menulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 18–oji mėnulio para BEŽDŽIONĖ, VEIDRODIS, LEDAS. Pasyvi, kai kuriems sunki diena. Šios dienos įvykiai tarsi veidrodyje parodys Jums, ką esate užsitarnavę, galite aiškiai pamatyti savo problemą. Visiems šią dieną reikėtų pažvelgti į save iš šalies ir teisingai įvertinti. Tai Jūsų paties gyvenimo misterijos, būties kokybės atspindys. Įvykiai turi tendenciją kartotis ateityje. Galimi nuostoliai, apgavystės, išdavystės.

Mėnulio kalendorius šią dieną pataria: Dirbkite tik tai, ką puikia išmanote ir mokate.  Tinka tik fiziniai pratimai kūnui stiprinti. Patartina badauti, valyti žarnyną. Tiks odos valymas, masažas, apsiplovimai, organizmo atjauninimo procedūros, garinė pirtis. Susirgus šią dieną sveiksite lėtai. Sapnai tikroviški ir išsipildo.

Mėnulio kalendorius šią dieną nepataria: Jokių finansinių operacijų.Venkite konfliktų, nepervarkite. Nerekomenduojamos įvairios dvasinės praktikos.Nevartokite alkoholio, nerūkykite. Venkite mėsos, sūdytų produktų – pagerinsite kepenų ir inkstų veiklą.

Photo credit: davida3 via Foter.com / CC BY-ND