Ezoterikos teorija

Trys būdai, kaip diagnozuoti prakeikimą, nužiūrėjimą ir “porčią”

angelas“Galbūt aš nužiūrėta/s ar prakeikta/s?” – pirmosios mintys, kai visos bėdos užpuola vienu metu, jos nuolat kartojasi, visi darbai krenta iš rankų, o apie laimę ir sėkmę lieka tik pasvajoti. Nesiklostantys asmeniniai santykiai, nuolatinės problemos darbe, gydytojų neišgydomos ir nediagnozuojamos ligos – tik trumpas sąrašas pasekmių, kurių priežastis gali būti maginis pakenkimas. Nebūtina iš karto skuosti pas būrėją ar raganą, verčiau apsilankymui detaliai pasiruošti: nuodugniai apmąstykite, kada prasidėjo negandos, galbūt po stipraus konflikto ar barnio, kokie simptomai pasireiškia stipriausiai. Tik nuoseklus bendradarbiavimas su būrėju, tarologu duos teisingus, naudingus rezultatus. Galima pabandyti net savarankiškai diagnozuoti maginio pakenkimo lygį… 

Diagnostika kiaušiniu

Paimkite permatomą stiklinę ir pripildykite ją šalto vandens (geriausiai tinka šaltinio vanduo). Paimkite šviežią naminį kiaušinį ir pramušę kevalą „išleiskite“ kiaušinį į stiklinę su vandeniu. Būkite atidūs ir nepažeiskite kiaušinio trynio, jis turi išlikti sveikas. Gerai apžiūrėkite kiaušinį ir įsiminkite, kaip jis atrodo. Atsisėskite, nurimkite ir prilaikydami stiklinę ranka pastatykite ją sau ant galvos ir pasėdėkite ramiai bent penkias minutes. Dar veiksmingesnis būdas – tai atlikti prieš miegą ir stiklinę pastatyti po lova tiesiai po vieta, kur dedate galvą, tačiau tokiu atveju turite miegoti vienas/a, kad kiaušinį veiktų tik Jūsų energetika. Praėjus penkioms minutėms arba ryte vos nubudus dėmesingai apžiūrėkite kiaušinį.

Jei vanduo skaidrus ir permatomas, trynys nepakitęs ir guli baltyme, o baltymas neišsidraikęs ir laikosi vienoje vietoje vadinasi energetinio pakenkimo nėra.

Jei trynys sveikas, tačiau iš baltymo viršun kyla stulpai, siūlai (jų gali būti vienas ar keli) vadinasi Jūs esate pakenkti. Tai nestiprus nužiūrėjimas ar „porčia“, pagadinimas norint pakenkti asmeniniam gyvenimui, pritraukti nesėkmes. Toks energetinis pakenkimas dažniausiai veikia neilgiau trijų metų ir savaime sunyksta.

Jei tie stulpai labiau panašėja į voratinklį nei stulpus, tai pakenkimas labai silpnas, nežymus.

Jei ant baltymo stulpų matosi oro burbuliukai, tai pakenkimas rimtas ir atliktas profesionalaus mago ar raganos. Toks pakenkimas pasireiškia stipriomis nesėkmėmis ar ligomis, kurios sunkiai gydomos ar kurių gydytojai negali nustatyti.

Jeigu ant stulpų matosi burbuliukai ir juodi taškeliai arba burbuliukai ant baltymo stulpų, o taškeliai pasirodo ant trynio, tai prakeikimas labai stiprus, greičiausiai siekiantis pritraukti mirtį arba pakenkimo rituale naudota kapinių žemė. Toks pakenkimas paprastai pradeda veikti praėjus 21 dienai po ritualo atlikimo ir metų eigoje visiškai sunaikina žmogų.

Jeigu ant baltymo stulpų ar trynio matosi raudona spalva, vadinasi pakenkimas atliktas kraujo pagalba.

Jei ant „stulpų“ matosi burbuliukai, o trynio kraštai kaip virto kiaušinio, tai toks pakenkimas Jus kankins, tačiau leis gyventi. Panašiai šitokio lygio pakenkimas gali pasirodyti žalių, pilkų atspalvių dėmėmis ant trynio, tačiau tada neturėtų būti baltymo stulpų.

Jei nematyti baltymo stulpų, tačiau kiaušinio trynys kaip išvirtas, tai – pakenkimas neleidžiantis Jums jaustis laisviems. Rankos lyg surištos, negalite laisvai priimti sprendimų, kontroliuoti savo veiksmų, valios.

kiausinis

Jei matote visus šiuos požymius vertėtų rimtai susirūpinti ir pasikonsultuoti su specialistu. Tai ypatingai stiprus prakeiksmas, pagadinimas, ritualinės juodosios magijos padarinys.

