Apsivalymo ritualai

Kaip žvakėmis apvalyti namus nuo negatyvios energijos?

Namai, jų kampai ir sienos – nebylūs daugelio įvykių, vykstančių šeimose, liudininkai. Kiekvienas veiksmas turi savo energetiką – teigiamą arba neigiamą. Apvalyti namus nuo negatyvios energijos tai tas pats kaip nuvalyti dulkes namuose. Ginčai namuose, svečių apsilankymas, triukšmingi vakarėliai, nuobodulys ir jėgų netekimas, šeimyniniai nesklandumai – tai toli gražu ne visas sąrašas atvejų, kada reikėtų energetiškai išvalyti namus. Neskaičiuojant skubių atvejų, išvalyti namus patartina reguliariai, kad neleistume negatyvui užsistoveti mūsų namuose. Vienas iš efektyvių patalpų “švarinimų” – žvakių pagalba.

Jums prireiks:

Žvakių iš natūralaus vaško (geriausiai tinka šventintos bažnytinės ar cerkvės žvakės) arba sojų vaško žvakės.

Receptas, kaip apvalyti namus nuo negatyvios energijos:

Nuvykite į cerkvę ar bažnyčią ir nusipirkite keletą bažnytinių žvakių – tiek, kiek kambarių yra jūsų būste. Prisiminkite, kad vonia, tualetas, sandėliukas, prieškambaris, virtuvė ir kitos pagalbinės patalpos – taip pat yra atskiri kambariai.

Jeigu Jūs savo viduje esate nusistatę prieš bažnytinių žvakių naudojimą arba paprasčiausiai nėra galimybės įsigyti,jas galima pakeisti sojų vaško žvakėmis, tik žvakės būtinai turi būti baltos arba juodos.

Išmokite mintinai bet kokią maldą. Nesvarbu, kokį Jūs išpažįstate tikejimą, svarbu ne žodžių reikšmė ir eilė maldoje, o energetinės vibracijos, kurias malda skleidžia. Gali būti “Tėve mūsų…” arba tiesiog nuoširdus jūsų kreipimąsis į Aukščiausias jėgas, kad jos padėtų Jums apvalyti namus nuo negatyvios energijos, nuo bet kokio blogio.

Uždegite žvakę, atsistokite kambario, kurį ruošiatės valyti, centre ir kreipkitės Malda (arba savo Prašymu) į Aukščiausias Jėgas.

Kalbėdami Maldą, vedžiokite žvake aplink save iš pradžių prieš (nelyginį skaičių ratų), o po to – pagal laikrodžio rodyklę (lyginį skaičių ratų).

Po to, kai Ugnis “nuims” visa negatyvą nuo Jūsų pačių, pajusite lengvumą, darną (žvakė galis pragsėti, kibirkščiuoti, leisti juodus dūmus ir pan. Nekreipkite demesio ir neišsigąskite.), užsiimkite patalpos išvalymu. Apeikite ją prieš laikrodžio rodyklę, sustodami tose vietose, kur žvakės liepsna pradės blaškytis arba spragsėti. Šiais savo veiksmais Jūs išvalysite ir sudeginsite visą blogį, visą tamsumą, kas buvo susikaupę jūsų būsto kampuose, ir kas galėjo pakenkti Jums ir Jūsų šeimai.

Po to vėl apeikite su žvake patalpą, bet jau pagal laikrodžio rodyklę. Taip Jūs užpildysite patalpą Ugnies šviesa ir teigiama energija.

Pastatykite žvakę kambario viduryje ir leiskite jai sudegti visiškai. Eidami iš kambario, pasistenkite išeiti taip, kad būtumete visą laiką atsisukę veidu i žvakę. Palikdami kambaryje degančią ugnį, pasirūpinkite, kad išvalymas nepasibaigtų gaisru.

Kiekvieną sekantį kambarį išvalykite taip pat, kaip ir pirmąjį. Svarbiausia: kiekvienam kambariui žvakė turi būti uždegama nuo prieš tai naudotos žvakės.

Po valymo patariama grindis išplauti bet kokiu žolelių nuoviru. Čiobreliai, mėtos, krapai – viskas tinka.

Sudegusių žvakių likučius ir visas valymui naudotas priemones reikia, pabaigus išvalymą, sudėti į krepšelį ir išmesti į šiukšlių konteinerį per kairį petį. Grįžti namo neatsigręžiant ir nesikalbant nė su kuo.

Grįžus namo reikia nusiplauti rankas po tekančiu vandeniu.

Naudingi patarimai:

Kaip ir bet kokio ritualo metu moterys turėtų prieš pradedant darbą nusivalyti kosmetiką ir apsirišti skarele galvą.

Po valymo nereikėtų plikomis rankomis liestis prie vaško likusio iš žvakių. Geriau užsidėti pirštines. Vaškas sugeria negatyvią energija, todėl jos dar kartą liesti nėra patartina. Jei žvakės degdamos pačios užgesta, nesudega iki galo, intensyviai leidžia juodus dūmus, spragsi ir lieja vašką pliupsniais – blogas ženklas. Jūsų namuose didelės negatyvios energetikos sankaupos ir vertėtų pagalvoti apie kreipimasi pagalbos į specialistą.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

  1. jurate

    Labai dziaugiuosi Jumis uz Jusu kantrybe ,turetu buti visi uz Jusu pagalba visada tik uz tai as domiuosi kartais praktikuoju,kolkas sekmingai,as tik sau Aciu

  2. EVE

    Kalbėdami Maldą, vedžiokite žvake aplink save iš pradžių prieš (nelyginį skaičių ratų), o po to – pagal laikrodžio rodyklę (lyginį skaičių ratų). – Iskilo klausimas, kaip kalbeti malda ir suskaiciuoti ratus, nes susikaupus i malda nezianau ar iseis ratus suskaiciuoti ?…

Parašykite komentarą