Mėnulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 25–oji mėnulio para VĖŽLYS arba KRIAUKLĖ.

Tai apmąstymų, susikaupimo, pasyvumo, vienatvės diena. Negalima skubėti. Paskirkite laiko išsiaiškinti, ką darote gerai, o ką blogai. Pažadus, sutartis, susitikimus geriau atidėkite keletui dienų. Tai daugiau išminties, o ne veiksmo diena. Rinkite reikalingas žinias, rūšiuokite, apdorokite jas. Šią dieną žinios, išmintis turi suformuoti Jūsų „vėžlio kiautą”. Klausykite vidinio balso, tai jūsų angelo sargo patarimai. Būkite atidūs gaunamai informacijai. Rekomenduojamos įvairios vandens procedūros. Susirgus, būtina aplinkinių pagalba. Sapnai perspėja apie nemalonumus. Būtu naudinga sukalbėti maldą.

Mėnulio kalendorius šią dieną pataria: Užbaikite pradėtus darbus, tačiau pasistenkite nepradėti naujų. Pailsėkite, kaip mokate, pamiegokite, pabūkite miške. Tiks badavimas, kaip gydymo priemonė. Ribokite gėrimus. Šiandien labai tiks varškė. Valykite fizinius ir dvasinius šlakus. Pirmiausia organus, kuriuos valdo šios dienos zodiako ženklas. Ausų kriauklių masažas stimuliuos šlakų šalinimo iš organizmo procesus. Diena tinkama meditacijai ir darbui su psichinėmis energijomis. Būkite atsargūs, jei tai jums nauja praktika. Atsikratykite neigiamų emocijų, kvėpavimo pratimų pagalba.

Mėnulio kalendorius šią dieną nepataria: 25 Mėnulio dieną saugokite ausis, neverkite naujų auskarų (nedaromos naujos skylutės). Geriau nevartoti medikamentų, jei nėra būtinumo.

Photo credit: Foter.com / CC0