 

 

Gerai apžiūrėję kiaušinį vandenį su juo išpilkite į kanalizaciją ir ypač švariai išplaukite stiklinę su druska. Jei „radote“ pagadinimą ar net mažą pakenkimą stiklinę geriau išnešti iš namų su visu turiniu ir išmesti.

Nesiimkite patys daryti galutinių ir skubotų išvadų. Tai tik maža dalis galimų simptomų, todėl jei turite rimtą įtarimą visada geriau pasikonsultuoti su specialistu. Jis patars ir padės. Nesiimkite patys valyti ar „nuėminėti“ prakeiksmą prieš tai nepasitarę su specialistu, nepulkite atlikinėti nepatikrintų ritualų, atrastų internete. Dažnai jie būna nepilni, detaliai neaprašyti, pateikiamas ne visas užkalbėjimo tekstas ar pan. Taip galite tik sau pakenkti.

Diagnostika paprastomis žaidimo kortomis

Jums reikės naujos ir nenaudotos žaidimui paprastų žaidimo kortų kaladės. Kaladė turi būti 52 kortų, iš jos išimkite Jokerius. Būrimui skirkite laiko, neatlikite jo skubėdami, geriau vienumoje, nusiraminkite ir atsikratykite vidinės baimės, nesiburkite vien iš smalsumo arba apimti stiprių emocijų. Susikaupimas yra būtina sąlyga, tiksliam atsakymui. Nusiraminti padėtų uždegta žvakė, geriau baltos spalvos.

Ramiai, neskubėdami ir susikaupę maišykite kortas. Susikoncentruokite ties savo klausimu: “Ar aš ir mano gyvenimas yra veikiamas energetinio pakenkimo, nužiūrėjimo, prakeikimo?” Prisiminkite įvykius, priežastis, kodėl manote, jog galite būti prakeikti ar nužiūrėti. Mintimis pakalbėję su kortomis ir uždavę klausimą pajusite, kada turite nustoti maišyti. Kaire ranka nukelkite kaladę du kartus, kad gautumėte tris krūveles kortų. Vėl jas surinkite į vieną kaladę.

Dėliokite kortas po vieną jas atversdami į krūvelę vieną ant kitos, dėkite tol, kol “rasite” Tūzą arba kol į krūvelėje bus dešimt kortų. Kartokite tai tris kartus, kol gausite tris kortų krūveles. Kiekvienoje krūvelėje bus arba dešimt kortų arba viršuje Tūzas.

Jei krūvelių viršuje nėra nė vieno Tūzo – jokio prakeikimo ar energetinio pakenkimo nėra.

Jei “radote” vieną Tūzą yra maža tikimybė, jog esate prakeikti. Tai ženklas, jog yra nedidelis energetinis pakenkimas, išsibalansavimas, galbūt lengvas nužiūrėjimas, savęs nužiūrėjimas. Tokio lygio pakenkimą beveik kiekvienas iš mūsų nešiojamės ant savo kailio. Jį nesunkiai susitvarkysite patys. Paklauskite profesionalo, jis tikrai neturėtų atsisakyti suteikti trumpą konsultaciją.

Jei “radote” du Tūzus yra vidutinė tikimybė jog esate prakeikti. Tai ženklas, jog turite vidutinio sunkumo energetinį pažeidimą, gana stiprų nužiūrėjimą, galbūt stiprų saviprakeikimą ar lengvą, nemokšiškai atliktą pagadinimo “porčios” variantą. Po keleto dienų pakartokite būrimą, jei rezultatai bus tie patys, vertėtų pasikonsultuoti su specialistu, galbūt Jums patars kaip apsivalyti patiems arba pasiūlys savo pagalbą. Prieš atliekant valymą būtina detalizuoti energetinio pakenkimo priežastis, kodėl, kaip ir iš kur jis atsirado, kokiomis priemonėmis geriausiai atlikti valymą. Juk trijų skirtingų ligų negydome tais pačiais vaistais. Detaliai diagnostikai reikalingas išsamus būrimas Taro, Lenormand ar žaidimo kortomis, galbūt vaško atliejimas, diagnostika kiaušiniu, aiškiaregystės dovana ar kitos priemonės.

