PRALAUŽKIME LEDUS
Praktinė magija

Kaip pakeisti likimą? Pralaužkime ledus!

Kaip pakeisti likimą? Šis ritualas skirtas išjudinti gyvenimo “ledus”, kai norisi nors kokio nors pokyčio kasdienėje rutinoje, o tiksliai net negalime suformuluoti noro, kaip turėtų keistis likimas, į kurią pusę norėtume judėti, kai jaučiame, kad tiesiog “užkniso” rutina ir kasdienybės pilkuma ir mums nebe taip svarbu, į kurią pusę pajudės “ledai”. arba balandžio 1-ąją, kai slavų tautos švęsdavo ledonešį ir Darjos (likimo dovanų šventę), tačiau, jei labai “prispyrė” pokyčių noras ir negalite sulaukti balandžio 1-osios,  šiam ritualui rinkitės delčios mėnulio fazę, o dar geriau 29-tąją mėnulio parą. (Mėnulio kalendorių visada rasite ČIA)

Tai vis gi: kaip pakeisti likimą? Jums reikės:

  1. Rasti tiltą virš sraunios upės (tiltas – jungtis su anapusiniu pasauliu);
  2. Turėti su savimi tris saujas monetų; 

Radus tinkamą tiltą nueikite iki vidurio upės (jei ritualą atliekate ne per ledonešį, įsivaizduokite, kad upę dengia ledas) ir paėmę saują monetų sukalbėkite:

“Darja nemarioji, mergele bauginanti. Tavo keliai nežinomi, valia nenuspėjama. Bėgi sraunia vaga, kuria neši mane.” 

Sukalbėjus tekstą, meskite saują monetų į vandenį. Paėmę antrąją saują monetų kalbėkite: 

“Neprašau nei aukso, nei sidabro kalnų, noriu tik permainų. Darja priimk mano auką mainais už gyvenimo pokyčius”

Sukalbėjus tekstą, meskite saują monetų į vandenį. Paėmę trečiąją saują monetų kalbėkite:

“Laikas prabėgs ir ledai pajudės, o kol kas po ledu nesimato nesėkmių. Darja su manim bėk, permainas atnešk! Tegu bus taip!”

Sukalbėjus tekstą, meskite saują monetų į vandenį. Grįžkite neatsigręždami namo. Jei ritualą atliekate ne per ledonešį, įsivaizduokite, kad upę dengęs įsivaizduojamas ledas sueižėja ir prasideda ledonešis.

P. S. Kaip jau minėjau, šis ritualas išjudina gyvenimo “ledus”, tačiau kismas gali būti tiek į gerąją pusę, tiek į blogąją. Todėl šį ritualą vertą išbandyti tik tokiu atveju, jei nesvarbu, kaip pakryps likimas, o permainų vis vieną norisi bei patys nebepajėgiam priimti reikalingų sprendimų. 

Photo by Ian D. Keating on Trend Hype / CC BY

Banner

Parašykite komentarą