Apsivalymo ritualai

Namų energetinis valymas druska

Kas iš mūsų nėra patyręs nemalonaus jausmo namuose, kai nesinori peržengti jų slenksčio, kai nekyla rankos kurti jaukumą ir šilumą, kai nesinori net dulkių nubraukti nuo lentynų, o barniai ir tušti ginčai nesiliauja dieną ir naktį? Tikriausiai Jūsų namuose prisikaupė nemažai neigiamos energetikos, kuri vis auga kaip sniego gniūžtė su kiekvienu apsižodžiavimu, kiekvienu nemielu svečiu. Būtinas energetinis valymas! Šiandien pasidalinsime dar vienu ritualu skirtu būtent namų energetikos valymui – naudosime druską.

Beveik kiekvienoje kultūroje, liaudies patarimuose rasime ritualų, kuriuose energetinis valymas atliekamas naudojant būtent druska. Jos valomosios savybės buvo žinomos nuo seno, o provoslavų kraštuose druska valydavo net cerkvių varpus, nes buvo tikima, kad toks “druskingas” varpų skambėjimas turi ypatingų galių prieš blogį ir tamsą.

Prieš ritualą būtina “iš pagrindų” sutvarkyti visus namus: išmeskite nereikalingus daiktus, peržvelkite spintas, palovius ir kitus užkaborius. Išmeskite visa, kas kelia nors kokią abejonę. Išmeskite senus ar suskilusius indus ir t.t.

Ritualui geriausia naudoti stambiai maltą žemės/akmens druską. Ją turėtų nupirkti vyriškas šeimos atstovas (vyras, sūnus, tėvas ar kitas giminaitis). Perkant druską duoti lygią sumą pinigų arba neimti grąžos. Pinigus duoti kaire ranka, o prekę imti dešine. Taip pat ritualui nusipirkti ir smeigtukų ar adatų dėžutę.

Pilną stiklinę druskos pilame į keptuvę, likusi paką iškarto sviedžiame į šiukšlių dėžę. Taip pat suberiame smeigtukus ar adatas. Jų reiktų tiek, kiek šeimos narių gyvena bute ar name.

Keptuvę statome ant viryklės ir kaitiname vidutinio stiprumo liepsna. Tuo metu reiktų druskai išlieti visas negandas, kurios vyksta namuose, visus vargus ir rūpesčius, problemas, sunkumus ir pan. Kalbėkite drąsiai, garsiai. Druska viską sugers ir sutrauks į save. Kaitinkite tol, kol druska ims smarkiai spragsėti ar net pajuos, patamsės.

Atverkite visas buto ar namo vidines duris ir pradėkite nuo kambario, esančio toliausiai nuo laukujų durų: paėmę į rankas keptuvę kiekviename kambaryje eikite ratu palei sienas prieš laikrodžio rodyklę. Reiktų kiekviename kambaryje apeiti nelyginį skaičių ratų. Nepamirškite ir mažiausių kambarėlių, sandėliukų, tualeto ar vonios.

Tai padarę grįžkite prie viryklės ir vėl statykite keptuvę su druska ant ugnies, kaitinkite ir kalbėkite:

“Visa, kas buvo blogo atėję atgal išėjo”

Druską labai gerai įkaitinkite, kad visa neigiama energija sudegtų.

Baigus ritualą druską reiktų išberti į tekantį vandenį (upelį, upę ar pan. namuose tinka ir unitazas jei nėra kitos galimybės), keptuvę kruopščiai išplauti, buto ar namo grindis išplauti įvairių žolelių nuoviru, kruopščiai nublizginkite veidrodžius.

Photo credit: dpnsan via Foter.com / CC BY-NC-SA

energetinis valymas

All together now.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Algis

  O atsiskaitymas banko kortele ar tinka susimokant už druską?

 2. Janina

  Gaila neturiu vyro namuuose,gyvenu viena…

 3. Audrone

  Kazkaip nesupratau,supilti tik tik stikline druskos,o kita ispilti i siuksliu deze?kiek zinau druskos negalima metyti

 4. Kitaip

  O man burėja sako,kad niagatyvą reikia valyti druskos tirpalu veidrodžius ar daiktus ,kurie buna pvz padovanoti ir žmogus gali linkėti blogo…pasakysiu toek pasiteisino tiom,kad nuvalius namuose neliko barniu atėjo tik pagarba ir meilė.

 5. AS

  Sveiki,
  patikslinkite apeiti nelygi skaiciu kambaryje? Tai kiekvienam kambari po rata? Ir tuo metu ka geriau galvoti? Kokios mintys turi buti?
  Zodzius:
  Viskas kas buvo bloga atgal isejo. Kiek kartu kartoti?

 6. zanukss

  Labas rytas,Kadangi vyras isvaziaves i usieni ar sunus 10ar 13 metu gali pirkti druska ,aciu

 7. Birute

  ką daryti jei rato apeiti kambary neįmanoma (dvigulė lova pristumta prie sienos, kambary tik U formos praėjimas arba visas kambarys apstatytas palei sienas)?

Parašykite komentarą