Apsaugos ritualai

Magiškas sėkmės ir apsaugos žiogelis

Magiškas sėkmės ir apsaugos žiogelisŠtai dar vienas priešpilnio ir pilnaties mėnulio fazėje atliekamas sėkmės ritualas – magiškas sėkmės ir apsaugos žiogelis. Jo metu sukursite talismaną iš paprasčiausio žiogelio. Mėnulio priešpilnis kaip tik tas laikas, kai galima ir būtina atlikti visus padedančius, pritraukiančius meilę, sėkmę skatinančius ritualus. Mėnulio priešpilnio fazę ir jos augančias gyvybingas galias visada reikia stengtis išnaudoti kuo atsakingiau: atliekami apsaugantys ritualai, ruošiami amuletai, talismanai. Šio ritualo pagalba vienu metų “prisegsite” prie savęs sėkmę ir sukursite apsaugą.

Jums prireiks:

Lėkštutės;

Žemės druskos;

Cukraus;

Ryžių;

Žiogelio;

Kad įgautumėt papildomos jėgos ir energijos, pritrauktumėt sėkmę ir įgytumėte energetinę apsaugą nuo smulkaus nužiūrėjimo į nedidelę lėkštutę į
pilkite (kalniuką padarykit) 3 valgomus šaukštus druskos. Ant jos užpilkite cukraus ir tiek pat ryžių. Atsekite anglišką žiogelį (liaudyje “grafke” vadinamą) ir smailiu galu įbeskite žiogelį į tą krūvelę. Palikite nakčiai taip. Ryte, prieš išeinant iš namų įsisekite žiogelį į rūbus taip, kad pašaliniai nematytų, ir – pirmyn į Sėkmę.

P.s.: Lėkštės turinį reikėtų išbarstyti 4 pasaulio šalių kryptimis po žiupsnelį ir padėkoti stichijoms.

Ir, ponios Raganaitės, nepamirškit nusiplaut rankas iki alkūnių su druska po tekančiu vandeniu.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Marija

  4 pasaulio šalių kryptys, tai rytų, vakarų ir pietų su šiaure atitikmuo? 🙂

 2. Laura

  Laba diena, turiu klausima, kaip ziogeli reikia isisegti i drabuzi, galvute i virsu ar zemyn. Esu skaiciusi, kad galvute i apacia segamas norint apsisaugoti nuo nuziurejimo. O kaip elgtis siuo atveju?
  Ačiū.

 3. tiesiog

  Norejau paklausti , o jei ritualas butu atliekamas per pilnati,ar pasikeistu kas? Ar butinai reikia atlikti per priespilni?

 4. Renata

  Labas rytas,as norejau paklaust. O jai po kiek laiko,ta ziogely izsegsim is to drabuzio? Ar nieko blogo nenutiks? Aciu

 5. Daiva

  Idomus straipsnis. O kaip teisingai Dekoti Stichijoms?

  • Kartomantija

   Sveiki,

   Galima ir savais zodziais, svarbu, kad butu nuosirdu ir tikra. Pasisukus i kiekvienos stichijos puse, krypti, padekoti, jog padejo ir atsisveikinti. Tiek ziniu. Po to galima lauko zoliu sudeginti pundeli kaip auka. Jonines arteja 😉

 6. Teodora

  Kas ta žemės druska

 7. Audra

  Ar galima sendien ar ryt daryti si rituala dabar lyg ir priespilnis

 8. E

  1. ar galima ji kasdien persisegineti i naujus drabužius?
  2. ar galima laikyti rankineje ar pinigineje?
  3. o kas jeigu išskalbsi?

  • Kartomantija

   Ne, reiktu laikyti vienuose, ten kur isegete, nes su prisegimu ir burtas “prisisega”. I kitus rubus reiktu kito ziogelio. Pinigineje jis laikyti netinkamas, bet galima segti i rankine, pamusala. Jei rubus isskalbsite veikimas tikrai nenusiplaus.

