Ezoterikos teorija

Žvakių magija

Žvakių magijaDaugelis tikriausiai pastebėjote nepaprastą bažnytinės ar cerkvės žvakės galią, o gal net patys pajutote jų skleidžiamą energiją. Būtent dėl šios jėgos nė viena bažnyčia, cerkvė ar kitos religijos maldos namai bei jų ritualai neapsieina be plevenančios žvakės liepsnos. Kodėl daugelis iš mūsų kaip pakerėti galime pražiopsoti susikoncentravę į žvakės šviesą net valandą ar kelias? Kodėl žvakių magija nuramina mūsų mintis? Kaip žvakė reaguoja į mūsų buvimą šalia ir kodėl kartais spragsi, skleidžia juodus dūmus, kartais sudega be žymių, o kartais leidžia juodo vaško lavinas?

Žvakė krikščionims – auka, sutvirtinanti maldą. Provoslavų šventieji žvakę lygina su žmogaus gyvenimu: vaškas – tikėjimas, dagtis – viltis, o ugnis – meilė (вера, надежда, любовь). Tikinčiajam žvakė – tiesioginė meilės išraiška Dievui ir artimam. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės žvakes naudojo ritualinėse ir magijos apeigose. Cerkvės ar šventintos bažnyčios žvakės visų pirma pasižymi „valomosiomis“ savybėmis, jų liepsną sunaikina, sudegina negatyvią energiją. Nesvarbu ar tai būtų mintys, ligos, nužiūrėjimas ar kita negatyvi energija ir, kur ji slypėtų: žmoguje, daiktuose, bute ar name. Todėl neapsiriksite jei Jūsų namuose įsigalios maža tradicija vieną savaitės dieną pašvęsti mažam namų apvalymui ir kiekviename kambaryje uždegsite nors po nedidelę cerkvės ar bažnyčios žvakutę ir leisite jai degti iki kol ji pati užges. Šalia mūsų nuolatos esantys astralinio pasaulio tvariniai tiesiog nekenčia žvakės liepsnos ir joje sudega arba dumia kur akys mato, tokioje apvalytoje patalpoje atmosfera tampa žymiai skaidresnė, gyventi apvalytoje patalpoje tampa lengviau, „sveikiau“. Žvakės liepsna galima apvalyti ir žmogų, jo energetinį lauką: išpasakokite susikaupusias problemas degančiai žvakei, mintimis susijunkite su ja, ilgėliau sukoncentruokite dėmesį i žvakės liepsną ir pasimelskite. Tokios maldos bus išklausytos daug greičiau, o sielą ir kūną išlaisvinsite nuo kasdienės smulkios negatyvios energijos sankaupos.

Rimtoje žvakių magijoje bei apeigose cerkvės ir bažnytinės žvakės buvo ir bus nepamainomas atributas. Nors be žvakių liepsnos neapsieina nei vienas būrimo seansas, magijos ritualas ar užkalbėjimas, tačiau didžiausią reikšmę cerkvės ir bažnyčios žvakės turi valymo ritualuose, kai reikia pašalinti rimtus nužiūrėjimus, užkalbėjimus, prakeikimus ar „pagadinimus“. Nors bažnytinės ir cerkvės žvakės, tinkančios magijos ritualams, dažniausiai gaminamos iš gryno bičių vaško, tačiau galima sutikti ir pagamintų su gyvulinių riebalų priemaišomis. Jos privalo būti šventintos. Valymo ritualo metų energetiškai purvinoje teritorijoje ar esanti šalia žmogaus nešvariu biolauku žvakė dažnai spragsi, skleidžia juodus dūmus, kapsi juodo vaško lašais – tai akyvaizdūs įrodymai sunaikinamos negatyvios energijos.

