Pinigų magija

Ritualas, padedantis susirasti darbą.

Besibaigiant Mėnulio priešpilniui – kaip tik tas laikas, kai galima ir būtina atlikti visus padedančius, pritraukiančius meilę, sėkmę skatinančius ritualus. Augant, pilnėjant mėnuliui kilsite ir Jūs, Jūsų finansinė sėkmė, gerės meilės reikalai, klestės asmeninis gyvenimas. Mėnulio priešpilnio fazę ir jos augančias gyvybingas galias visada reikia stengtis išnaudoti kuo atsakingiau: atliekami apsaugantys ritualai, ruošiami amuletai, talismanai. Jeigu Jus beviltiškai ir ilgai ieškote darbo galbūt Jums reikalinga nedidelė mėnulio priešpilnio magijos pagalba, padedanti susirasti darbą. 

Taigi, paimkite 2 monetas (monetos turi būti būtinai penketo vertės ir sidabro spalvos).

Laikykite vieną monetą kairėje rankoje, kitą dešinėje. Monetas laikykit kumščiuose ir išeikite iš namų. Einant galvokite apie savo norą susirasti darbą. Kai eisite per pirmą kryžkelę (kryžkelė turi būti negrįsta ir neasfaltuota, išminta žmogaus, tokia, kur susikerta du keliai), iš kairės rankos išmeskite priekyje savęs monetą ir sušnabždėkite: “uplatila/uplatil”, t.y., “sumokėjau”. Pereidami antrą kryžkelę iš dešinės rankos meskite moneta už savęs per kairį petį sakydami: “otkupilas/otkupilsya” (“išsipirkau”).

Šitas manipuliacijas reikia daryt esant augančiam mėnuliui (priešpilnis), pirmoje dienos pusėje. Tą dieną, kai darote burtą, būtina laikytis pasninko, nevalgyti pietų ir, jeigu einat darbintis, taip pat geriau eiti nevalgius. Esant reikalui ritualą galite pakartoti po 2-3 dienų.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Virginija

  ar galima ir kitais monetais atlikti sia prosedura jei neturi 5lt sentu nei rusiku 5 kaip

 2. ruta

  Ar uz kita zmogu padaryti taip galima

 3. Hm

  Nu ir kur man dabar rasti tas neasfaltuotas kryžkeles, gyvenant mieste. 😀

 4. marina

  tai vadinasi kinieciai ir kokie afrikieciai jau negaletu daryti sito ritualo,nes neturi tokiu monetu. taip ir bus jiems lemta skursti be darbo visa gyvenima, dabar man aisku,kodel afrikoj taip blogai visi gyvena 😀

Parašykite komentarą