runos

Rankų darbo žvakės. Runos ir jų magija

Daugelis tikriausiai pastebėjote nepaprastą žvakės galią, o gal net patys pajutote jų skleidžiamą energiją. Būtent dėl šios jėgos nė viena bažnyčia, cerkvė ar kitos religijos maldos namai bei jų ritualai neapsieina be plevenančios žvakės liepsnos. Kodėl daugelis iš mūsų kaip pakerėti galime pražiopsoti susikoncentravę į žvakės šviesą net valandą ar kelias? Kodėl žvakė nuramina mūsų mintis? Kaip šiaurės šalių maginiai ženklai, runos, gali būti panaudojami magiškų žvakių kūrime?

Žvakė krikščionims – auka, sutvirtinanti maldą. Provoslavų šventieji žvakę lygina su žmogaus gyvenimu: vaškas – tikėjimas, dagtis – viltis, o ugnis – meilė (вера, надежда, любовь). Tokia aliuzijas galime sutikti ir kitose kultūrose. Žvakės liepsnos apvalytoje patalpoje atmosfera tampa žymiai skaidresnė, gyventi apvalytoje patalpoje tampa lengviau, „sveikiau“. Žvakės liepsna galima apvalyti ir žmogų, jo energetinį lauką, apvalyti namus, pritraukti į juos jaukumo, darnos ir harmonijos, o parinkus tinkama spalvą, kvapą ir papuošus ją ritualiniais simboliais galima „prišaukti“ pinigus, meilę ir pan. Be žvakės liepsnos neapsieina nei vienas būrimo seansas, magijos ritualas ar užkalbėjimas. Šiuolaikinės parafino žvakės netinka magijai, nes tik žvakės iš natūralių sudedamųjų dalių geba tinkamai sugerti negatyvią energiją ir žymiai stipriau skleidžia gerąją, jei naudojamos sėkmei, meilei ar pinigams pritraukti.

Runos. Magiški runų ženklai labai dažnai naudojami talismanų ir amuletų gamyboje, ruošime. Runų ženklai talismanuose bei amuletuose naudojami ir po vieną, tačiau efektyviausiais laikomi talismanai, kuriuose ženklą sudaro nuo dviejų iki 5-8 Runų simbolių. Tai taip vadinami sudurtiniai arba jungtiniai Runų simboliai. Ženklų deriniai sudaromi tokiu būdu, kad savo energetiniu potencialu papildytų vienas kitą, stiprintų veiksmą. Kiekvienas Runų ženklas tokiame derinyje išlaiko ir savo individualias savybes, tačiau bendrai Runų junginys įgauna visiškai naują prasmę. Tai kaip muzikinis akordas. Kiekviena nata turi savo garsą, tačiau jų derinys skamba visiškai kitaip. Skandinavų senojo Futharko runomis pradėjome puošti ir rankų darbo žvakes.

Rankų darbo runų žvakės gaminamos tik iš natūralaus ir ekologiško sojų vaško, todėl degimo metu neskleidžia jokių nuodingų pašalinių cheminių junginių. Liejimo procese nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, įliejamas tik šlakelis natūralaus eterinio aliejaus, kurio kvapas suderinamas su runų žvakės simboliais, tikslu, paskirtimi. Degdama žvakė paskleidžia ne tik runų ženklų jėgą, bet ir švelnų malonų kvapą.

Plačiau apie žvakių magiją skaitykite ČIA

Daugiau apie runų talismanus ir amuletus skaitykite ČIA

Primename, kad runų žvakes galime sukurti Jums individualiai pagal Jūsų poreikius ir norus bei troškimus. Jos gali saugoti Jūsų namus, apvalyti jų energetinį lauką, suaktyvinti finansų srautus, o galbūt pritraukti meilę ir harmoniją.

Runų žvakės galima užsisakyti mūsų interneto parduotuvėje www.smellslikespells.lt

runos