Šiuolaikinės parafino žvakės tinka tik buitinei, kasdienei, „lengvąjai“ magijai, nes tik žvakės iš natūralių sudedamųjų dalių geba tinkamai sugerti negatyvią energiją ir žymiai stipriau skleidžia gerąją, jei naudojamos sėkmei, meilei ar pinigams pritraukti. Žinoma, neturint galimybių ir priemonių patiems išlieti natūralaus vaško žvakių ir jų nudažyti natūraliais dažais dažnai esame priversti užsukti į paprasčiausią parduotuvę, tačiau būtina iš anksto žinoti kokios spalvos ir formos žvakę pasirinkti užkalbėjimui ar magiškam ritualui, kad ji sustiprintu jo poveikį ir padėtų kuo greičiau pasiekti norimo tikslo.

ŽVAKIŲ MAGIJA – SPALVOS IR JŲ SIMBOLIKA:

BALTA – tyrumas, apsivalymas, apsauga.

JUODA – kerštas, prakeikimas, „pagadinimas“, kontaktas su mirusiais, blogos energijos atsikratymas.

RAUDONA – mielė, laimė, sveikata, blogio išvarymas, aistra ir kūryba.

ROŽINĖ – meilė, draugystė, sėkmė.

ORANŽINĖ – partnerio pritraukimas, sėkmė, darbas, karjera.

GELTONA – ateities numatymas, kliūčių įveikimas, intelektas.

ŽALIA – materialinė gerovė, finansai, atgimimas, sėkmė, sveikata, gydymas.

ŽYDRA – parapsichologinių galių vystymas ir sustiprinimas.

MĖLYNA – kova su baimėmis, apsauga nuo paralelinių pasaulių būtybių, ramybė, išmintis.

VIOLETINĖ – dvasinės jėgos, sunkių ligų gydymas.

PURPURINĖ – kontaktas su paralelinių pasauliu būtybėmis, energijos atstatymas, kliūčių įveikimas.

RUDA – naminių gyvūnų gydymas, bet kokių namų problemų sprendimas.

Balta žvakė gali būti puikiai naudojama energetinio apvalymo ritualuose, negatyvios energijos „išdeginime“ iš sergančio, nūžiūrėto žmogaus, pakenkto organo, namų valymui. Tokio kasdienio ritualo metu reikėtų žvilgsniu koncentruotis į žvakės liepsną ir maldos pagalba prašyti atleidimo ir apvalymo sau ir savo priešams.

Raudona žvakė dažnai naudojama egzorcizmo seansams, astralinių gyvių „išdeginimui“ iš žmogaus energetinio lauko, patalpų valymui, gyvybinės energijos susigrąžinimui, meilės magijoje, lytinių ligų, impotencijos, frigidiškumo gydymui. Padeda vidaus organų veiklai, gerina kraujo sudėtį.

Rožinė žvakė padeda pritraukti draugystę ar ją sutvirtinti. Ritualui reikėtų ant žvakės išraižyti nelyginį skaičių kartų formulę VARDAS+VARDAS ir sudeginti žvakę iki pabaigos, kartoti nelyginį dienų skaičių. Norint pritraukti norimą partnerį galimas ir kitas ritualas: reikėtų ant popieriaus lapelio parašyti mylimojo vardą ir jį padėjus po žvake ja uždegti. Žvakei sudegus reikia sudeginti ir popierėlį su vardu ir paleisti pelenus pavėjui.

Oranžinė žvakė naudojama norint pritraukti sėkmę, optimizmą, norimą bet kokios situacijos baigtį.

Geltoną žvakę tinka deginti būrimo, ateities spėjimo metu. Taip pat geltona žvakė padeda atsikratyti depresijos, prastos nuotaikos.

Žalią žvakę dažniausiai naudojame finansams pritraukti, materialinei padėčiai pagerinti. Galite pabandyti ant popieriaus lapelio užrašyti kelis norus, tačiau ne daugiau trijų ir padėti po degančia žalia žvake. Žvakei baigiant degti lapelį taip pat sudeginkite, o pelenus paleiskite pavėjui. Žalia žvakė naudojama ir gydymo tikslais.

Žydra spalva – mėlynos ir baltos sanplaika, todėl pasižymi ir pirmosios ir antrosios charakteristikomis. Ji pulsuoja ramybe, siekiu pažintį tai, kas mums nesuprantama, nepasiekiama.

