Būrimas kortomis

Motinos archetipas. Taro kortos. Imperatorė

taro kortosMoterys, mamos, motinos. Visų mylimos ir besąlygiškai mylinčios. Taro kortos taip pat turi savą mamą. Taro kortose motinos archetipas slepiasi po trečiuoju numeriu pažymėta Imperatorės korta. Imperatorė – tradicinis motinos įvaizdis – motina (mylimoji), susijęs su moteriškumo ir gaivinančiomis, gyvybingomis žemės jėgomis. Imperatorė visų pirma asocijuojasi su vaisingumu, gaivališkumu žemės ir žmogaus (moters) įščiomis. Imperatorė skatina augimą ir vystymąsi viso, kas gyva, visus iš esmės skirtingus elementus ji sugeba sujungti į vieningą ir darnią visumą.

Imperatorė – tradicinis motinos įvaizdis – motina (mylimoji), susijęs su moteriškumo ir gaivinančiomis, gyvybingomis žemės jėgomis. Imperatorė visų pirma asocijuojasi su vaisingumu, gaivališkumu, žemės ir žmogaus (moters) įščiomis. Imperatorė skatina augimą ir vystymąsi visko, kas gyva, visus iš esmės skirtingus elementus ji sugeba sujungti į vieningą ir darnią visumą. Ji Afroditėsės – Veneros įsikūnijimas, meilės ir galios bei valdžios archetipas, pabrėžiantis santykius su kitais žmonėmis, jų socialinį, socialumo aspektą. Imperatorė globoja jausmingus malonumus, seksualumą, moteriškumą ir gebėjimą pritraukti, apžavėti žmonės savimi. Dėlionėse Imperatorės korta dažnai kalba apie galimą motinos įtaką klausiančiajam, taip pat požiūrį į motinystę, rūpinimasi kitais, globėjiškus, motiniškus jausmus. Galbūt Jūs kupini kūrybinių idėjų, jas „gimdote“, auginate, kažkam suteikiate naują gyvenimą, o deriniuose su kitomis kortomis Imperatorė reikš ir nėštumą. Senosiose kortų aiškinimo tradicijose imperatorė simbolizavo laimingą santuoką.

Klasika tapusioje R. Waite – Smith kaladėje Imperatorė vaizduojama sode, gamtos apsuptyje, ir kartu simbolizuoja Imperatorės nenutraukiamą ryšį su gamta, grožio kūrimu, veiklą susijusią su maisto gaminimu, augalais, rūpinimuosi sveikata ir sveika gyvensena. Pasirodžius šiai kortai, galbūt vertėtų pagalvoti apie savo išvaizdą, galbūt pakeisti šukuoseną ar drabužių stilių, pradėti kurti grožį savyje ir aplink save. Imperatorė – malonumas ir gebėjimas grožėtis estetika ir gražiais daiktais, todėl pasirodžius Imperatorės kortai galbūt vertėtų pagalvoti apie įsitraukimą į kultūrinio pavedo apsaugą ar kultūrinį bendruomenės gyvenimą. Galbūt jūsų socialinės funkcijos, susijusios su pramogų, sritimi, apgyvendinimu, rūpesčiu kitais. Vyrams, ši korta gali būti jo gyvenimo moters įvaizdis arba jo vidinis moteriškas pradas (Jungo anima), o taip pat gebėjimas rūpintis kitais ir padaryti jų gyvenimą malonesnį, švelnesnį, saugesnį. Kartais Imperatorės korta nurodo asmenį, kuriam norite parodyti pagarbą ar meilę, kurį norite apsaugoti ir globoti. Ji taip pat gali būti alegorinė figūra ar archetipas reiškiantis paramą Jums, besiasocijuojantis su gailestingumu, motinyste, globa ir rūpesčiu. Kaip vienas iš tėvų arba vadovų, lyderių versle, darbe, galite duoti nurodymus, siekdami palengvinti, harmonizuoti tarpusavio santykius savo aplinkoje, skatinti žmonių gerovę.

Tradicinės kortos reikšmės: vaisingumas, seksualumas, gausa, turtai. Motina, sesuo, žmona. Santuoka. Lojalumas, idealizmas. Elegancija, žavesys, mandagumas. Komunikabilumas. Veiksmų planavimas, įgyvendinimas. Judėjimo pažanga. Tamsa, paslaptis, nežinomybė. Simbolis, paveikslėlis, alegorija.

imperatore3Apversta Imperatorės korta gali pasirodyti ryjantis, dusinanti, reikalaujanti arba netekusi motiniškų instinktų, galų gale, moteris nenori elgtis kaip jos motiną, neturinti motiniškų savybių. Neigiami moteriškumo aspektai taip pat išlenda į pirmąjį planą: pataikavimas savo egoistiniams norams, tuštybei, kaprizams ir paviršutiniškumui.Kita vertus, tai gali būti ženklas, kad Jūs gana konstruktyviai neigiat ir atmetate tradicinius moters vaidmenis, pavyzdžiui pasirinkimas ar turėti vaikų ar ne, būti vien namų šeimininke ar siekti karjeros ir t.t.