Jei “radote” tris Tūzus tikimybė jog esate prakeikti labai didele. Jei pakartojus būrimą po keliu dienų rezultatai nepasikeitė (reikėtų burti ne daugiau kaip du kartus ir daryti bent trijų dienų pertrauką bei priimti tokį atsakymą, kokį pateikia kortos), vadinasi situacija labai rimta. Galite nešiotis rimtą prakeikimą, galbūt net paveldimą, profesionalo pasiųstą “porčią”, pagadinimą, Jus veikia labai stiprus nužiūrėjimas, galbūt “pririšimas prie kito žmogaus” ar pan. Tokiu atveju būtinas specialisto patarimas ir pagalba. Geriau nebandykite atlikti valymo vos perskaitę receptą internete, galite tik sau pakenkti. Prieš valant rimtą energetinį pakenkimą reikalinga detali ir kruopšti diagnostika, ritualo parinkimas, kuris tiks būtent Jūsų atveju. Kaip yra šimtai energetinio pakenkimo rūšių ir būdų, taip yra ir begalė receptų kovai su jais. Reikia rasti tą tinkamiausią. Sąžiningas meistras visada pasakys jei negali pašalinti pakenkimo, taip kartais nutinka. Tačiau ir tada neverta nuleisti rankų, bet kokį prakeikimą ar energetinį pakenkimą galima sušvelninti savu darbu ir valia. Nors jis visiškai ir neišnyks, tačiau veikimas nebebus toks stiprus. Specialistas tikrai visada patars pagal Jūsų situaciją kaip tai padaryti.

Diagnostika degtukais

Paimkite paprastą permatomą stiklinę, pripildykite ją švaraus (geriausia šaltinio) šalto vandens. Uždekite degtuku žvakę (geriau šventintą, labai tam tinka iš cerkvės parnešta žvakelė) ir pastatykite šalia stiklinės. Rankomis apglėbkite stiklinę ir pasilenkę virš vandens stiklinėje tris kartus sukalbėkite “Tėve mūsų”.

Imkite naują degtuką uždekite jį žvakės liepsnoje ir laikykite kol pradės kaisti pirštai. Tada kita ranka perimkite degtuką į kitą ranką už jau nudegusio galo, kad visas degtukas pavirstu į angliuką ir pats užgestų. Gesimo momentu meskite nuodegulį į stiklinę su vandeniu. Tai pakartokite dar du kartus, su dar dviem degtukais. Stiklinėje turi atsirasti trys degtukai. Jei visi trys degtukai ramiai plūduriuoja paviršiuje, baimintis nėra pagrindo, jei vienas, du ar net visi trys degtukai nuskendo vadinasi būrimo rezultatai tokie patys kaip ir radus vieną, du ar tris Tūzus kortų būrime, kuris aprašytas aukščiau.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Lina

  Mane ir mano šeimą persekioja įvairios pasikartojančios nelaimės, kad aš kartais net pajuokauju, kad jeigu nelaimė mane aplenktų, tai aš net pasipiktinčiau.Viskas prasidėjo su antra santuoka.ir mano ir vyro giminės buvo prieš ją nusiteikę, bet mes vis tiek susituokėme.Visų pavydui nebrangiai miestelyje nusipirkome apleistą namą ir ėmėme remontuoti.Jau beveik buvome baigę, kai naktį pralėkęs pro kaimynų namą į jį įsirėžė automobilis išversdamas visą sieną.Paverkėme ir vėl ėmėmės atstatymo darbų.Vos juos baigėme- vasarą kilo viesulas nuniokojęs miestelį ir jo apylinkes.Kaimynų namai sveiki, o mūsų be lango ir stogo dalies.ir vėl remontuojam.
  Bet baisesni dalykai prasidėjo, kai vyro mama supykusi ant visų savo vaikų mūsų namų svetainėje apimta pykčio atsiklaupė prieš šventą paveikslą ir persižegnojus visus prakeikė žodžiais ,,Kad jūs užspringtumėt mano turtu, kad jums nagai užsilenktų, kad jums kraujas per akis išeitų”.Po mėnesio vyras pas sesę pjovė kiaulę, peilis praslydo, perpjovė pirštų sausgysles-du pirštai neatsilenkia, neužilgo nuėjusi į tvartą radau užspringusį veršį-tik stebuklo dėka pavyko atgaivinti.Dar po mėnesio išsipildė ir paskutinis prakeiksmas.Man prasidėjo nežmoniški skausmai akiduobėje-po to per nosį pasipylė kraujas.gydytoja sakė, kad trūko kraujagyslė.Jeigu nebūtų nutekėjęs kraujas-būtų buvęs insultas.Kas dar laukia nežinau.Po kiekvieno apsilankymo namuose deginu šventytas žvakes.Kas gali man patarti kaip ir ką turėčiau daryti, kad apsaugočiau savo šeimą ir namus.Ačiū.

