menulio kalendoriusMėnulio kalendorius. 4–oji mėnulio para PAŽINIMO MEDIS, ROJAUS MEDIS. Medis – tai pažinimo, mūsų šaknų, giminės simbolis. Taip pat – tai mūsų pačių simbolis, šaknimis žemėje siekiame dangaus. Paros energetika žmogui nepalanki. Tai rami, rimta, tačiau gan pasyvi diena. Jei turite galimybę, geriau ją praleiskite vienatvėje, pamedituokite, pamąstykite, atskirkite gėrį nuo blogio. Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Galimos įvairios pagundos. Nenusidėkite. Jei tenka veikti, vadovaukitės intuicija, išlaikykite susikaupimą, jautrumą.  Gali sapnuotis mirę tėvai, protėviai. Įsiklausykite į jų prašymus ir įspėjimus.

Mėnulio kalendorius šiandien pataria: Palanku gilintis į giminės istoriją, būties paslaptis. Prašydami protėvių apsaugos, pagalbos, lengviau ją gausite. Diena taip pat gera sodinti medžius, įvairius augalus. Tai puikus metas psichologams, visiems besigilinantiems į santykių, jausmų esmę, sielos prigimtį. Tai giminės pratęsimo diena. Pasivaikščiokite po mišką.

Mėnulio kalendorius šiandien nepataria: Nekirskite medžių, neskinkite gėlių. Nepykite – pyktis gali sukelti stresą ir ligas. Ligos paslaptingos nenuspėjamos.

Photo credit: camshafter via Foter.com / CC BY