Būrimo Taro, Lenormand kortomis ar kitomis mantinėmis sistemomis paslaugas sunku apčiuopti, apibrėžti, paslaugų kokybę iš anksto sunku įvertinti ir suprasti. Tai gali parodyti tik laikas ir asmeninės patirtys, todėl standartinės prekių ar paslaugų teikimo, bendradarbiavimo sutarties šiuo atveju nelabai įmanoma sudaryti. Tačiau vis viena galime pabandyti apibrėžti, kokiais principais vadovaujantis bendradarbiausime. 

BENDROSIOS PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLGOS IR TAISYKLĖS:

Aš, kaip tarologas, lenormanistas ir runologas stengsiuosi:

 • Sudarant kortų analizes, runų amuletus ir talismanus, runų žvakes naudosiuos išskirtinai tik Taro, Lenormand, runų (senasis Futharkas) išmintimi, numerologijos, astrologijos žiniomis bei svareliu. Ritualinės magijos ar kitos galinčios pakenkti klientui praktikos nebus naudojamos žinioms gauti.
 • Perduodant kortų ir kitų mantinių sistemų informacija sieksiu tikslumo ir objektyvumo. Atsakymai bus pateikti tokie, kokius nurodo kortos, nesistengsiu pataikauti kliento/klausiančiojo lukesčiams išgirsti norimą atsakymą (neretai kortų atsakymas toli gražu nėra toks, kokio mes tikimės) bei stengsiuosi atsiriboti nuo savo asmeninių vertinimų. 
 • Sieksiu pateikti kuo tikslesnę informaciją, tačiau siekiant neapriboti asmens laisvės keistis ir keisti savo likimo liniją (neprogramuoti kliento vienai situacijos baigčiai), analizių raštu ir bendraujant susitikimo metu visada pateiksiu bent kelis galimų įvykių scenarijus ir baigtis, kurie priklausys tik nuo kliento/klausiančiojo veiksmų ir sprendimų. Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų esame savo likimo kalviai, o kortų ir kitų mantinių sistemų pateikiama informacija mums tarnauja tik kaip gairės, kad nepasiklystume gyvenimo labirinte. 
 • Skatinsiu klientus/klausiančiuosius prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, pasirinkimus ir sprendimus bei neprimesiu savo nuomonės, nepateiksiu vienareikšmio atsakymo, nes kortos ir kitos mantinės sistemos niekada neteisia klausiančiojo, o siekia jį nukreipti tobulėjimo link, skatina viltį ir tikjimą. Matant pavojų ar gresiančią nelaimę pirmiausia patarsiu, kaip jos išvengti.
 • Visada priminsiu, kad kortų ir kitų mantinių sistemų atsakymai bei patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Tik mes patys galime spręsti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje. Klausimai susiję su sveikatos bukle, teisiniais klausimais, finansais yra tik rekomendacinio pobūdžio. Net ir gavus kortų patarimą šiose srityse prieš priimant sprendimą būtina pasitarti su atitinkamos srities profesionalu. 
 • Gerbsiu klientų/klausiančiųjų privatumą. Be kliento/klausiančiojo leidimo jokia informacija susijusi su klientu/klausiančiuoju nebus atskleista tretiesiems asmenims. Informacija gauta konsultacijų metu bus griežtai konfidenciali. Kliento/klausiančiojo informacija bei sudaryta kortų prognozė bus naikinama, kai išsiųstas el. paštu atsakymą jis bus aptartas su klientu/klausiančiuoju, bus atsakyta į iškilusius klausimus.
 • Gerbsiu kliento/klausiančiojo sprendimą apie save atskleisti tiek informacijos, kiek klientas/klausiantysis manys būtina man žinoti prieš pradedat konsultaciją ar ruošiant atsakymą raštu. Primenu, kad kuo tiksliau aprašant situaciją ar formuluojant klausima gaunamas tikslesnis ir išsamesnis atsakymas. Jei manysiu, kad gerai nesuprantu klausimo – ji tikslinsiu su klientu/klausiančiuoju. 
 • Susitikimus planuosiu ir raštu kortų analizes ruošiu tik būdamas tinkamos sveikatos būklės, palankiomis kortų ar kitų mantinių sistemų analizėms dienomis. 
 • Už paslaugas apmokama iš anksto per mokėjimų sistemą Paysera arba Paypal.
 • Jei klientas/klausiantysis bus nepatenkintas gauta paslauga ir pateiks argumentus, kodėl paslauga nepateisino jo lūkesčių nepaisant sugaišto laiko grąžinsiu pinigus. Tarologas – tik žmogus, kuris taip pat turi teisę klysti. Galbūt nepastebėjau, nesupratau, kad negaliu pakankamai tiksliai interpretuoti kortų ar kitų mantinių sistemų pateikiamos informacijos, galbūt su klientų/klausiančiuoju tiesiog nesutampa požiūris į konsultaciją ar darbą su kortomis ar kitomis mantinėmis sistemomis. 

