MAŽASIS BŪRIMAS TARO KORTOMIS

70,00 

Mažąjį Taro būrimą patariama rinktis, kai negalime iš karto suformuluoti vieno ar kelių mus dominančių klausimų. Tai lyg trumpesnis Didžiojo Taro būrimo variantas, koncentruotas į esamąją padėtį bei artimiausią dvylikos mėnesių laikotarpį. Ji skirta ne tik tam, kad kortos nupasakotų jūsų dabartį bei išanalizuotų jūsų laukiančią ateitį įvairiose gyvenimo srityse ir bendrus dalykus apie jūsų artimus žmones – mažasis Taro būrimas leidžia susitelkti į dabartį ir į Jus, esminius Jūsų poreikius ir problemas, svarbiausius ateinančių metų įvykius. Galbūt būtent ši konsultacija padės jums geriau susivokti savyje ir savo gyvenime.

Mažąjį Taro būrimą sudaro dvi dalys:

  • Pirmojoje dalyje apžvelgiame, kokioje padėtyje dabar atsidūrė žmogus, kokios gyvenimo sritys išbalansuotos, į kurias reikia atkreipti didžiausią dėmesį, kuriose tvyro disharmonija, o kuriose viskas einasi kaip sviestu patepta. Apžvelgiami darbarties, artimiausios praeities ir ateities įvykiai bei tendencijos; 
  • Antroji dalis – prognozės sudarymas maždaug 1,5 metų laikotarpiui; 

DĖMESIO! Paslaugos teikiamos tik po apmokėjimo. Užsakius paslaugą ir ją apmokėdami suveskite savo duomenis bei prisekite kuo naujesnę savo nuotrauką. Jei Jūsų klausimas ar situacija susijusi su kitu asmeniu, galite prisegti ir jo nuotrauką ar parašykite bent jo vardą. Užsakymą apmokėkite kaip tai darytumėte paprastoje elektroninėje parduotuvėje. Apmokėjus užsakymą gausite patvirtinimą el. paštu, o aš pradėsiu ruošti atsakymą Jums. Kortų analizių užsakymai priimami tik iš asmenų sulaukusių pilnametystės.

Analizė sudaroma per 10-15 darbo dienų. 

Kategorija:

Aprašymas

Mažasis būrimas Taro kortomis sudarytas iš dviejų dalių:

Pirmojoje dalyje apžvelgiame, kokioje padėtyje dabar atsidūrė žmogus, kokios gyvenimo sritys išbalansuotos, į kurias reikia atkreipti didžiausią dėmesį, kuriose tvyro disharmonija, o kuriose viskas einasi kaip sviestu patepta. Apžvelgiami dabarties, artimiausios praeities (jei jie matomi ir įtakoja dabartine situacija) ir artimiausios ateities įvykiai bei tendencijos. Ypatinga dėmesį kreipiame į:

Pačią esamąją situaciją, kur koncentruojasi mintys, kas šiuo akimirksniu svarbiausia; jausmu, emocijų, santykių sritis; šeimą bei namus; darbą, veiklą; pagrindinius sunkumus; atsakomybes, tai, į ką reikia atkreipti dėmesį, kur slypi išmintis; asmenybei padedančius faktorius bei savybes, būdo bruožus; asmenybei trukdančius faktorius bei savybes, būdo bruožus; pasąmonę.

Antroji dalis – prognozės sudarymas maždaug 1,5 metų laikotarpiui (visam gyvenimui prognozės nesudaromos, nes praktika rodo, jog sąmoningai gyvenantis (t.y. aktyviai savo likimą valdantis žmogus, darantis atsakingus, sąmoningus sprendimus, besisaugantis perspėjimų, stiprindamas savo teigiamas savybes ir siekdamas pašalinti neigiamas) žmogus gali šiek tiek valdyti, kreipti įvykių tendencijas, todėl analizė visam gyvenimui tampa kaip ir nereikalinga, bereikšmė. Taigi šiame dėliojime išsiaiškinsime kas laukia žmogaus artimiausiu gyvenimo periodu:

Kaip asmenybės, kokie reikšmingiausi įvykiai bus artimiausiu periodu; finansinę, materialiąją padėtį; keliones, kasdienius kontaktus su žmonėmis, šeimos, namų srityje; jausmus, emocijas, kūrybinį pradą, vaikų liniją; darbe, veikloje; sveikatos klausimuose; partnerių, santuokos sferas; kokie galimi pavojai, traumos, esminiai pokyčiai; koks mąstymas, filosofija; kaip kis socialinis statusas, karjera; kokie bus ateities planai, aplinkiniai žmonės, draugai; pamatysime tai, kas paslėpta ir nematyti iš pirmo žvilgsnio (karma, klaidos, pavojai ir t.t.).

Kiekviena iš sričių analizuojama ieškant įvykių bei jų tendencijų sąryšio, priežasčių – pasekmių ryšio, pateikiamas ir paprastas „buitinis“ įvykių aprašymas.

Kiekvienas iš mūsų esame individualus ir kiekvieno iš mūsų būrimas Taro kortomis skirsis kardinaliai, todėl čia surašyta viskas, kas bandoma įžvelgti. Kortos  ne visada taip išsamiai išnagrinėja ateinantį gyvenimo laikotarpį. Kodėl? Todėl, kad kortos kalba apie tai, kas mums bus svarbiausia ateinančiu metu ir jei ateinančiais metais nebus ypatingai svarbių kelionių, kortos gali šios informacijos tiesiog nerodyti, ją praleisti. Arba ateinančiais metais visiškai nebus svarbūs asmeniniai santykiai, o labiausiai koncentruosimės į darbą bei veiklą – tokiu atveju kortos pateiks labai mažai informacijos apie asmeninį gyvenimą ir žymiai daugiau papasakos darbo tema. Viskas labai individualu ir kiekvienas būrimas Taro kortomis kartais pateikia neįtikėčiausių siurprizų ir nuveda ten, kur net nesitikėjome… 

Mažojo Taro būrimo vidutinė apimtis 5 – 6 A4 formato lapai.

Gavus atsakymą visada galima užduoti tiesiogiai su analize ar nagrinėta situacija susijusius papildomus klausimus per 5 dienas po atsakymo gavimo el. paštu. Visada stengiuosi juos atsakyti, analizę papildyti, kad Jūsų situacija ar klausimas būtų išnagrinėti kaip įmanoma tiksliau ir detaliau. 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.