menulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 17–oji mėnulio para VYNUOGIŲ KEKĖ, VARPAS. Nuostabi Mėnulio kalendoriaus diena. Šią dieną siela turi skambėti tarsi varpas, džiaugtis, dalintis, mylėti. Tai kaupimo ir augimo, vaisingumo, ekstazės ir gyvenimo džiaugsmo diena. Beje tai ir vienintelė diena, kuomet rekomenduojama gerti raudoną vyną, atgaivinti kraują. Tai ne askezės, tai vidinės laisvės, atsipalaidavimo, seksualinių galių sublimacijos diena. Ryškiausias aspektas – meilė, tik nepameskite galvos.  Šią dieną turėtų būti pagerbtas moteriškasis pradas. Tai bendravimo, linksmybių, atsipalaidavimo diena. Nors rezultatų galite sulaukti įvairių, tiek puikių, tiek nelabai malonių.Ligos perspektyvos prastos. Liga gali tampti lėtine, užsitęsusia. Sapnai pildosi. Malonūs sapnai reiškia, kad sėkmingai save realizuojate.

Mėnulio kalendorius šią dieną pataria: Šią dieną gerai paskelbti svarbią žinią, bendrauti, dalintis naujienomis, dosniai reikšti jausmus, dainuoti. Visgi būtinai pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę ir komforto jausmą sieloje. Susitaikykite su skriaudikais, juk jie tik Dievo įrankis jūsų gyvenimo mokykloje. Diena nuostabiai tinka vedyboms. Santuoką lydės meilė.

Mėnulio kalendorius šią dieną nepataria: Neigiamų aspektų ši diena praktiškai neturi. Galimi netikėtumai dėl nekontroliuojamų energijų proveržio.

Photo credit: flora.cyclam via Foter.com / CC BY-NC-SA