Klientų istorijos

Būrimas Lenormand kortomis. Daivos ir Martos istorijos

Būrimas lenormand kortomis Būrimas lenormand kortomisBūrimas lenormand kortomis. Šios dvi Lenormand ir žaidimo kortų analizės buvo atliktos nemokamų būrimo akcijų metų ir publikuojamos su geranorišku klientų sutikimu išlaikant anonimiškumą (herojų vardai pakeisti). Šios dvi istorijos – puikus pavyzdys, kokio atsakymo galite tikėtis (išsamumas, apimtis, detalumas) užsisakydami vieno konkretaus klausimo Lenormand ir žaidimo kortų analizę įvairiomis temomis.

Būrimas Lenormand kortomis

Daiva (vardas pakeistas) klausė: “Kokios mano draugo mintys ir ketinimai mūsų asmeninių santykių atžvilgiu?” 

Kortos sako, kad draugas, jaučia Jums tikrus švelnius jausmus, tačiau pastaruoju metu tarp Jūsų jaučiamas santykių “atšalimas”, nors savyje draugas ir pasiruošęs eiti su Jumis į kompromisus, kad nugalėtų kliūtis ir nesusipratimus, trukdančius Jūsų santykiams. Taip pat draugas galvoja vardan Jūsų atsisakyti bendravimo su Jums nepriimtinais neitinkamais žmonėmis, kurie gali trukdyti santykių darnai, Jūsų tarpusavio geram bendravimui bei sutarimui. Tik atrodo, kad lyg jūs pati būtumėte “pasišiaušusi” kaip katė draugo atžvilgiu. Jis net nebesuvokia, kaip prie Jūsų tinkamai prieiti… Jį varoį neviltį tas per ilgai užsitesęs Jūsų vos ne vaikiškas irzlumas, aikštingumas…

Jūsų draugas pradeda galvoti, jog būtina permąstyti Jūsų tarpusavio santykių reikšmę, suvokti ju prasme ir suprasti, kas juose yra ne taip, kas Jūsų abiejų juose netenkina. Atėjo toks laikas, kai norisi lygiaverčių santykių su Jumis, ir todėl, tikriausiai, draugas pradeda ryžtingiau rodyti savo pasipriešinimą vidinės laisvės atėmimui, todėl jis galėjo tapti šaltesniu, gal net ironiskesniu.

Jūsų draugas gali turėti reikalų su nesąžininga ir pavojinga moterimi, turinčia subtilų protą ir aiškias mintis, didelį įžvalgumą .Jos neįmanoma apgauti, ji konfliktus ( gal ir tarp jūsų…) pakreipia taip, kad tiktų jos planams. Tai gali būti moteris, užimanti aukštas pareigas arba iš  “valdiškų namų”, (teisėtvarkos įstaigos, darbovietes ar pan.)

Darbo (verslo ar pan.) reikaluose draugui gerai seksis, laukia net pagerėjimas, dėl kurio jis gali buti pasiryžęs net kovoti, kad pasiektų savo tikslo, daugiausia diplomatiškais veiksmais, susitarimų ar derybų keliu. Anksčiau nepsisekęs planas darbe ar pinginiuose reikaluose dabar gali pasisekti, nes jis sugebės atsidurti “deramoje  vietoje  deramu  laiku!”

Kortos sako, kad dėl susidariusios gyvenimiškos padėties, dėl Jūsų tarpusavio santykių Jūsų draugas labia išgyvena, nors, ir laiko tai savyje… Būtent šis išgyvenimas dar labiau ji stabdo, dar labiau neleidžia pagerinti visų jam rupimų klausimų…

Jūsų bendra laiminga ateitis galima, galima netgi stipri partnerystė, netgi vedanti iki vedybų. Turėtumėte abu atvirai išreikšti savo norus ir viltis, o kartais ir nusileisti vienas kitam kai kuriais klausimais… Jūsų išsiskyrimas galimas nebent dėl nepasitikėjimo vienas kitu, nepateisinimo, pavydo ar neatsakingo elgesio. Jūsų draugas, galbut, turėtų būti pakantesnis Jūsų kaprizams. Beje, Jūs abu kaip partneriai galite būti tik lygiaverčiai, nė vienas iš Jūsų nebus “po padu”! tik tokiu atveju įmanomi Jusu gražūs ir darnūs santykiai, pagrįsti vienas kito gerbimu ir supratimu. Negalimas joks egoizmas nė iš vieno pusės, jokios “pretenzijos” ar savo valios ir jėgos demonstravimas Jūsų nesantarvė yra tik jūsų nesugebėjime rasti “bendrą kalbą”, nesugebėjime išgirsti vienas kito poreikiu.

