DIDYSIS BŪRIMAS TARO KORTOMIS

120,00 

Didyjį Taro būrimą geriausia rinktis, kai nežinome, nuo ko pradėti bendravimą su Taro kortomis, kai negalime iš karto suformuluoti vieno ar kelių mus dominančių klausimų. Jis skirtas ne tik tam, kad kortos nusakytų jūsų dabartį bei išanalizuotų jūsų laukiančią ateitį įvairiose gyvenimo srityse ir bendrus dalykus apie jūsų artimus žmones – didysis būrimas leidžia susitelkti į dabartį ir į Jus, Jūsų vaidmenį gyvenime, esminius poreikius ir problemas, svarbiausius Jus supančius įvykius. Tai lyg rentgenas peršviečiantis Jūsų gyvenimą ir diagnozuojantis esmines „lūžio“ vietas. Galbūt būtent ši konsultacija padės Jums geriau susivokti savyje ir savo gyvenime.

Didysis Taro būrimas susideda iš trijų dalių:

  • Pirmiausia apžvelgiame žmogaus charakterį, bandome išsiaiškinti, ką lėmė likimas svarbiausiose gyvenimo srityse, kokią informaciją atsinešėme jau nulemtą, kuria kryptimi mus kreipia gyvenimas;
  • Antrojoje dalyje apžvelgiame, kokioje padėtyje dabar atsidūrė žmogus, kokios gyvenimo sritys išbalansuotos, į kurias reikia atkreipti didžiausią dėmesį, kuriose tvyro disharmonija, o kuriose viskas einasi kaip sviestu patepta. Apžvelgiami dabarties, artimiausios praeities ir ateities įvykiai bei tendencijos;
  • Trečioji dalis – prognozės sudarymas maždaug 1,5 metų laikotarpiui;

DĖMESIO! Paslaugos teikiamos tik po apmokėjimo. Užsakius paslaugą ir ją apmokėdami suveskite savo duomenis bei prisekite kuo naujesnę savo nuotrauką. Jei Jūsų klausimas ar situacija susijusi su kitu asmeniu, galite prisegti ir jo nuotrauką ar parašykite bent jo vardą. Užsakymą apmokėkite kaip tai darytumėte paprastoje elektroninėje parduotuvėje. Apmokėjus užsakymą gausite patvirtinimą el. paštu, o aš pradėsiu ruošti atsakymą Jums. Kortų analizių užsakymai priimami tik iš asmenų sulaukusių pilnametystės.

Analizė sudaroma per 10-15 darbo dienų. 

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Didysis būrimas Taro kortomis susideda iš trijų dalių:

Pirmiausia apžvelgiame žmogaus charakterį:

Charakterio tipą (melancholikas, cholerikas ir t.t.); kokioje srityje žmogus gali geriausiai atsiskleisti; baimes; savikontrolę, discipliną, gebėjimą pasiekti tikslų; seksualumą; emocingumą; intelektą; požiūrį į draugus; požiūrį į religiją; požiūrį į santuoką; požiūrį į vaikus; komunikabilumą, gebėjimą megzti ryšius; požiūrį į materialumą; kompleksus, pasąmonės baimes; požiūrį į netektis, sunkumus; profesinius gebėjimus; tai, kuo šiuo metu reikėtu labiausiai susirūpinti;

Toliau bandome išsiaiškinti, ką lėmė likimas svarbiausiose gyvenimo srityse, kokią informaciją atsinešėme jau nulemtą, kuria kryptimi mus kreipia gyvenimas. Sudaroma gyvenimo kreivė, pagal kurią galima numatyti, kaip ir kada kis gyvenimo kokybė, aktyvumas, kada kilsime aukštyn, o kada leisimės žemyn. Apžvelgiame:

materialinę sferą, finansus; keliones, mokslą, ryšius; santykius su tėvais, šeima, santykius namuose; vaikų sritį; darbą, veiklą; santuoką; gyvenimo pabaigą;

