Apsivalymo ritualai

Nužiūrėjimo nuėmimas, energetinis valymas

energetinis valymasŠtai dar vienas energetinis valymas, padedantis “nuimti” nužiūrėjimą, pavydo atakas, ir kitą neigiamą energetiką, kurios mes per kasdienį susidūrimą su nemaloniais ir ne vien gero linkinčiais žmonėmis prikaupiame apsčiai. Taigi, artėjant mėnulio delčiai (valymo ritualai atliekami tik delčios metu) galite pasiruošti šiam nesudėtingam ritualui, kuris padės atsikratyti smulkių nužiūrėjimų ar energetinių pakenkimų – stipraus “pagadinimo” jis neįveiks. Energetinis valymas atliekamas stojus mėnulio delčiai. Skirkite vieną ramų vakarą (po saulės laidos) savo energetinio lauko valymui.

Jums reikės:

 • Šventintos bažnyčios ar cerkvės žvakės (blogiausiu atveju keiskite paprasta balta ar juoda žvake);
 • Dubenėlio aukštais kraštai, kurį vėliau nebūtų gaila išmesti;
 • Šaltinio vandens;
 • Degtukų;
 • Kastuvėlio;

Patartina kelias dienas prieš atliekant šį energetinį valymą laikytis pasninko. Nuo mėsos produktų susilaikykite bent jau valymo dieną. Prieš ritualą susikaupkite ir nurimkite, įsitikinkite, jog niekas Jums netrukdys. Uždekite žvakę degtuku, įlašinkite kelis lašus vaško į dubenėlio centrą ir įklijuokite/įstatykite ten žvakę. Žvakė turi laikytis tvirtai. Pripilkite dubenėlį vandens, tačiau nepersistenkite, nepilkite sklidino. Taigi, žvakė jau stovi dubenėlyje, dubenėlis pripiltas vandens, o žvakės liepsna dega virš vandens paviršiaus.

Susikaupkite, ištieskite delnus link žvakės liepsnos lyg norėdami žvakės liepsnelę paimti į rėškučias, įsivaizduokite kaip visa juoda ir negatyvi energija nuo Jūsų teka per rankas į žvakės liepsną ir sudega. Tuo metu pradekite kartoti tekstą:

Žvakelę šventa, vandenėli tyras!

Paimkite visą bjaurastį nuo manęs Dievo tarnaitės/o (vardas, jei esate krikštyta/s ir krikšto vardas)

Viską, kas nužiūrėta ar apkalbėta,

Viską, kas pavydėta ar palinkėta,

Bloga akimi, piktu žodžių primesta,

Su daiktu gauta ar ant kelio rasta,

Ar merginos ar moters,

Ar vaikino ar senio,

Vaiko mažo ar numirėlio šalto,

Motinos ar tėvo, sesers ar brolio,

Vyro ar žmonos siųsta.

Surinkite visa bjaurastį ir užgesinkite kaip vanduo užgesina žvakę,

Tegul vandenėly ji lieka ir į žemę užkasta negrįžta.

Žodis mano tvirtas, valia geležinė, 

Kaip pasakiau, taip ir bus!

Tegu bus taip!

Vis įsivaizduokite kaip juodos spalvos energetiniai srautai palieka Jūsų kūną per rankas, sudega žvakės liepsnoje ir nugrimzta į vandenį. Tekstą kartokite tol, kol žvakė degdama pasieks vandens paviršių ir vanduo ją savaime užgesins/užlies. Tekstą reikėtų pasakyti mažiausiai 9 kartus ir užbaigti būtent su žvakės užgesimu. Gesimo momentu turite ištarti: Tegu bus taip!

Paimkite dubenėlį su vandeniu ir neškite kaip įmanoma toliau nuo namų (jokiu būdu ne savo namo, kiemo teritorijoje) ir iškaskite nedidelę duobelę. Tokią, kad tilptų dubenėlis ir žvakės likutis. Supilkite į duobutę vandenį (Būkite atidūs, kad nešant viską iš namų ir iki pat grįžtant namo nė šlakelis vandens neišsilietų ant žemės ar ant rankų, kitu atveju viskas nueis niekais), įdėkite dubenėlį su žvake ir viską užkaskite. Eikite tiesiai namo neatsigręždami ir su niekuo nekalbėdami. Laikykitės šios sąlygos, kad ir kas benutiktų.

Grįžę išsimaudykite druskų vonioje.

Photo credit: Aimanness Photography via Foter.com / CC BY

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Neringa

  Turiu vieną pastebėjimą, ar tikrai reikia užkasti dubenėlį? Niekur neesu skaičius, kad žvakę, vandenį ir degtuką – viskas logiškai tai ritualas ir gražinama į žemę, bet jei visi užkas dubenėlius plastmasinius, metalinius, siaubas kokia tarša , tai gal čia reikėtų kokį medinį kad per laiką suirtų…
  Pats ritualas yra geras.

 2. Kartomantija

  Sveiki Neringa, su dubeneliu is tiesu galima ivairiai pasielgti: galima uzkasti, galima svariai su druska isplauti. Tik plaunant su druska reiktu ziureti, kad labai svariai issiplautu vieta, kur buvo zvake vasku priklijuota.

 3. Lilijana

  O gal galima vietoje dubenelio naudoti uzsukama stiklaini ? Butu saugiau nesant,kad neissitaskytu.

 4. sandra

  raso kad stipraus neiveiks o kaip stipru uzkeikima pasinaikinti?

 5. Evelina

  ka daryti jei zvake ne vaskine, o is tu ilgai deganciu 8 val. tarkim padariau rituala, o ji toliau sau dega ar ja uzgesinti ir vistiek isnesti uzkasti, ar kantriai laukti kol sudegs?

Parašykite komentarą