Nuolat deginama mėlyna žvakė gali padėti išgydyti sunkias ligas. Jei namuose jaučiama mirties energetika ar lankosi vėlės, tokius svečius išprašys būtent mėlyna žvakė, pažadanti ramybę, susikaupimą ir rimtį.

Violetinė – raudonos ir mėlynos mišinys, todėl pasižymi ir pirmosios ir antrosios spalvos savybėmis. Violetinė žvakė gali visiškai ištrinti ribą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių, todėl puikiai tinka būrimams, bendravimui su dvasiomis.

Purpurinė žvakė geriausiai padės susisiekti su anapusiniu pasauliu bei pagelbės įgauti daugiau jėgų dvasių pagalba.

Ruda – žemės, namų, šaknų, šeimos židinio, ramybės spalva. Tokios spalvos būna nevalyto vaško žvakės. Tokia žvakę geriausia deginti naminuko garbei, namų ramybei. Šalia pastatykite lėkštute su pienu, duonos gabalėliu. Tris kartus garsiai pašaukit savo namų sargą, pasiūlykit vaišių ir išsakykite savo norus namų tema. Žvakę palikite degti, kol ji pati užges.

Juoda žvakė naudojama kerštui, darbui su mirusiųjų sielomis bei juodojoje magijoje.

ŽVAKIŲ MAGIJA IR SAVAITĖS DIENOS:

Sekmadienis – geltona;

Pirmadienis – balta;

Antradienis – raudona;

Trečiadienis – purpurinė;

Ketvirtadienis – mėlyna;

Penktadienis – žalia;

Šeštadienis – juoda;

Kaip jau minėjau, žvakių magija geriausiai veikia, kai naudojamos natūralaus vaško žvakės, dažytos natūraliais pigmentais, tačiau tokių gamyba dažnai užima marias laiko, todėl buitiniams tikslams (kai nereikalinga ypatingai stipri žvakės energija) puikiai tiks ir šiuolaikinės parafino žvakės, tik rinkitės ne aplietas spalvotais pigmentais, bet pilnai dažytas žvakes. Parsinešę iš parduotuvės jas nuplaukite vandeniu ir druska, išdžiovinkite ir naudokite savo tikslams. Bet kokiam ritualui tiks tik nauja, nedeginta žvakė.

Mūsų  rankų darbo runų žvakės gaminamos tik iš natūralaus ir ekologiško sojų vaško, todėl degimo metu neišskleidžia jokių nuodingų pašalinių cheminių junginių. Liejimo procese nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, įliejamas tik šlakelis natūralaus eterinio aliejaus, kurio kvapas suderinamas su runų žvakės simboliais, tikslu, paskirtimi. Degdama žvakė paskleidžia ne tik runų ženklų jėgą, bet ir švelnų malonų kvapą.

Daugiau informacijos apie rankų darbo runų žvakes rasite interneto parduotuvėje www.smellslikespells.lt

 

Žvakių magija

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Marija

  O žvakes deginti galima tik “jų” dieną? Pvz, jei noriu atlikti meilės ritualą su rožine žvake, galiu bet kurią savaitės dieną tai daryti ar tik tam tikrą? Ir ar galima užsiimti būrimais sekmadienį?

 2. Kartomantija

  Sveiki,

  reiketu geriau atsizvelgti i meiles ritualams skirta savaites diena, taip pat i menulio faze.

 3. Marija

  O kuri mėnulio fazė tinkamiausia meilės ritualams?

 4. janina

  Laba diena,noriu suzinoti,ka daryti su zvake jei ji yra kriksto zvake ir kadangi krikstynos buvo pries 26 metus,tai zvake sulinko ir suluzo,kiek zinau ismesti negalima.Aciu uz atsakyma

 5. Jolita

  Labai patinka padeginti vakarais žvakes, užuosti jų teigiamą energiją,… Bet, neilgam, nes pradėjo “šeimininkauti” anyta.Namie kilo tikras “karas”, dėl to, kad žvakidė ir trys žvakės buvo pastatytos ant stalo , ant kurio puikuojasi, mano dukros nuotrauka. Taigi, noriu rimto protingo komentaro. Ar gali žvakė spragsėti ir prie gyvųjų nuotraukų.

