menulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 22–oji mėnulio para DRAMBLYS. KNYGA. RAKTAS. Tai išminties, paslaptingų žinių studijavimo ir jų pritaikymo diena. Dienos energetika stimuliuoja pilniau atsiskleisti asmens intelektui. Nereikia skubėti. Spręskite susikaupusias problemas, siekite savo tikslų naudodami įgytas žinias. Viską gerai išnagrinėkite, apmąstykite. Gera diena studijuoti Šventąjį Raštą, įvairią mokslinę bei pažintinę informaciją. Ieškokite naujų žinių ir dalinkitės turimomis. Šią dieną mes ypač jautriai jaučiame įvairių simbolių prasmę. Apsidairykite savo aplinkoje. Ar patinka namuose sienų spalvos, ornamentai. Ar neerzina paveikslai.Ligos pavojingos. Sapnai suteikia naujų žinių ir informacijos, kaip spręsti problemas.

Mėnulio kalendorius šią dieną pataria: Geriausia diena apsilankyti bibliotekoje, skaitykloje, muziejuose bei dalyvauti įvairiose paskaitose ir seminaruose. Pasirūpinkite apatine stuburo dalimi, strėnomis, klubo sąnariais. Svarbu nesušalti, sumažinti fizinį krūvį. Dramblio dieną galite daug ir skaniai valgyti (pirmenybė augaliniam maistui) – tai stabilumo, pastovumo, „pasikrovimo” diena. Maistas bus gerai virškinamas. Dvidešimt antroji diena labai palanki būrimais sužinoti paslaptis ir ateitį. Gaminti talismanus.

Mėnulio kalendorius šią dieną nepataria: Susilaikykite nuo mantrų, įvairių simbolių paišymo, jei nežinote ar nejaučiate jų prasmės.

Photo credit: Matt Biddulph via Foter.com / CC BY-SA