Būrimas kortomis. Susitikimas

(1 pirkėjo atsiliepimas)

50,00  60 minutes

Susitikimo metu būrimas kortomis (Taro ir Lenormand), jo eiga ir planas priklauso tik nuo Jūsų. Vienos valandos susitikimo laiką tikslingiausia būtų skirti išsamiems atsakymams į konkrečius klausimus. Per vieną valandą galime detaliai išnagrinėti 3-4 klausimus/situacijas. Gyvo pokalbio niekada nepakeis atsakymas raštu. Nors kaskart išsiuntus atsakymą raštu jį aptariame su klausiančiuoju, tačiau bendraujant gyvai visi klausimai gali būti atsakyti čia ir dabar. Atvykstant į susitikimą taip pat galima atsinešti šeimos narių, draugų ar partnerių nuotraukas bei užduoti su jais susijusius rūpimus klausimus. 

DĖMESIO! Susitikimui užsiregistruojama tik atlikus apmokėjimą.  Registruojantis pasirinkite Jums patogią susitikimui dieną ir laiką. Apmokėkite už susitikimo paslaugą kaip tai darytumėte įprastoje el. parduotuvėje ir gausite patvirtinimą apie susitikimo laiko rezervavimą. Artėjant susitikimui gausite priminimą el. paštu. Susitikimui gali registruotis tik asmenys sulaukę pilnametystės.

 
Kategorija:

Aprašymas

Būrimas kortomis (Taro ir Lenormand). Susitikimas. 

Susitikimui su Taro ar Lenormand kortomis būtina pasiruošti:

 • Gerai apmąstykite savo situaciją, kodėl norite kortų patarimo;
 • Apmąstykite, ar esate pasiruošę išklausyti ir išgirsti kortų pateikiamą informaciją;
 • Sudarykite klausimų sąrašą ir jį atsineškite į susitikimą, jei nepavyksta įvardinti konkrečių klausimų pabandysime juos suformuluoti susitikimo metu.
 • Į susitikimą galite atsinešti pokalbį įrašantį įrenginį. 

Susitikimai (bendrosios sąlygos):

 • Susitikimo vieta: Mėsinių g. 7, Vilnius (SMELLS LIKE SPELLS studija).
 • Susitikimui galima užsiregistruoti ne anksčiau kaip likus dviem dienom iki susitikimo.
 • Susitikimą galima atšaukti likus ne mažiau kaip dviem dienoms iki susitikimo savo paskyroje meniu pasirinkus “Susitikimai” bei paspaudus mygtuką “Atšaukti susitikimą”.
 • Susitikimą atšaukus likus dviem dienom iki susitikimo grąžinama 50% sumokėtos sumos į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas apmokėjimas.
 • Susitikimą atšaukus susitikimo dieną arba neatvykus į susitikimą pinigai negrąžinami. 
 • Susitikimo metu galime bendrauti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

1 atsiliepimas apie Būrimas kortomis. Susitikimas

 1. Aiste (įsigijo produktą)

  Buvo labai malonus susitikimas. Atsakė į visus man rūpimus klausimus ir abejonių nebeliko. Didžiausios rekomendacijos. 🙂
  Ačiū už jūsų laiką 🙂

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.