 9. Zita

  O lekstele kur buvo supiltas druskos,cukraus ir ryziu kalnelis , ka su ja daryti.

  Aciu.

 10. Vaida

  Ar galima toki talismana padaryti kitam zmogui?

 11. vaiva

  Labutis raganeles
  Ilgus metus Kamajų ošia meilėje. Per 16 metu teko atsisveikinti su 5 partneriais. Labai nesiseka. Iš pradžių viskas puiku ir kaip visada po 2 mėn prasideda nesėkmės. Pradžioj nedidelės ant galo kraupios. Vyrai pradeda gerti naudoti netgi narkotikus. Tampa agresyvus. Ne kartą teko patirti smurtą. Jau maniau kad aš už kalbėta prakeikta ar nežiūrėti. Dabar po virš pusantrų metų trukusios pauzės turiu vėl partnerį prie kurio po 3 mėn pradedu tvirtai prisirišti. Gražiai sutariam ir kol kas viskas buvo OK tik pradedu nerimauti kaip čia dabar viskas bus nes iki šiol viskas kartojosi nes jau prasidėjo maži požymiai. Gal galit patarti ką tokiu atveju daryti. Nežinau į ką kreiptis neturiu supratimo ir kokio specialisto ieskoti ar kur tokį rasti. Be to dar vienas dalykas kas mane neramina. Prieš porą dienų per stumia baldus jo namuose kur jau planuojame neuzilgo gyventi kartu. Kai patraukiau fotelį į kitą kambario kraštą po juo kalne dulkiu radau atsegta grafke (žiogelį). Apie grafke jis aišku nieko nežinojo iš kur ji ten atsirado. O aš paėmiau ir įdėjau ją i savo siuvimo dezute prie kitų siuvimo reikmenų. Vėliau prisiminus pamaniau paskaitysiu internete kokiu yra burtų su grafke nes adata yra galinga kiek žinau. Radau tik su apsauga bet kodėl atsegta. Ką tai gali reikšti? Beje aš paėmiau ją rankom… kaip man reikėtų teisingai elgtis? Ir kur ieškoti specialistų mane dominančio mis temomis. PS gyvenu Vokietijoje ir Lietuvoje būnu labai retai. Ačiū už visus komentarus kurie kurie gali padeti

  • Kartomantija

   Sveiki, pirmiausia reiktu tiesiog tikrinti savo ir namu energetini lauka, tada pamatytumete, kas, kodel ir kaip. Musu svetaineje yra straipsnis “trys budai, kaip diagnozuoti prakeikima”. Pasinaudojus bent vienu is receptu galetumete aiskiau isitikinti, ar galite buti prakeikta ar nuziureta. Ta pati padaryti su vyru, o tada jau galima bandyti kreiptis i specialista, kuris ar per atstuma, per nuotrauka, Taro kortomis ar kt.metodais. Po diagnostikos matysis, kaip su tuo kovoti ir kokiu priemoniu imtis.

 12. Tadas

  O neimanoma ziogelio pakeisti pvz savarzele ar kuo kitu?

 13. Adele

  Aš susidėjau viską į lėkštelę ir jau norėjau ją padėti ant palangės, kur praleis naktį. Tik staiga viskas pasviro ir išbiro. Negeras jausmas persmelkė. Surinkau viską į maišelį, iškračiau likučius iš lėkštės ir užrišau. Nežinau, ką su turiniu daryti. Nesinorėjo kartoti ritualo. Ką tai galėtų reikšti ir kur dėti išbirusius produktus? Kol kas laikau.

 14. Nijolė

  Ar galima susmeikti kelis žiogelius į yą pačią druską ir ar laikyti tik vieną naktį ar galima ir ilgiau
  Ačiū už atsakymą

 15. Renata

  O jei atliksiu šį ritualą per delčia ar jaunatį veiks burtai?:))

 16. Lina

  O kodėl reikia atlikti būtinai per priešpilnį ar pilnatį?

 17. ausra

  o butinai turi buti zemes druska

 18. ausra

  ir kas yra zemes druska

Parašykite komentarą