  • Kartomantija

   Sveiki, situacija pakankamai sudetinga, nes tevu ir seimos nariu prakeiksmai yra patys stipriausi ir veikliausi. Jusu atveju butu geriausia kreiptis i specialista, kuris patikrintu situacija, kas ir kaip, kaip ir kokiomis priemonemis Jums geriausia butu padeti, gelbeti padeti. Pirmiausias ir greiciausias budas siek tiek svelninti padeti butu susitaikyti su prakeikusiu zmogumi, prasyti jo atleidimo, melstis uz ji, jam linketi sekmes ir laimes. Tai truputi apramintu prakeiksmo veikima. Taciau vis vien aprasytoje situacijoje greiciausiai neapsieisite be specialisto pagalbos.

 2. Gintarė

  Prieš savaitę “PasaulisX” laidoje išgirdau kaip viena pagyvenusi moteriškė pasakojo labai seną būdą išvalyti save ir aplinką nuo negatyvios energijos su kiaušiniu. Tai tas pats aprašytas Jūsų būdas su kiaušiniu šaltame vandenyje stiklinėje, kurią per naktį reikia laikyti galvūgaly. Šį ritualą reikia atlikti 7 naktis iš eilės, kad apsivalyti. Taip kiaušinis sutraukia visą negatyvą į save, o tu apsivalai. Nusprendžiau pamėginti ir pasidalinti pastebėjimais. Šį ritualą atlieku jau 6 naktis (dar 1 liko). Miegu geriau nei anksčiau, bet kiekvieną naktį sapnuoju sapnus, kuriuose dalyvauja skirtingi žmonės, bet sapnų esmė visada ta pati. Aplinkiniai diskretiškai man vis bando pasakyti, kad aš ne taip elgiuosi (per grubiai, per jautriai ir pan.), o aš ant jų lyg ir pykstu už kritiką (lengvai nepatenkinta, kad aš jiems neįtinku). Kai gerai pagalvoju, tai net nežinau, ar sapne aplinkiniai priešiškai prieš mane nusiteikę, ar aš prieš juos :)… Ryte atsikėlusi randu kiaušinį su “stulpais” ir oro burbuliukais ant jų. Pastebėjimas: jei atsigulu blogos nuotaikos, tai “stuplai” platūs ir beveik balti, nepermatomi. Jei geros- “stulpai” siauri, permatomi ir neaukšti. Visais atvejais yra burbuliukai. Dienomis visada jaučiuosi gerai pailsėjusi, su nuotaika ir energija, kurios anksčiau nebuvo. Net darbus atlieku su meile. Toks veiksmas kartojosi 5dienas ir naktis. 6naktį miegojau taip pat gerai ir praeitų naktų sapnų scenarijus nesikartojo. Šį kartą sapnavau lyg ir nereikšmingus sapnus. Užstrigo tik, kad vis kažkur skubu, bet spėju paskutinę akimirką. Paryčiais jau naujas sapnas: anksti ryte važiuoju į savo seną darbą su savo sena (dabar jau neturiu) mašina. Dar gerai neprašvitę, žiema, aplink sniegas, kur nuvažinėta jau purvynas, bet šilta. Sniegas baltas ir lipnus, toks iš kurio gniūžtės gerai darosi :). Man lyg supūliavęs dantys ir pūlinys ant dėsnų išorės. Neskauda, tik nemalonus jausmas. Nuvažiavus į darbą nueinu į wc prie veidrodžio pažiūrėti kas vyksta ant tų mano dėsnų. Pasižiūrėjus matau, kad ten ne pūlinys, o kažkoks svetimkūnis mano dėsnose. Su pincetu išsitraukiau iš dėsnų audinio skiautelę (alyvinė su mažais baltais gėlės žiedeliais), kuri dar buvo aplipusi mano plaukais (plaukai atrodė kaip tos skiautelės šaknys mano dėsnose). Kai traukiau neskaudėjo ir kraujas nebėgo, tik jautėsi kažkoks girgždesys, taip kaip giliai į žemę įaugusią piktžolę raučiau. Taip palengvėjo išėmus tą skiautelę su plaukais ir pagalvojau “kas man ją čia įdėjo?” ir prabudau. Kiaušinis stiklinėje buvo su vos keliais siuvimo siūlo pločio “stulpais” ir aišku oro burbuliukais. Dabar svarstau, ką galėtų reikšti tas sapnas? Ar jis susijęs su kiaušinio ritualu, ar tai tiesiog pilnaties poveikis?.. Gal Jūs žinote paaiškinimą?.. Šiaip dienomis jaučiuosi puikiai. Ir laukiu nesulaukiu paskutinės 7nakties, ir kas bus toliau…