ANALIZĖS/ATSAKYMAI PATEIKIAMI RAŠTU EL. PAŠTU (sąlygos ir taisyklės):

 • Užsakius analizę/atsakymą raštu klientui/klausiančiajam bus išsiustas automatinis patvirtinimas el. paštu apie apmokėjimo atlikimą bei priimtą užsakymą. 
 • Kortų analizę raštu paruošiu per – 10-15 darbo dienų. Negalėdamas laikų pateikti analizės perspėsiu klientą/klausiantįjį el. paštu, aptarsime, ar galime pratęsti analizės sudarymo terminą, ar klientas/klausiantysis norėtų atgauti užmokestį.
 • Po kortų ir/ar kitų mantinių sistemų atsakymo, sudarytos analizės išsiuntimo atsakymą ar analizę visada susirašinėjant el. paštu aptarsiu su klientu/klausiančiuoju. Iškilus papildomiems klausimams tiesiogiai susijusiems su ruošta analize juos atsakysiu be papildomo užmokesčio. Aptarti gautą atsakymą raštu galima per 5 dienas po atsakymo gavimo. 
 • Jei po raštu pateikto kortų ar kitų mantinių sistemų atsakymo gavimo klientui/klausiančiajam kils papildomų klausimų, kurie nebus tiesiogiai susiję su nagrinėta tema ar klausimu, papildomus klausimus atsakysiu užsakius naują kortų analizę.

SUSITIKIMAI (sąlygos ir taisyklės):

 • Susitikimo vieta: Mėsinių g. 7, Vilnius (SMELLS LIKE SPELLS studija). 
 • Susitikimui galima užsiregistruoti ne anksčiau kaip likus dviem dienom iki susitikimo.
 • Susitikimą galima atšaukti likus ne mažiau kaip dviem dienoms iki susitikimo savo paskyroje meniu pasirinkus “Susitikimai” bei paspaudus mygtuką “Atšaukti susitikimą”.
 • Susitikimą atšaukus likus dviem dienom iki susitikimo grąžinama 50% sumokėtos sumos į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas apmokėjimas.
 • Susitikimą atšaukus susitikimo dieną arba neatvykus į susitikimą pinigai negrąžinami. 
 • Negalėdamas atvykti į susitikimą perspėsiu klientą/klausiantįjį el. paštu, aptarsime, ar galime perkelti susitikimą, ar klientas/klausiantysis norėtų atgauti užmokestį.
 • Susitikimo metu galime bendrauti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
 • Nors susitikimo trukmė nurodoma užsakant paslaugą (rezervuojant laiką susitikimui), susitikimo nenutrauksiu jei liks neatsakytų klausimų, jei nespėsime išanalizuoti kliento/klausiančiojo situacijos, o susitikimo laikas baigsis. Tokiu atvejų tęsime susitikimą, papildomas užmokestis nebus imamas.