Marta (vardas pakeistas) klausė: “Kaip man pasiekti sėkmę darbe?”

Kortos sako, kad šiuo metu jums užkrauta didžiulė atsakomybė dėl beveik viso darbovietės funkcionavimo. Darbo vietoje galima išdavystė,dauguma kolegų yra savotiškai “apsidraudę” bijantys judėti, o pati darbo veikla lyg dirbtinai stabdoma, delsiama, nesimato jokios dinamikos, jokių konkrečių veiksmų nedaroma, todėl ateitis Jums visiškai neaiški, nesuprantama. Kurį laiką derėtų pralaukti kuo ramiau, mėginti “plaukti pasroviui”, net nebandykite skubinti įvykių, juk Jums dar nepasakė – “ne!”, nepasakė kur link judėti.

Kortos pataria LABAI GERAI PERŽIŪRĖTI visus dokumentus, kur įmanoma būtų “prikibti”, gali būti, jog esate įvėlusi klaidų!, BUKITE LABAI APDAIRI ir ATSARGI!, būtinai patikrinkite visus dokumentus su savo parasu! Jeigu žinote, kad esate padariusi kažką “ne taip”, kreipkitės į įtakingą asmenį ar pan. anksčiau, negu TAI atras kas nors kitas! Nedalyvaukite jokiose apkalbose, neperduokite niekam (darbe jau “draugių” nebera!) to, ką matėte ar girdėjote. Turite būti kaip “žuvis”,-“nei mačiau, nei girdėjau, nebuvau, nežinau” ir t.t.

Jūsų užimamos pareigos kažkam reikalingos, todėl turite būti pasiruošusi bet kada pagrįstai ir motyvuotai apginti savo interesus. Tam galite pasitelkti visas savo žinias apie reikalus darbovietėje, bet patarimo prašyti reikėtų privataus nepriklausomo juristo. Ypač turėtumėte pasisaugoti kažkokio vyriškio, kuris dėl savo neapgalvoto destruktyvaus elgesio, kenkdamas kitiems, gali kenkti net pats sau.

Netrukus Jums bus pasiūlytos naujos pareigos, užduotys ar planas, kurį įgyvendinus, pajusite atsiverusias naujas perspektyvias, galimybes. Patariama apgalvoti būsimą pasiulymą, kuris atneš jums puikias perspektyvas savirealizacijoje. Kortos sako, kad galima stabili Jūsų padėtis darbe, įdomios naujos perspektyvos, geras atlyginimas, sėkmingos sutartys, kurios patenkins ir materialinius, ir moralinius Jūsų lūkesčius.

Dabartinė padėtis darbovietėje gali pakenkti Jūsų sveikatai, galima gili depresija: noras išsivaduoti iš visų problemų ir nenoras kovoti. LABAI  TAUSOKITE SAVO NERVUS! Pabūkite vienumoje, gamtoje ar pan. Būtinai turite savanoriškai (kol dar aplinkybės neprivertė!) izoliuoti save nuo Jums nepalankių įvykių! Reikėtų kai tik įmanoma pakeisti aplinka, kad kuo mažiau galvotumėte apie darba ir, kas darosi darbovieteje! Arba būti darbo vietoje, bet pasistengti tapti tik pasyviu įvykių stebėtoju.

Po visų dabartinių įvykių Jūsų darbas nebeatrodyti toks jau patrauklus, daugiau pradėsite jausti apmaudą ir nuoskaudą, “atbukimą” nuo visko, norą keisti, o ir ižeista savimeilė, kad su Jumis nebuvo skaitomasi pagal nuopelnus, prides savo. Patariama tokiu atveju negaišti laiko bevaisiui laukimui, kad nepraleistumėte naujo, jau greit pasitaikysiančio pasiulymo! Jus turėtumėte būti pasiruošusi apgalvotai ir taikliai, nepriklausomai nuo susidariusių aplinkybių, lanksčiai reaguoti ir dalyvauti galimuose pasitarimuose, sudarant kontraktus ar darbo sutartis. Jūs turėtumėte būti pasiruošusi tučtuojau nedvejodama pereiti į Jus labiau tenkinančias, geresnes pareigas. Jei pabijosite tai padaryti dabar, teks tai daryti šiektiek vėliau, bet tada bus tik sunkiau! Jums TIESIOG BUTINA ieškoti naujos išeities, nauju perspektyvų!

Šios dvi istorijos – puikus pavyzdys, kokio atsakymo galite tikėtis (išsamumas, apimtis, detalumas) užsisakydami išsamią vieno klausimo Lenorman ir žaidimo kortų analizę įvairiomis temomis.

vintazines3 vintazines4 vintazines2 vintazines1 vintazines

 

Banner

Parašykite komentarą