Klientų istorijos

Būrimas Taro kortomis. Ar Miglė atnaujins santykius su vaikinu?

Šis būrimas taro kortomis – tai merginos meilės istorija – atsakymas į užduotą klausimą asmeninių santykių tema. Šis atsakymas buvo paruoštas nemokamų būrimų akcijų metu. Svetainėje ši kortų analizė publikuojamos gavus herojės sutikimą bei išlaikant anonimiškumą. Ši istorija – puikus pavyzdys, kokio atsakymo galite tikėtis (išsamumas, apimtis, detalumas) užsisakydami vieno klausimo išsamią Taro kortų analizę. Nebūtinai vien meilės tema.

Būrimas Taro kortomis:

MIGLĖ (vardas pakeistas) klausė: “Susipykome su draugu, tiksliau išsiskyrėme, įdomu, ar viskas jau prarasta ir tuo santykiai baigsis?”

Jūsų santykių pati pradžia buvo ganėtinai graži ir saulėta, asmeniškai Jums pakankamai daug žadanti, tačiau aklas siekimas santykių, frustruotas ir desperatiškas noras juos išlaikyti paradoksaliai privedė prie skyrybų. Nei vienas iš Jūsų nesugebėjo gerai prisėdus pamąstyti ir susidėlioti savo prioritetų bei ieškoti kompromisų. Jus abu tiesiog išsiurbėte vienas kitą. Nei vienas nejudėjote dvasiškai į priekį, nelipote laipteliais aukštyn. Toks stumdymasis iš kampo į kampą ir privede prie santykių irimo. Jūs iššnaudojote santykių limitą, per greitai, per aktyviai norėjote būti santykiuose, juos skubinote, o ne nuosekliai kūrėte. Šiuo metu ypatingai iš partnerio pusės jaučiasi depresyvi nuotaika bei energetinis vampyrizmas.

Iš šių skyrybu Jums derėtų išmokti tai, jog draugas yra ganėtinai savanaudiškas, ypač materialiajame plane. Jis vidiniai nesąžiningas, galintis išduoti ir meluoti. Jis iš tų katinų, kurie turi vaikščioti vieni. Santykiai jam nėra pakeliui. Kadangi labia pati šių santykių norėjote – juos ir gavote, tačiau pakankamai trumpam periodui, tol kol pačiai užteko jėgų juos vesti, juose lyderiauti ir partneris galėjo tuo naudotis. Pagrindinė pamoka – santykius kuria abu partneriai.

Esamoji padėtis tik patvirtina aukščiau išsakytas mintis. Butent Jums dabar kirba mintis santykius atnaujinti, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog, susikaupusios problemos, tikrai nesispręs, jei nebus sprendžiamos. Jūs nepajėgi pakeisti jo charakterio savybių, todėl arba susitaikykite su jo lengvabūdišku elgesiu Jūsų atžvilgiu, arba apsisukite ant kulnų ir ramia širdimi keliaukite į skirtingas puses. Širdies žaizdos lengvai negyja, tačiau laikas – visagalis. Santykių atnaujinimas tik laikinai sužadintų viltis jausmams atgimti, tai būtų tik kosmetinis santykių remontas.

Norint vėl kurti ryšius su šiuo žmogumi turėtumėte pamiršti ir paminti savo moteriškumą, žavesį, seksualumą bei charakterį. Jei sugebėtumėte tapti tylia, ramia namų šeimininke jis tikrai sutiktų grįžti. Tik ar Jums to reikia?

Jis savyje turėtų pakeisti požiūrį į santykius ir nepriklausomybę. Draugas turėtu suvokti, jog buvimas santykiuose nėra tapatus buvimui vienam. Santykiai reikalauja bendradarbiavimo į kurį jis nėra linkęs.

Labai gaila, tačiau galimo labai perspektyvaus santykių potencialo nematyti. Jei sugebėtumėte abu atkreipti dėmesį į išsakytas pastabas, santykiai būtų įmanomi, tačiau pareikalautų abiejų Jūsų didžiulių pastangų ir noro. Kol kas to nematyti…

Šis atsakymas buvo ruošiamas naudojant šveicarišką Taro kortų kaladę.

Ši istorija – puikus pavyzdys, kokio atsakymo galite tikėtis (išsamumas, apimtis, detalumas) užsisakydami išsamią vieno klausimo Taro kortų analizę nebūtinai vien meilės tema.

Būrimas Taro kortomis swiss3 swiss2 swiss

 

Banner

Parašykite komentarą