KLIENTAS/KLAUSIANTYSIS STENGSIS:

 • Užsakant analizę raštu ar susitikimo metu klientas/klausiantysis stengsis kuo aiškiau suformuluoti klausimą ar nupasakoti susidariusią padėti, tačiau klientas/klausiantysis gali pasirinkti atskleisti tiek informacijos, kiek manys būtina man žinoti prieš pradedant analizę. Primenu, kad kuo aiškiau suformuluojamas klausimas – tuo aiškesnis gaunamas kortų ir kitų mantinių sistemų atsakymas.
 • Užsakant analizę, kuri bus ruošiama kortų ir kitų mantinių sistemų pagalba nesusitinkant (per atstumą) klientas/klausiantysis stengsis pateikti kuo naujesnę nuotrauką (geriausiai tiktų nuotrauka, kurioje: klientas klausiantysis būtų matomas visu ugiu, būtų aiškiai matomos akys, dėvėtų, mūvėtų kuo mažiau aksesuarų, nebūtų apsvaigęs nuo alkoholio ar kitų svaiginančių medžiagų, nuotrauką nebūtu apdorota jokia redagavimui skirta kompiuterine programa)
 • Užsakydamas kortų ir kitų mantinių sistemų analizę klientas/klausiantysis įsipareigoja pateikti tik tikslią ir teisingą informaciją, specialiai neklaidinti manęs ir/ar kortų bei kitų mantinių sistemų. Pvz.: Specialiai nurodoma netiksli gimimo data, pateikiama netinkanti nuotrauka, pasivadinama ne savo vardu ar pavarde, klienatė/klausiančioji laukiasi. Visa ši informacija tiesiogiai įtakoja atsakymo tikslumą. 
 • Klientas/klausiantysis stengsis vadovautis sveika nuovoka užduodant klausimus, prašant paaiškinti, detalizuoti kortų atsakymus, kurie bus pateikti raštu ar žodžiu pratęsti susitikimo laiką.

AŠ, KAIP TAROLOGAS, LENORMANISTAS IR RUNOLOGAS GALIU ATSISAKYTI TEIKTI PASLAUGAS:

 • Jei klientas/klausiantysisi nėra sulaukęs pilnametystės bei neturi tėvų ar globėjų leidimo naudotis mano paslaugomis. 
 • Jei klientė/klausiančioji laukiasi.
 • Jei manysiu, kad negaliu padėti klientui/klausiančiajam rasti atsakymo, išeities iš susidariusios padėties ar situacijos.
 • Jei manysiu, kad klientas/klausiantysis nepriima ar neteisingai supranta pateikiamą informaciją. Pvz.: Nori girdėti tik tokį atsakymą, kokio jis iš anksto tikisi sulaukti. 
 • Jei matysiu, kad kortos negali “nuskaityti” kliento informacijos ar nuskaito ją nepakankamai tiksliai.
 • Jei klientas/klausiantysis liko nepatenkintas suteiktomis paslaugomis ateityje galiu atsisakyti teikti jam paslaugas.
 • Jei klientas/klausiantysis nėra pilnametis ir neturi tėvų ar globėjų leidimo naudotis mano teikiamomis paslaugomis.
 • Jei prieš pradedant ruošti atsakymą raštu ar po jo išsiuntimo el. paštu ir/ar konsultacijos susitikimo metu suprasiu ar manysiu, kad klientas/klausiantysis sąmoningai pateikia klaidinančia ar neteisingą informaciją.
 • Jei manysiu, kad klientas/klausiantysis siekia gauti kortų ar kitų mantinių informaciją, kuri gali pakenkti kitam/trečiąjam asmeniui. 
 • Jei susitikimo laikas baigėsi, o susitikimą klientas/klausiantysis prašo tęsti nesivadovaudamas sveika nuovoka, susitikimas bus nutrauktas. 

Daugiau informacijos apie būrimą Taro ir Lenormand kortomis bei kitomis mantinėmis sistemomis rasite dažnai užduodamų klausimų skyrelyje bei straipsnyje “Būrimas kortomis. Mitai ir tiesa”.