  • Jolita

   Na gal neteisingai išsireiškiau parašydama, spragsėti. Ji tik gražiai lygiai dega pastatyta ant stalo.

   • Kartomantija

    Sveiki,

    karas greiciausiai kilo del visisko nesuvokimo ir nesusipratimo. Kodel zvakes negalima laikyti prie gyvu zmoniu nuotraukos? Tegu dega sau ramiai, apvalys energetika, harmonizuos erdve ir tiek. O jei zvake net ir spragsetu pastatyta salia nuotraukos, tai irgi nieko blogo – tik sudegintu aplink ja esancia negatyvia energija.

 6. Aurimas

  1. Sveiki norėjau paklausti, ar galima deginti juodą žvakę už tą žmogų, kuris linki man blogio, arba kuris jau atliko blogus darbus prieš mane? Pvz:”Pasidėjus nuotrauką ant stalo ir uždegus juodą žvakę”, ar galima taip melstis ir prašyti aukštesnės jėgos, kad šio žmogaus blogi kėslai prieš mane išryškėtų.

  2. Ir dar pvz:ar galima deginant juodą žvakę tuo pačiu paminėtu tikslu, kartu naudoti ir druską, kad druską išvalytų blogį, ar tiesiog ištrauktų tą blogį iš to žmogaus.

  3.Sakoma, kad juodą žvakę reikėtų deginti kartu su kitomis žvakėmis. Kokios spalvos galima deginti drauge juodą su pvz…..balta žvake.

 7. laima

  Ką reiškia, kai uždegta žvakė užgęsta ir antrą kartą uždegta vos vos rusena
  AČIŪ

 8. Inga

  Sveiki.
  Nusprendziau ir as apsivalyti namus bei save 🙂
  Gavau naturalaus vasko zvakiu.kunigas jas pasventino..
  Uzdegti zvake buvo sunku.tai pavyko gal is kokio 10 karto.
  Tai ka maciau aplink zvake buvo baisu,nevisuose siaubo filmuose tokie efektai… Liepsna dega tiesiai nejudedama tik spragsedama o aplink zvake atsirado seselis kuris keite savo forma.tai apvalus burbulas.tai issisakojusi ir baisi deme kuri bando atsiskirti nuo zvakes.kas tai? Tai tikrai nebuvo tiesiog seselis…
  Zvakei baigiantis degti.zvakide tiesiog sprogo.pasidalino i dvi dalis.. Iki tol joje buvo be viena paprasta zvake..

 9. Renata

  Sveiki! Norejau paklausti gal žinote burtų,kurie pildo norus?:)

 10. Vilius Malinauskas

  Sveiki, jei svetainę peržiūrite iš užsienio – taip, tik anglų kalba.

 11. inga

  sveiki turiu sudegusios zvakes likucius.ja pirkau jusu svetaineje.kur ja man padeti.gyvenu daugebutyje tai neturiu galimybes sudeginti krosnyje.gal galite patarti kur ja padeti ismesti i siuksliu deze tai negaliu nes tai bus nepagarba zvakei.aciu

  • Vilius Malinauskas

   Sveiki, žvakės likučius geriausia būtų bent užkasti žemėje, jei nėra galimybės sudeginti, o žiemą galima palikti ir parke po medžiu, nes vaškas gamtinės kilmės ir natūraliai suirs. Reiktų tik medžiui padėkoti, kad priima ritualo likučius.

 12. inga

  sveiki labai aciu uz patarima

 13. Panda000

  Sveiki, norejau paklausti gal galit pasiulyti ritualu su oranzine zvake? Aciu labai 🙂

 14. Panda000

  Sveiki gal galit pasiulyti ritualu su oranzine zvake? Aciu labai

 15. Samantukas9

  Sveiki, o gali buti tos spalvos zvake kvepianti?

Parašykite komentarą