Ateities spėjimai. Būrimai

Būrimas lauro lapais. Lauro lapų magija

Būrimas lauro lapaisLauramedis arba tiesiog lauras senovės Graikijoje buvo pašvęstas dievui Apolonui, Pitijos žaidynių (vykusių kas ketveri metai Apolono šventykloje Delfuose, nugalėtojus vainikuodavo lauro vainikais, o nusipelnę Apolono numylėtiniai poetai būdavo pagerbiami lauro šakelėmis. Žodis laureatas (Lot. laureatus ‘vainikuotas laurais’) kilo kaip tik iš šių papročių. Tačiau mes dažnai pamirštame, jog Apolonas globojo ir pranašus bei to meto žynius, ne veltui žymiausias senovės Graikijos orakulas gyveno būtent Delfuose, Apolono šventykloje… Būrimas lauro lapais – taip pat Apolono amatas.

Lauro lapai:

  • Pradas: Vyriškas;
  • Planeta: Saulė (Apolonas ir Saulės dievas);
  • Stichija: Ugnis;
  • Magiškos asociacijos: pranašavimas, vizijos, sapnai, aiškiaregystė, išmintis, teisingumas, psichinės galios, egzorcizmas, gydymas, apvalymas, apsauga, sapnai.

Būrimas lauro lapais. Keletas būdų:

1. Būrimas lauro lapais. Mylimųjų ištikimybės nustatymas.

Su smeigtuku išbraižykite savo mylimojo inicialus ar vardą ant šviežio lauro lapo. Jeigu raidės liks visą dieną žalios, nepanašu, kad šis asmuo jums ištikimas. Jeigu per dieną inicialai ar vardas parudavo, mylimasis jums atsidavęs. Jeigu inicialai ar vardas tapo ryškesni nei anksčiau, tai ženklas, kad jus tapsite santuokine pora.

2. Būrimas lauro lapais. Kuris iš mano norų išsipildys pirmasis?

Paimkite tris lauro lapus, simbolizuojančius tris norus. Galvodami apie norus, padekite lapus ant stalo ir ant kiekvieno jų po žvakę su laikikliu. Uždegdami žvakes, garsiai sakykite norą. Pirmoji užgesusi žvakė ir parodys, kuris iš trijų norų išsipildys pirmasis.

3. Būrimas lauro lapais. Kaip susapnuoti tą, kurį mylite?

Paimkite penkis šviežius lauro lapus ir penkis smeigtukus su galvutėmis. Įsmeikite vieną lauro lapą į savo pagalvės centrą, o likusius keturis į kiekvieną pagalvės kampą. Apverskite pagalvę, kad lapai būtų apačioje. Turėtumėte susapnuoti savo būsimą mylimąjį.

4. Būrimas lauro lapais. Kaip išvysti būsimą mylimąjį?

Norėdama pamatyti vyriškį, už kurio lemta ištekėti, atsisėskite viena žvakių apšviestame kambaryje per patį vidurnaktį. Turėkite laikrodį ir šukas ar šepetį, iš kurio galėtumėte paimti po vieną plauką vieniems Jūsų pragyventiems metams. Jei Jums aštuoniolika, reikia aštuoniolikos plaukų. Išrinkite po vieną plauką iš šukų ar šepečio ir padėkite ant lygios skepetaitės ar nosinės, kad matytųsi kiekvienas plaukas. Tai turėtumėte padaryti iki pirmos valandos nakties. Pasmilkykite uždegtų lauro laupų, įkvėpkite jų kvapo. Lygiai pirmą valandą apverskite kiekvieną plaukelį sakydama: “Aš aukoju savo plauką kaip auką tam, kuris man brangiausias. Aš šaukiu tave, ateik pas mane, šią minutę aš turiu pamatyti tave.” Miglota vizija netrukus turetų pasirodyti…

Dar keletas receptų:

  • Sudeginkite 3 lapus prieš eidami miegoti, kad padėtų prisiminti sapnus.
  • Taip pat galite įdėti jų į sapnų pagalvėlę ramiam miegui ar su kitomis žolelėmis paskatinti pranašingiems sapnams ir įkvėpimui.
  • Nešiokite kaip amuletą, kad atbaidytumėte blogį ar pakabinkite aukščiausiame namo taške apsaugai.
  • Deginkite ir pribarstykite lauro lapų ant grindų  apsivalymo ritualų metu.
  • Įkvėpkite jų kvapą kai jaučiatės psichiškai purvini ar tiesiog norite paskatinti pozityvias permainas savo gyvenime.
  • Kad sustiprintumėte psichinį jautrumą sutraiškykite šviežią lauro lapą, įsitaisykite patogiai ir atpalaiduokite kūną bei sąmonę. Leiskite kvapui persmelkti jūs ir įsivaizduokite kaip jūsų sąmonė pasitraukia ir užleidžia vietą pasąmonei. Kai abi jūsų esybės dalys susijungs jūs suprasite tai, ką turėjote sužinoti.
Banner

Parašykite komentarą