  • Gintarė

   Na, o 7naktį nieko nesapnavau. Ryte kiaušinio viršus buvo pabalęs su trumpais baltais stulpais ir oro burbuliukais. Kiaušinis šiek tiek pakilęs nuo dugno. Po viso ritualo praėjo kelios dienos. Naktim nieko nesapnuoju, o kažkokių naujų pakitimų taip pat nejaučiu.
   Labai norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę, ką manote apie šį ritualą ir jo pasekmes.

  • Kartomantija

   Sveiki, taip tai gali buti susije su valymo ritualu. Asmeniskai atliekant valymo ritualus visada sapnuoju panasius issivalymo, atsikratymo sapnus, daznai tenka susitikti su paciais negatyvo atvaizdais ir su jais net kovoti. Gali skambeti kiek keistokai, taciau nieko tame keisto. Mes patys turime ir privalome susidurti su negatyvu akistaton, kad jo nusikratyti.

 3. Asta

  Sveiki,
  Ar tikrinimą galima atlikti kūdikiams? Noriu užrišti raudoną siūlą savo kūdikiui kad niekas nenužiūrėtų. Kol kas naudojame žiogelį, bet kai kada jį pamirštu. Labai noriu apsaugoti savo mažąjį.

  Ar draugysčių juostelės turį tokį pat poveikį kaip ir paprasto raudono siūlo užrišimas?

 4. Valdas

  Sakykit prašau, jei paskutinius trejus metus gyvenu tik į minusą visomis prasmėmis, ar yra tokių užkalbėjimų ar prakekimų, kad taip ilgai nesiseka? Iki tol viskasėjosi kaip per sviestą.

 5. Daiva

  Sveiki, mane ir mano šeimą persekioja nelaimės ,truksta pinigų. Prieš daug metų prakeiksmą buvo nuėmę. Dabar pasidarius jūsų nurodyta dalyką su kiaušiniu mačiau stulpus baltymo, burbuliukus ant stulpų ir juodas dėmeles burbuliukuose ir trynis toks balkšvas. Patarkite ką man daryti.

 6. onute

  Sveiki. Kaip suzinoti ar dar jis mane myli

 7. Natalija

  Ieskodama informacijos aptikau Jusu puslapi,manau gal galesit man pagelbeti.Galvoju, kad budama nescia buvau prakeikta arba nuziureta. Kai gime vaikas buvo labai neramus, naktim jis rekdavo iki 3 metu,dbr jam jau 7m,visdar sokineja naktim rekdamas,kazka pasakodamas ko nesuprantu, dar labai serga,kovojam pastoviai su visokiais virusais,bakterijom,persalimais,gal ka galetumet patart?

  • Kartomantija

   Sveiki, vaikai, ypatingai jaunesniam amziui, daznai mato paralelini pasauli, jo gyventojus, todel nera nieko keisto, jog Jūsiškis gali taip pat būti jautresnis. Reiktų tikrinti, žiūrėti, kas konkrečiau vyksta, ar tai normalu, ar tai negatyvo, blogos energijos padariniai. Patikrinus galima būtų tiksliau nusakyti.

 8. Justina

  Sveiki, norejau jusu paklausti. O ka reiskia jei mano trynys sveikas, is baltymo jokiu boksteliu neta tik yra is baltymo burbulai keli, vienas didesnid ir du mazesni. O siaip visai nieko daugiau nematau.

 9. aurelija

  sveiki norejau paklausti kaip elgtis ir ka galvoti net nezinau jauna mergina 20 metu jau augina savo sunu ji per metus laiko pakeite partneriu apie 10 jos elgesis lig butu kokia 13 mete kartais atrodo kad ja kazkas valdo lig nesava sunus lig apsestas viska griauna dauzo ka paduosi apimtas pikcio nezinau kaip jiems padet esu mama gaila to mazo zmogeliuko kuris tampomas nesinori sakiti kad jo nepriziuri kartai taip o kartais viskas puiku lig sachmatai

 10. edvinas

  Sveiki. Anksčiau nesidomėjau būrimais ar magija nes netikėjau. Dabar pradėjau tikėti. Nes pats esu tikrai uzkeiktas. Manau čigonė ragana užskeikia. Buvau susitikęs. Ji siulia saldainius ir kažką šnabždėjosi. O aš nepriemiau ir ją dar negražiai pasiunčiau. Ji buvo kaip burtininkė apsirengus. Bet juodai. Tai nuo to laiko. Viskas nesiseka. Praradau darbą.

