Klientų istorijos

Būrimas Taro kortomis. Saulės meilės istorija

Būrimas Taro kortomis. Tai merginos meilės istorija – atsakymas į užduotą klausimą asmeninių santykių tema. Šis atsakymas buvo paruoštas nemokamų būrimų akcijų metu. Svetainėje ši kortų analizė publikuojamos gavus herojės sutikimą bei išlaikant anonimiškumą. Ši istorija – puikus pavyzdys, kokio atsakymo galite tikėtis (išsamumas, apimtis, detalumas) užsisakydami vieno klausimo išsamią Taro kortų analizę. Nebūtinai vien meilės tema.

Būrimas Taro kortomis:

SAULĖ (vardas pakeistas) klausė: “Kaip klostysis santykiai su širdies draugu?”

Į šiuos santykius Jūs žiūrite per daug entuziastingai ir vaikiškai naiviai. Visada vertėtų prisiminti auksinę taisyklę: kas per daug – tas nesveika. Nereikėtų jų pervertinti nepelnytai. Taip, gali atrodyti, kad tai visai neblogas šansas partnerystei sukurti, jog santykiai nemažai žadantys, tačiau per daug suinvestavus į juos, per daug iš jų tikintis galite vėliau skaudžiai nusivilti. Aukštai kilus – skaudu kristi. Situaciją reikėtų vertinti atsargiau.

Jūsų mintyse šie santykiai Jums rodysis daugmaž lygiaverčiai: kiek atiduosite – tiek ir gausite. Tačiau ar tai tiesa? Pasamonėje puoselėsite tikrai labai gražius meilės jausmus partneriui. Meilės ir susižavėjimo taurė bus perpildyta. O dar giliau pasikapsčius matyti ir tai, kaip stengiates dėl bendro gyvenimo kūrimo, šeimos gerovės, santykių šilumos, net sugebate nusileisti partneriui, atleisti jo kai kurias charakterio savybes (ugningą karštą būdą, norą lyderiauti, aplinkinių nuomonės nepaisymą, egocentriškumą ir nedidelį egoizmą), tačiau jos tik ryškės ir normali Jūsų savigyna ir savisauga po truputi pradės lįsti į paviršių. Santykiai po truputėli gali darytis įtempti. Aktyviuose veiksmuose ateityje bandysite visomis jėgomis išlaikyti partnerį šalia, nepaleisti, saugoti santykius bet kokia kaina. Į šiuos ryšius atėjote po gerokai širdį sužeidusių ankstesnių santykių, kai savimi pasitikejimas buvo gerokai smukęs ir nelabai žinojote, kur link sukti gyvenime. Todėl šie santykiai natūraliai tapo brangesniais nei turėtų būti, į juos zvelgiate perdėm sureikšmindama jų svarbą.

Draugas šiuo atveju santykiuose užima, o kuo toliau tuo labiau užims absoliutaus lyderio pozicijas. Tik jis vienas žinos, kas teisinga, o kas ne, kas gera, o kas bloga. Artimiausiu metu jį gali užgriūti finansinės problemos, todėl Jūs ir Jūsų santykiai jam taps antraeiliu dalyku. Po kurio laiko partneris gali nustoti Jumis domėtis kaip mergina, moterimi, gali pradėti nykti seksualiniai ryšiai.

Mintyse jis Jūsų santykius vertina labai blaiviu ir racionaliu protu, net išskaičiuodamas. Jo galvoje viskas labai aiškiai sudėliota į lentynėles, kodėl jam naudingi Jūsų ryšiai, ko jis siekia, tačiau, labia gaila, tyros meilės faktoriaus nematyti. Jūs vadovaujatės emocijomis, o jis šaltu protu. Pasamonėje jis net jaučiasi suvaržytas, sukaustytas, jaučia šiokia tokia apatiją bei depresiją Jūsų ryšių atžvilgiu. Nuo Jūsų gali slėpti savo finansines problemas, galbūt net darbo, veiklos praradimą. Kuriam laikui partneris gali tapti Jūsų išlaikytiniu, o ši pozicija jį net sugundys naudotis susidarančia padėtimi. Nors vyriškasis ego ir bus pažemintas buvimo merginos kišenėje, savimeilė lyg sutrypta, tačiau tuo pat metu jam tai gali buti labai patogu. Pasitaikius šiai puikiai progai gali išsikeroti jo paslėptais egoizmas ir tikrieji santykių motyvai. Aktyviuose veiksmuose ateityje jis taip pat bandys išlaikyti santykius, tačiau nieku gyvu neužleis savo lyderio pozicijų, ir tik jas stiprins. Gali pasireikšti net kaprizingumas, salygų kėlimas, žaidimo sąlygų diktavimas. Į santykius jis atėjo iš pakankamai gero, patogaus, komfortabilaus gyvenimo etapo, tiesiog širdyje buvo vieniša, nuobodu. Jūsų draugas galėjo turėti nemažų problemų su valstybinėmis įstaigomis, iš kurių santykiai jį gelbėjo.

Jūsų santykiams trukdo: per didelis draugo valdingumas, kuris neleidžia Jums abiems tolygiai kartu eiti gyvenimo keliu bei vystytis Jūsų asmenybėms. Galinčios iškilti finansinės, materialiosios problemos.

Santykiams padeda: Jūsų nuolankumas, pasidavimas partnerio valiai. Jei sugebėsite paminti save vardan kuriamų santykių, tada viskas klostysis puikiai. Tačiau ar verta? Gali iškilti ir moralinių, religinių, bei filosofinių nesutarimų, dėl kurių taip pat, greičiausiai, turėsite nusileisti, sutikti. Jei tokia santykių kaina Jums nėra per didelė, eikite toliau.

Santykiuose Jūs patirsite: savo savito pasaulio, savęs kaip asmenybės praradima. Galite prarasti dalį savo vidinio grožio, individualumo, tapsite tik partnerio šešėliu.

Draugas santykiuose patirs: gali smarkiai pablogėti jo finansinė padėtis. Svajonės ir buvusios viltys bei išskaičiavimas savo naudos šiuose santykiuose prasmegs skradžiai.

Finale: santykiai įmanomi, jie nebus nutraukti, tačiau kaip visada yra BET: partneris, draugas gali iškelti viešumon visas savo charakterio savybes, kurias ilgą laiką slėpė. Tai: egoizmas, lyderystė, nesugebėjimas daryti kompromisų, tartis ir dalintis viskuo kartu su Jumis. Jo maksimalistiškas charakteris ateityje tik dar labiau subujos ir gali buti viena iš esminių priežasčių vedančių santykius prie irimo. Galite pradėti jaustis ir uždaryta narvelyje. Lyg nei pakarta, nei paleista. Norėsis būti kartu, kai jau niekas Jūsų nebejungs. Vertėtų jau dabar užbėgti už akių įvykiams ir partnerio, draugo elgesį pasistengti sukti kiek kita linkme. Visada bandykite siekti kompromisų, kurie būtų naudingi abiems, bandykite tartis. Nenusileiskite ir neaukokite savo asmenybės. Turite pakovoti ir už savo vieta po saule. Juk santykiai tai dviejų lygiaverčių partnerių sąjunga, o ne nuolatinis taikstymasis.

Šis atsakymas buvo ruošiamas naudojant Manaros Taro kortų kaladę.

Ši istorija – puikus pavyzdys, kokio atsakymo galite tikėtis (išsamumas, apimtis, detalumas) užsisakydami išsamią vieno klausimo Taro kortų analizę nebūtinai vien meilės tema. 

manara-7 manara-6 manara2manara1

Banner

Parašykite komentarą