Apverstas Imperatorės simbolis kartu su kitomis kortomis gali nurodyti abortą, persileidimą, lytines ligas, nevaisingumą, frigidiškumą, skyrybas ar našlystę, tačiau tokį kortos aiškinimą būtinai turi patvirtinti ir kitos kortos. Apversta Imperatorė verčia susimąstyti, ar Jūs tinkamai rūpinatės savimi ir kitais, o gal jūs elgiatės perdėm altruistiškai arba mėgaujatės per dideliais turtais? Tarp galimų kortos aiškinimų pažymimos charakterio savybės: ekstravagancija, hedonistiškas gyvenimo būdas, polinkis į persivalgymą mitybos sutrykimai, išlaidų kontrolės praradimas, tinginystė ir apatija, neryžtingumas ir neveiklumas. Moterys iškritus šiai kortai gali jaustis jaustis bejėgės, silpnos ir priklausomos, o vyrai perdėtai moteriški ir neryžtingi, nesugebantys globoti, rūpintis, neturintys moteriškojo prado. Kartais ši korta pasakoja apie “tuščius namus” – vaikai išskrido iš gimto lizdo, palikdami motiną vieną, kitaip tariant moteris – motina jaučiasi nereikalinga, vieniša ir neatliepiamos jos gerosios, gražiosios savybės. Kortos reikšmė teisingoje padėtyje simbolizuojanti augimą ir kūrybiškumą apverstoje pozicijoje gali virsti perdėtu, pašėlusiu augimu, apribojimų trūkumu, ribų nejautimu arba atvirkščiai – visiška apatija ir jėgų, idėjų netekimu. Kalbant apie sveikatą Apverstas Imperatorės simbolis žymės mitybos sutrikimus, skydliaukės problemas, ginekologinius sutrikimus.

Kadangi ši korta yra susijusi su socialiniu statusu ir visuomene, apversta ji gali rodyti sunykusias vertybes ir savicenzūrą visuomeniniame ir asmeniniame gyvenime. Pavyzdžiui: klaidų etiketo požiūriu pakentimą, atvirą hedonizmą, seksualinių ir socialinių tradicinių vaidmenų sąmonėje išnykimą, meilužių esant santuokoje įgijimą, nesantuokinių vaikų gimimą. Jungas Imperatorės archetipą teisingoje padėtyje laikė idealizuota moterimi ir motina, grožio karaliene, arba tiesiog moteriškumo ir motiniškumo etalonu – apversta ji gali tapti žalinga ir pernelyg sauganti, pulsuojanti perdėtu rūpesčiu ir diktatu.

Magijoje ir šamanizme Imperatorė laikoma kūrybingumo ir moteriškumo korta, deivės Motinos Žemės alegorija. Tai galios ir gamtinių energijų visuma, dieviškojo moteriškumo apraiška. Apversta imperatorė gali numatyti susitikimą su bauginančiu, destruktyviu moteriškumo aspektu. Imperatorė magijoje valdo visas meilės ir vaisingumo magijos formas, visas žoleles ir tinktūras.

Tradicinės apverstos Imperatorės kortos reikšmės: dirbtinumas, tuštybė. Lengvabūdiškumas. Neryžtingumas, nestabilumas, paviršutiniškumas. Apatija , paralyžius, neveiklumas. Nerimas. Nevaisingumas, neištikimybė. Meilės, rūpesčio bei globos trūkumas. Materialiniai nuostoliai. Savanaudiškumas. Prastumas.

taro kortos taro kortos taro kortos taro kortos taro kortos

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

  1. Sweetheart

    Tiesi Imperatore. Ji nescia, arba jai menesines. Visiskai prirista prie zemes, ikalinta skausmingoje, nejudrioje busenoje, jai skauda, ji priversta dauginti ir dauginti maista, vaikus, darzus, gyvulius – visus tuos zemiskus “virtuvinius” reikalus, ji negali atsiplesti nuo zemes, nes ja kaip traukos jega veikia jos padetis. Gimdymas – psichotrauma, skausmai, neimanomas procesas, mirsti, gaivina, visa nestuma intoksikacija, negali net lovoj apsiverst nbe skausmu. Jeigu menesines, ji tokiuose skausmuose ir tokiame neigalume, kad ka jau ten bekalbet apie seksualuma ir zavesi, tai niekaip nesusije su moteriskumu, nebent su jo klaikiaja puse, kuria Dievas nubaude Ieva, ismesdamas is rojaus, kad kentetu skausmuose. Sita korta prirista prie materijos, kaip prievoles, neduokdie. Ir su mirtimi labai arti. Malkut. Nes tie skausmai, tas neigalumas ir praradimas saves, kaip moters, pasilikus tik dauginimosi aparatui, ja paguldo ant zemes, sulieja su ja, ir be daugybes valios jegos pastangu, beigi nutraukimo situ siaubingu dalyku (arba kantrynes juos islaukt), ji mirs. Gris i zeme, i materija, i kapa. Ten ja traukia, nori ar nenori. Visas tas zemisku dalyku dauginimas. Jausmams ir seksualumui cia vietos mazai. Ir kuris vyras nores myletis su mamyte? Kai kurie tik. Kur tik mamyte ir mato visose moteryse. Klaikus Arkanas. Apversta palengvina visa tai. Lengviau praslysta tie baisus etapai, kai negali nieko daryti, tik skausmingai dauginti ir daugintis. Tik mano patirtis su situo Arkanu.

  2. cia_lis

    You have an incredibly nice layout for your blog, i want it to utilize on my site also .

Parašykite komentarą