Klientų istorijos

Būrimas Taro kortomis. Rūtos partnerio paieškos

Šis būrimas taro kortomis – merginos meilės istorija – atsakymas į užduotą klausimą asmeninių santykių tema. Šis atsakymas buvo paruoštas nemokamų būrimų akcijų metu. Svetainėje ši kortų analizė publikuojamos gavus herojės sutikimą bei išlaikant anonimiškumą. Ši istorija – puikus pavyzdys, kokio atsakymo galite tikėtis (išsamumas, apimtis, detalumas) užsisakydami vieno klausimo išsamią Taro kortų analizę. Nebūtinai vien meilės tema.

Būrimas Taro kortomis:

RŪTA (vardas pakeistas) klausė: „Ar greitu laiku gali tikėtis pažinties su vyru/vaikinu, kuris taptų rimtu gyvenimo partneriu, draugu?“ (Turima omenyje ne šiaip pažinti, o perspektyvą į ilgalaikius santykius).

Naujo partnerio, draugo sutikimas kol kas neįmanomas, nes vis dar nesate pasiruošusi, atsivėrusi naujoms galimybėms. Matosi, jog šiuo metu vyravo ilgas “juodasis” periodas asmeniniuose santykiuose. Jis jau eina į pabaigą ir saulė tuoj tuoj turėtų pakilti virš horizonto, tačiau kol neužbaigsite senos besitęsiančios santykių istorijos ir vidiniai nepadėsite taško bei nepaleisite būtojo partnerio iš savo širdies, tol ir naujasis nepasibels į Jūsų duris. Būtina išsivalyti tam, kad pradėtumėte naują gyvenimo puslapį.

Naująjį žmogu (realų pretendentą užimti gyvenimo partnerio poziciją) sitiksite labai netikėtai, nelauktai ir neplanuotai. Greičiausiai naująjį partnerį sutiksite labai greitai po to, kai padėsite vidinį tašką senuosiuose santykiuose. Tai gali įvykti viešoj vietoj, nesėkmingo, nelaimingo įvykio metu, susijusio su transport, transport priemone. Santykiai nesivystys taip greitai, kaip norėtųsi, dėliosis žingsnis po žingsnio, tačiau raiškiai praskaidrins Jūsų kasdienybe.

Pats sutiktas žmogus bus labai taupus, net gobšus, be galo vertinantis materialines vertybes. Emocionaliai pakankamai jausmingas, karštakošis. Nevertėtu tikėti jo gražbylystėmis, bei saldžiu tonu ir pažadais. Jis – ne iš tų, kurie juos tesi. Vertinant intelektualiai jo logika gali buti pakankamai iškreipta, jis vadovaujasi tik jam vienam suprantama mąstymo sistema ir argumentais, kitų žmonių nuomonė jam visiškai nėra svarbi, tik jis vienintelis žino “tiesą”. “Išmintingi postringavimai” labiau panašus į demagogiją nei realų, racionalų mąstymą. Dvasiškai jis pakankamai tuščias žmogus, pats stumiantis nuo savęs aplinkos ir aplinkinių siūlomą gerumą bei rūpestį, tačiau tuo pat metu “puikiai” žino, kaip elgtis, kad aplinkiniams būtų gera, kaip jais rūpintis ir tuo būdų įtvirtina pats sau savo dvasingumą, nuoširdumą, rūpestingumą. Materialiuoju planu jis – karjeristas, sugebantis savo charakterio savybėmis išsikovoti sau vietą po saule. Jam vertėtų pagalvoti, kokiomis priemonemis to siekia. Pirmieji visada taps paskutiniais, o paskutiniai – pirmaisiais. Į artimus asmeninius santykius jis žvelgia kaip į galimybę nebūti vienam ir vienišam, jie yra tik vaistas jam nuo vienatvės, lyg pasilinksminimo šansas.

Paskutiniai Jūsų pačios asmeninių santykių praeityje pilna nuoskaudų bei bereikalingų, tuščių barnių ir kaprizų. Santykiai panašėjo į antklodės tasymą kiekvieno iš partnerių į savo puses. Realaus racionalaus proto pagrindo šiuose santykiuose nebuvo. Dar ir dabar šie ryšiai neaiškioje padėtyje. Šalia Jūsų matoma vyro figūra, kuri bando vadovautis šaltu protu, tačiau praktiškai to neįgyvendina ir toliau tęsiasi vien tasymasis, tampymasis santykiuose: nei skiriamasi, nei ruošiamasi rimtam gyvenimui poroje. Nėra padedamas taškas ar padaromas kardinalus sprendimas. Jūs abu vidiniai dar nenukirpote Gordijaus mazgo, kuris ir neduoda šanso naujam žmogui ateiti į Jūsų gyvenimą.

Kad visi įvykiai įgautu pagreitį, reikėtų pasistengti atleisti ir paleisti visus buvusius ir esamus Jūsų asmeninių santykių istorijos dalyvius (matoma ir įsivėlusi pašalinė moteris), bei gerai atskirti kaltus nuo nekaltų. Susidėlioti viską į lentyneles ir išsišluoti širdies dulkes. Atverti langus, įkvėpti šviežio oro.

Naujasis susitikimas, galintis virsti ilgesniais santykiais galimas kitu metų pavasario pabaigoje, vasaros pradžioje.

Šis atsakymas buvo ruošiamas naudojant Manaros Taro kortų kaladę.

Ši istorija – puikus pavyzdys, kokio atsakymo galite tikėtis (išsamumas, apimtis, detalumas) užsisakydami išsamią vieno klausimo Taro kortų analizę nebūtinai vien meilės tema.

manara-death manara-hermit manara-7 manara-moon

Banner

Parašykite komentarą