Antrojoje dalyje apžvelgiame, kokioje padėtyje dabar atsidūrė žmogus, kokios gyvenimo sritys išbalansuotos, į kurias reikia atkreipti didžiausią dėmesį, kuriose tvyro disharmonija, o kuriose viskas einasi kaip sviestu patepta. Apžvelgiami dabarties, artimiausios praeities (jei matomi ir daro įtaką dabartinei situacijai) ir artimiausios ateities įvykiai bei tendencijos. Ypatingą dėmesį kreipiame į:

pačią esamąją situaciją, kur koncentruojasi mintys, kas šiuo akimirksniu svarbiausia; jausmų, emocijų, santykių sritį; šeimą bei namus; darbą, veiklą; pagrindinius sunkumus; pagrindines atsakomybes, kuriose slypi išmintis; asmenybei palankius faktorius bei savybes, būdo bruožus; asmenybei nepalankius faktorius bei savybes, būdo bruožus; pasąmonę.

Trečioji dalis – prognozės sudarymas maždaug 1,5 metų laikotarpiui. Visam gyvenimui prognozės nesudaromos, nes praktika rodo, jog sąmoningai gyvenantis, t.y. aktyviai savo likimą valdantis žmogus, priimantis atsakingus, sąmoningus sprendimus, besisaugantis perspėjimų, stiprindamas savo teigiamas savybes ir siekdamas pašalinti neigiamas, žmogus gali šiek tiek valdyti, kreipti įvykių tendencijas, todėl analizė visam gyvenimui nėra tikslinga. Taigi šiame dėliojime išsiaiškinsime kas laukia žmogaus artimiausiu gyvenimo periodu:

kokie reikšmingiausi įvykiai bus artimiausiu periodu; finansinę, materialiąją padėtį; keliones, kasdienius kontaktus su žmonėmis; šeimos, namų srityje; jo jausmus, emocijas, kūrybinį pradą, vaikų liniją; darbe, veikloje; sveikatos srityje; partnerių, sąjungų, santuokos sferas; kokie galimi pavojai, traumos, esminiai pokyčiai; koks bus kasdienis mąstymas, filosofija, kaip seksis mokslas; kaip kis socialinis statusas, karjera; pamatysime tai, kas paslėpta ir nematoma iš pirmo žvilgsnio (karma, klaidos, pavojai ir t.t.).

Kiekviena iš sričių analizuojama ieškant įvykių bei jų tendencijų sąryšio, priežasčių – pasekmių ryšio, pateikiamas ir paprastas „buitinis“ įvykių aprašymas.

Kiekvienas iš mūsų esame individualus ir kiekvieno iš mūsų būrimas Taro kortomis skirsis kardinaliai, todėl čia surašyta viskas, kas bandoma įžvelgti. Kortos  ne visada taip išsamiai išnagrinėja ateinantį gyvenimo laikotarpį. Kodėl? Todėl, kad kortos kalba apie tai, kas mums bus svarbiausia ateinančiu metu ir jei ateinančiais metais nebus ypatingai svarbių kelionių, kortos gali šios informacijos tiesiog nerodyti, ją praleisti. Arba ateinančiais metais visiškai nebus svarbūs asmeniniai santykiai, o labiausiai koncentruosimės į darbą bei veiklą – tokiu atveju kortos pateiks labai mažai informacijos apie asmeninį gyvenimą ir žymiai daugiau papasakos darbo tema. Viskas labai individualu ir kiekviena analizė kartais pateikia neįtikėčiausių siurprizų ir nuveda ten, kur net nesitikėjome… Kartais didysis būrimas Taro kortomis padeda suformuluoti aiškius atskirus klausimus, kurių pačioje pradžioje negalėjome įvardinti.

Didžiojo būrimo Taro kortomis vidutinė apimtis 8-10 A4 formato lapai.

Gavus atsakymą visada galima užduoti tiesiogiai su analize ar nagrinėta situacija susijusius papildomus klausimus per 5 dienas po atsakymo gavimo el. paštu. Visada stengiuosi juos atsakyti, analizę papildyti, kad Jūsų situacija ar klausimas būtų išnagrinėti kaip įmanoma tiksliau ir detaliau. 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.