menulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 19–oji mėnulio para VORAS, TINKLAS. Sunkus ir pavojingas periodas – šėtono ir raganų diena. Viena iš pačių nemaloniausių, pavojingiausių mėnesio dienų. Juodosios magijos ir blogų darbų diena. Neretai būna net prastas oras: lietus, šlapdriba. Tai diena, kuomet keršto, pykčio, tamsos jėgos iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai. Galima klasta, provokacijos, barniai. Yra didelis pavojus pakliūti į apgaulingų ideologijų tinklą, pasiduoti neigiamoms svetimoms įtakoms. Netikėkite tuo, kas vyksta šią dieną – jus nori apgauti. 19–osios Mėnulio vakaras ir naktis ypač pavojingi, todėl geriau būti namuose. Šios dienos ligos praeina greitai. Sapnai tušti, nesipildo.

Mėnulio kalendorius šią dieną pataria: Pravartu šią dieną apsivalyti ugnimi: pasėdėti prie židinio, laužo, ar bent žvakės, pamedituoti į ugnį. Būtinas moralinis apsivalymas. Rytas tinkamas metas išvalyti namus, atsikratyti nešvarios informacijos ir energijos.

Mėnulio kalendorius šią dieną nepataria: Geriau nepasirašinėkite dokumentų, sutarčių, nieko nežadėkite, neprisiekite – galite labai pasigailėti. Netinkamas laikas sužadėtuvėms, vestuvėms. Venkite naujų pažinčių.

Photo credit: montillon.a via Foter.com / CC BY