Mėnulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 26–oji Mėnulio diena RUPŪŽĖ, PELKĖ.

Tai iliuzorinės, klaidingos išminties diena. Kritiška, pavojinga. Gali būti nepastebėti ryškūs nuklydimai nuo tiesos, didelė pagunda pasiduoti puikybei, pagyroms, tuščiam žinių demonstravimui. Šios dienos išmintis neduoda nieko gero. Geriau pamąstykite, kas Jūsų gyvenime nereikalinga: peržvelkite savo įpročius, santykius, reikalus, planus.
Neskubėkite imtis naujų darbų – mažai bus prasmės, tai gana tuščia diena. Rizikuojate paskęsti klaidų ir iliuzijų pelkėje. Versle būkite atidūs, galimos apgavystės, nuostoliai. Galima jūsų minčių ar idėjų vagystė. Žmogus, kuris jus šiandien bars ar kritikuos, yra jums draugas. Šios dienos ligos pavojingos, dažnai užkrečiamos. Sapnai įspėja apie laukiančius įvykius ir gyvenimo permainas.

Mėnulio kalendorius šią dieną pataria: Susilaikykite nuo aktyvios veiklos, geriau pailsėkite. Taupykite energiją. Neeikvokite jos plepalams, jie ir liks tik plepalai.  Neskubėkit džiaugtis komplimentais. Atsisakykite netikusių ryšių. Bendraukite tik su žmonėmis, šalia kurių jaučiatės ramiai ir jaukiai. Tai kontakto su Mokytoju diena. Tai susilaikymo ir pasninko diena. Tiks valgyti bulves, žuvį, žalumynus. Venkite kopūstų, ridikų, burokėlių.  Apsilankykite pirtyje, labai gerai veiks masažas. Palanki diena paduoti prašymą skyryboms, jei gyvenimas dviese tapo nebepakenčiamas.

Mėnulio kalendorius šią dieną nepataria: Netraukiami dantys.

Photo credit: Foter.com / CC0