Ezoterikos teorija

Mėnulio delčia: kaip pasigaminti negyvąjį vandenį

DelčiaTaigi mėnulis dyla… Mėnulio delčia – fazė, kai tamsioji mėnulio pusė auga, o šviesiosios kasdien matome vis mažiau. Tai lėtėjimo, energijos sekimo laikas, išsivalymo periodas, kuriame labai svarbu teisingai planuoti, organizuoti savo laiką, vykdyti įvairius ritualus ir užsiimti tam tikra magija. Tai idealus laikas prakeikimams, užkalbėjimams (negatyviems), energetiniams valymams.

Koks dabar mėnulis? Šis klausimas magijos ir astrologijos šiek tiek “valgiusiems” gali pasirodyti keistas, tačiau vis dar nemažai žmonių dažnai nežino, kaip vis gi atskirti mėnulio fazes. Paprasčiausia, norint sužinoti mėnulio fazę, būtų žvilgtelti į mėnulio kalendoriu, tačiau jei jo po ranka neturime tiks ir mūsų vaikystėje pasakotas močiučių būdas: tereikia prie mėnulio disko pridėti “pagaliuka” ir pamatysime vaizdą panašų į raidę “p” arba “d” – Priešpilnis arba delčia.

Mėnulis valdo moteriškumą, šeimos reikalus, kasdienius rūpesčius ir skysčius. Todėl delčia – fazė, kai visi skysčiai mūsų aplinkoje ir organizme tampa mažiau aktyvūs, o visos substancijos, tame tarpe ir kūnai – sausesni. Prasideda lėtesnis ar net perdėtai sulėtintas gyvenimo periodas. Sulėtėja augalų augimas, pasodinti delčios mėnulio fazėje jie auga lėčiau, neša mažesnį derlių. Sulėtėja ir psichiniai, socialiniai, materialūs procesai žmonių gyvenime. Moteriškoji energija įgauna vis mažesnę galią, o vyriškoji išauga, sustiprėja. Sustiprėja tamsiosios jėgos, tamsioji žmogaus pusė. Pats juodžiausias periodas paskutinės mėnulio kalendoriaus dienos, kai mėnulio apskritai nematome virš horizonto, tai Hekatės dienos. Šiomis dienomis atliekami juodžiausi ir labiausiai kenkiantys ritualai, todėl patartina šiomis dienomis būti ypatingai atsargiems, valyti energetinį lauką ir užsiimti savo apsauga.

Delčios mėnulio fazėje reikėtų:

 • Užbaigti reikalus, nepradėti naujų;
 • Ruoštis naujam etapui, kitam laikui, daryti pusfabrikačius bet kurioje srityje, kuriuos naudosime vėliau (geras laikas ruošti atsargas žiemai)
 • Kirpti plaukus tik tuo atveju, jei norite, kad jie ilgai nekeistų formos, neaugtų, kirpimas išsilaikys ilgai nepakitęs;
 • Nepersodinti augalų, jų negenėti, nebent norit, kad jie ilgai išlaikytų vieną formą, neaugtų.

Delčios mėnulio fazėje nereikėtų:

 • Skolintis ar skolinti;
 • Investuoti;
 • Sodinti augalus;
 • Pradėti naujus projektus, planuoti;

Kokia magija užsiimti, ritualai:

 • Energetiniai valymai, nužiūrėjimo, prakeikimo valymas;
 • Užleisti “porčia”;
 • Prakeikti;
 • Apsaugos ritualai;
 • Visi ritualai, skirti sulėtinti procesus, sustabdyti judėjimą;
 • Amuletų gamyba;

Mirusio vandens gamyba:

Pats paprasčiausias būdas išnaudoti mėnulio (tiek priešpilnio, tiek delčios) energiją – pakrauti ja vandenį. Pastatykite permatomą stiklinę šaltinio vandens delčios fazėje mėnulio šviesoje nors vienai nakčiai ir gausite “mirusį, negyvą” vandenį. Liaudies medicinoje toks vanduo naudojamas žaizdų dezinfekcijai, tačiau reikia nepamiršti, jog iškart po to žaizdas reikia praplauti ir “gyvuoju” vandeniu, kitaip tokia dezinfekuota žaizda ilgai negis.  Juodojoje magijoje toks vanduo naudojamas neigiamiems reiškiniams sukelti: palaistyti augalai sunkiai augs ar net žus, žmogus ar gyvūnas, pagirdytas tokiu vandeniu, jaus energijos trūkumą, galimos širdies problemos, kraujotakos sutrikimai. O jei negyvą vandenį dar ir užkalbėti, jo jėga išaugs kelis kartus, jis taps nepastebimu nuodu, o vienintelis priešnuodis – gyvasis vanduo.

Kaip pasigaminti amuletus, kaip atlikti valymo ritualus, kurie daromi būtent delčios mėnulio fazėje rasite mūsų svetainėje.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Laura

  Laba diena,

  Gal galėtumėte pasakyti kaip su tokiu vandeniu prakeiksmus, užkalbėjimams (negatyviems), energetikai apsivalyti?

Parašykite komentarą