pinigus?
Taip.

Atgauti pinigus galite likus ne vėliau kaip septynioms dienoms iki nurodyto analizės sudarymo termino pabaigos.

Kaip greitai atliekama užsakyta kortų analizė?
Kortų analizė atliekama per 10-15 darbo dienų.

Kiekviena analizė ruošiama individualiai, todėl retkarčiais tai užtrunka ilgiau nei planuota, tačiau visada pranešu, jei dėl kažkokių priežasčių Jūsų analizė vėluos daugiau nei keletą dienų.

Kokia nuotrauka yra tinkamiausia kortų analizei?
Tinkamiausia nuotrauka kortų analizei:

-Kuo naujesnė
-Joje turėtumėte būti viena/-as (jei nenurodyta kitaip. Pvz. dviejų žmonių santykių analizei tinka jų bendra nuotrauka)
-Nuotraukoje turi aiškiai matytis akys
-Nuotraukoje turėtumėte matytis visu ūgiu
-Nuotrauka turėtų būti neapdorota jokia redagavimo programa (pvz., Photoshop)

Ar atlikus kortų analizę mano pateikti asmeniniai duomenys yra sunaikinami?
Taip. Kortų analizė bei Jūsų pateikiami duomenys yra sunaikinami iškart po analizės sudarymo bei ją aptarus su klientu.
Ar atlikta ir išsiųsta kortų analizė yra sunaikinama?
Taip. Kortų analizę saugome tik tol, kol ją aptarinėjame, analizuojame po jos sudarymo su klausiančiuoju. Vėliau analizės tekstas sunaikinamas.
Ar yra galimybė trumpai pasikonsultuoti su tarologu, kortų aiškintoju, jei gavus kortų analizę kilo klausimų?
Taip. Su kiekvienu klientu aptariame iškilusius klausimus, kurie yra tiesiogiai susiję su atlikta kortų analize ir nereikalauja papildomo kortų dėliojimo. Žodžiai kartais tampa nesusipratimų šaltiniu, todėl su kiekvienu klausiančiuoju asmeniškai bendraujame po analizės sudarymo, gilinamės į susidariusią padėtį. Jei iškils naujų, papildomų klausimų, kurie reikalauja atskiro kortų dėliojimo, bus būtina užsakyti naują analizę.
Ką daryti, jei neradau atsakymo į savo klausimą?
Jei neradote atsakymo į Jus dominantį klausimą, prašome parašyti el. paštu [email protected]. Pasistengsiu kaip galint greičiau į jį atsakyti.