Būrimas kavos tirščiais

Būrimas kavos tirščiais: video pamoka #1

Būrimas kavos tirščiaisTai pirmoji būrimo kavos tirščiais pamoka iš keturių pamokų ciklo. Šiose keturiose pamokose žingsnis po žingsnio susipažinsime su visomis būrimo kavos tirščiais paslaptimis: kavos paruošimu, gėrimu, klausimo formulavimo, kavos išpylimo, simbolių reikšmėmis bei jų interpretavimu. Būrimas kavos tirščiais egzistuoja daugiau kaip septynis šimtus metų. Senoliai tikėjo, kad būrimas iš kavos tirščių visada išsipildo, o būrimas šiandien tik populiarėja ir netgi konkuruoja su rytiniais horoskopais, nes ne ką prasčiau gali  atsakyti į mums rūpimus klausimus, galbūt net apsaugoti nuo galimų nemalonumų.

Jei Jums kilo papildomų klausimų šios burimo kavos tirščiais pamokos tema, reikia platesnio paaiškinimo, Jus visada galite komentuoti šį straipsnį, galėsime diskutuoti, kalbėtis bei dalintis patirtimi.

Photo credit: markjohnrichards via Foter.com / CC BY-SA

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Asta

  Ačiū už video pamoką. Super 🙂 Labai lauksime kitų video pamokų.
  Ačiū už jūsų darbą, veiklą!

 2. Zvaigzdute

  Dekui labai 😉 o dabar mars gerti kavos visis ir i foruma pakalbet, ka matem savo puodeliuose:) as begu kavos virt 🙂 🙂

 3. Skani kava

  Dekui uz pamokele, labai jau knieti suzinoti reiksmes ir simbolius, issipilt dar tinkamai neisejo, nes matyt per daug skyscio palikau neisgerto, viskas isbego lauk 🙁 turbut cia reikia “atmust” ranka, kad visada pavyktu 🙂

 4. Labai

  niekas nepagalvoja apie tuos kurie silpnai girdi.Man muzika per garsi,vietomis negaliu suprasti kas kalbama,o gal paciam mokytojui reiketu kalbeti siek tiek garsiau..Labai noreciau ismokti ,bet negalesiu…

 5. megejas

  negaliu rasti 3 burimo kavos tirsciais video pamokos

 6. burimai

  Laba diena, norejau paklausti ar galima buriant kavos tirsciais pilti piena ir nedeti cukraus? Taip pat domintu ar kava detis ir uzpilti vandeniu turi pats asmuo ar tai galima padaryti ir kitam. Tarkim ar as galeciau tokia kava padaryti vyrui?

Parašykite komentarą