menulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 27–oji mėnulio para LAIVAS arba NEPTŪNO TRIŠAKIS, SKEPTRAS. Viena geriausių dienų. Pažvelkime į savo vidų, pamėginkime suvokti kas esame ir kuo galime praturtinti kitus. Tobulinkime pasaulį, tobulėdami patys. Jei meldžiamės, tai melskimės už visus. Palanki subtiliems žmonėms, jaučiantiems pustonius, turintiems fantaziją, mokantiems lanksčiai derintis prie kintančių situacijų. Diena žada daugybę netikėtų atradimų. O praregėjimai padėtų rasti išeitį iš keblios padėties. Pamirškite kasdienius buitinius reikalus, galvokite apie ką nors kilnaus. Diena netinkama naujos veiklos pradžiai. Ligos nepavojingos, bet gydytojo konsultacija pravers. Sapnai realūs ir greitai išsipildo.

Mėnulio kalendorius šią dieną pataria: Puiki diena dvasinėms praktikoms, meditacijai, maldai. Tik nesiduokite hipnotizuojami. Šiandien geriau būtų apsilankyti klasikinės muzikos koncerte, o ne klausytis sunkiojo roko. Teigiamai veiks organizmą gydomųjų augalų antpilai, nuovirai, aliejai. Galima valyti žarnyną.Gerai šią dieną veiks vandens procedūros. Sėkmingos vandens kelionės. Gera diena sodinti medžius ir krūmus. Rekomenduojama šią dieną krikštyti vaikus, melstis. Galima užsiimti baltąja magija. Galima burtis su vandeniu, vašku. Veikia užkalbėjimai.

Mėnulio kalendorius šią dieną nepataria: Nedirbkime radijo ar televizijos transliuojamos programos fone, nes išgirsta informacija gali būti jums įteigta, net jums to nesuvokiant. Nepersivalgykite. Tik nežiūrėkite į veidrodį.

Photo credit: Mike Boswell via Foter.com / CC BY