Pinigų magija

Piniginė, kuri “pritraukia” pinigus

Piniginės magijaPiniginė nėra vien tik stilingas aksesuaras. Pirmiausia piniginė reikalinga saugoti pinigus. O pas protingus  žmones piniginė ne tik saugo pinigus, bet ir juos “pritraukia”! Tai – piniginės magija. Norint, kad piniginė netaptu vien patogiu kasdieniu daiktu, o veiktų ir kaip maginis objektas, nešantis Jums sėkmę būtina ne tik išsirinkti tinkamą piniginę, tinkamai ją prižiūrėti, tinkamai ja rūpintis, bet ir įdėti tinkamą talismaną, ir, žinoma, tinkamai elgtis su pačiais pinigais.

 
Kad veiktų piniginės magija, kuri  “pritrauktų”  pinigus, piniginė turi  būti:
 
1.Respektabili. Pigi piniginė niekaip negalės “pritraukti” pinigų, kadangi ji pati jau turi menką energiją. Jeigu neturite pinigų įsigyti  brangiai piniginei,- nusipirkite piniginę už Jums priimtiną kainą. Svarbiausia, kad ji atrodytų respektabiliai, siustų mintis apie turtą ir būtų pakankamai funkcionali.
 
 
2. Erdvi. Pinigai gerai “gyvena” erdvioje piniginėje. Bet kokios, net pačios stambiausios kupiūros turi joje tilpti ištiestos. Jeigu pačios didžiausios į piniginę netelpa, vadinasi jos joje niekada ir nepasirodys! Patogus skyrelis smulkiems  pinigams taip pat yra būtinas.
 
 
3. Iš natūralios medžiagos. Pasirinkite piniginę iš natūralios odos ar zomšo – šitos medžiagos puikiai praleidžia pinigų energiją. Reikėtų vengti  piniginių iš  dirbtinių medžiagų, tokių kaip polietilenas ar jo pakaitalai, kadangi jos savyje neturi jokios materialios  energijos. Dar blogiau – kadangi jos dirbtinės, tai užkerta kelią natūraliai energijai. Štai kodėl reikia pirkti pinigines  gerose parduotuvėse, o ne turguose, kur Jums už tuos pačius pinigus gali “įkišti” niekalą.
 
 
4. Pinigų ir turto spalvos. Pagal Feng Shui tradiciškai renkamasi Žemės ir Metalo stichijų spalvų pinigines. Tai ruda, juoda, viso diapazono  geltona, o taip pat aukso ir sidabro spalvos. Reikėtų vengti Vandens stichijos spalvos piniginių – iš mėlynų, žydrų  ir žalių Piniginių pinigai “ištekės”.
 
 
5. Ką įdėti į piniginę, kad “pritraukti” pinigus.
Tradiciškai pinigų “pritraukimui” į piniginę dedamos trys perrištos kiniškos monetos, kurias galima nusipirkti   ezoterinių reikmenų parduotuvėse. Dar vienas patarimas pagal Feng shui – laikyti piniginėje nedidelį paveikslėlį su  vynuogių kekės, mėtų lapelių ar žaliosios arbatos lapelių atvaizdu: šitie vaisiai ir augalai turi savybių pritraukti sėkmę piniginės savininkui. Galima į piniginę įdėti pupų ar gabalelį cinamono lazdelės – prieskoniai pritraukia pinigus, o pupelės juos išsaugo.
 
Didelę pinigų “pritraukimo” energetiką turi niekada neišleidžiama vieno dolerio kupiūra.
 
Galima į piniginę įdėti ir rytietiškus ar šiaurietiškus pinigų pritraukimo simbolius – įvairias runas ar pan.
 
Pagal rusų liaudies paprotį, kad veiktų piniginės magija, reikėtų į piniginę įdėti gabaliuką krieno šaknies. Šis augalas ypač kaupia materialiąsias energijas.
 
6. Kaip elgtis su Pinigine, kad ji “pritrauktų” pinigus.
 • Pinigus piniginėje reikėtų laikyti pagal eiliškumą,- nuo mažesnių iki didesnių kupiūrų.
 • Niekada nelaikykite piniginės tuščios, tegul joje būna nors viena moneta.
 • Niekada neišleiskite visko iki paskutinio cento. Visada turi likti nors keli centai.
 • Piniginėje turi visada būti “laiminga  moneta” – iš pirmo uždarbio, gauta nuo gero  Žmogaus, iš pelningo sandėrio ar pan. Tos monetos negalima išleisti, ji – pertekliaus talismanas.
 • Išlošti, uždirbti nesąžiningu keliu, rasti, padovanoti pinigai neatneša laimės ir todėl turėtų ilgai neužsibūti jūsų piniginėje. Išdalinkite juos vargstantiems arba nedelsiant išleiskite.
 • Pinigus reikia mylėti ir būtina su jais elgtis atsargiai. Kiekvieną gautą kupiūrą būtinai išlyginkite prieš įdėdami ją į savo Piniginę.
 • Atsikratykite šiukšlių! Pinigai “neateis” į piniginę, užgriozdintą nereikalingais popierėliais, senais talonėliais, lapeliais su telefonų numeriais ir kitais niekalais.
 • Išimkite iš piniginės savo artimųjų – vyro, vaikų ar pan. –  nuotraukas. Nuotraukos užkerta pinigų energijai kelią, o gali būti ir taip, kad piniginės ir pačių pinigų energija gali paveikti per nuotraukas ir jūsų artimuosius. Retais atvejais netgi gali nutikti, kad artimas žmogus gali perdaug tapti priklausomas nuo pinigų.

7. Kokios piniginės reikėtų atsikratyti kaip galint greičiau.

Kai tik piniginė praranda savo “prekinę išvaizdą”, jos reikia atsikratyti. Nutrinta, suglamžyta ar su skylėmis piniginė “kalba” pinigams apie jūsų vargingumą,-  į tokią piniginę pinigai tikrai neskubės!

Ką daryti su sena pinigine? Atsikratyti jos nedelsiant! Tai kaip tik tas atvejis, kada senas draugas nėra geresnis už naują.

Photo credit: Prayitno / Thank you for (12 millions +) view via Foter.com / CC BY

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Lina

  Ar galima dovanoti piniginę? Ką daryti gavus piniginę dovanų, kad ji neštų sėkmę.

 2. Katia

  Laba diena ,

  Smalsu ar tik veikia 1 dolerio kupiura ar gali buti sakykim 20 doleriu kupiura ?

 3. zanukss

  Kaskur skaiciau kad pats gali nusipiesti ant kartono popieriaus kiniska ar kita zenkla ir nesiotis pinigineja?aciu

 4. zanukss

  O BORDO spalvos neminima aprasymuose,pinigine brangi bet bordo spalvos ar ja reikia keisti i kita,ruda ar juoda….o raudona ar trauke pinigus???

 5. Rita

  Ka daryti su senąja pinigine? Saugoti jąar tiesiog išmesti?

 6. jurgita

  sveiki, o kaip su tamsiai rožine spalva. užsisakinėjau raudoną, o gavau tamsiai rožine. ar ji patenka į “raudonos” atspalvius?

 7. Rasabasa

  Sveiki,aš nešiojuosi piniginėje 1 dolerio monetą-ar ji veikia,kaip ir kupiūra?

 8. Migle

  Sveiki,ar galima pirkti padevieta piniginę jei ji atrodo kaip nauja,ir uzkalbeti kad trauktu pinigus?

Parašykite komentarą