 11. Erika

  Sveiki.Ieskau internete atsakymo bet niekaip nerandu.Gal jus padesit man. Mama po duru kilimeliu rado melynu siulu nedideli kamuoliuka susegtas 3 ziogeliais. Ka tai galetu reiksti? Mama bijo kad nebutu prakeiksmas. Aciu uz atsakyma lauksiu

 12. Silvija

  Sveiki, netycia uzejau jusu puslapy tokio kokio tikrai ieskojau,nes is vienos pazystamos isgirdau apie kiausini kad reikia tikrinti ar niekas nera nuziurejas,pagalvojau kad cia neteisybe bet kai pamaciau pas jus supratau kad tikrai kazkas vyksta nes mano gyvenimas slysta is po koju. Nepilnai pries metus turejau operacija augly aciu dievui laiku pastebejau kol nebuvo piktybinis, tada issiskyriau su vyru jis paliko labai daug rupesciu su didelem baudom man nezinant,turim du vaikus mazus jie labai daznai serga, pati jauciu istisai nugaros,sprando kaklo skausmus,neseniai praradau darba o naujo niekaip negaliu rasti,kuo toliau vis daugiau nesiseka,dedu kiausinius sau ir savo vaikams jau ,beveik dvi savaites o kiausiniai baisus,gal zinot kokiu budu ka daryti, kaip issivalyti ta blogi ir ta nziurejima?o gal yra butu suzinoti kas galejo nuziureti?kiek laiko reikia deti situos kiausinius kad viskas baigtusi?aciu

  • Kartomantija

   Sveiki, jei tikrai yra nemenkas nuziurejimas, tai su kiausiniu nuvalyti gali ir nepavykti. Galbut reikia nemenko energetinio valymo. Tada jau padetu arba runu zvakes arba kiti valymo ritualai, kuriuos taip pat rasite musu svetaineje. Taciau gali buti ir taip, jog reikalingas stipresnis valymo ritualas. Suzinoti, kas tai padare galima Taro kortu pagalba.

  • Kartomantija

   Sveiki, siame straipsnyje pateikti diagnostikos, o ne energetinio valymosi receptai, todel jei itariate nuziurejima ar koki kita energetini negatyva, reiktu detaliau issiaiskinti, kas tai, o tada imtis arba valymo ritualu arba kreiptis pas specialista.

 13. Kristute

  Prieš pusmetį persikraustė į nuomojama namą. Sienas perdazem,baldus savo atsivežėm.Neissimiegam gerai,blogus sapnus sapnuojame, miegas negilus. Kelias dienas negalėjau ne kiek užmigti akyse ašaros, jaučiuosi pavargus.Vakar turėjom svečių, sako negaliu net užmigt ir vidury nakties namo išvažiavo.Viskas gerai klostosi,bet chaotiškas miegas arba Dar turiu savo šefą kuris pavydi manęs.Kas tai galėtų būti?

 14. Kristute

  Dar pridursiu,kad kitur išsimiegu gerai.Ryte nėra nei energijos, nei jėgų.Tai pradėjo trukdyti darbui.O dukra kencia nuo ivairiu skausmu..Negali nustatyti gydytojai.Lyg ir viskas gerai,bet…Nieko nėra. Kita dukra jaučia nerimą, blogus sapnus sapnuoja ir prasidėjo baimės iš niekur.Zvakes deginu kasdien.Nezinau kaip sau padėti.

 15. Monika

  Sveiki, kiek kartų reikia atlikti ritualą su kiaušiniu?

 16. xoxo123

  Turiu rimtą klausimą ir man įdomi Jūsų nuomonė. Esu jau 4-etverti metai vieniša. Prieš tai turėjau santykius, kurių metu žmogaus nei kiek nemylėjau, tiesiog buvau dėl statuso, dėl to, kad užsimiršti pirmąją meilę, nors jis mane mylėjo. Dabar, kiek bandau kurti santykius, vis nesėkmingai. Dažniausiai, jau būna ta stadija, kai vaikinai pradeda sakyt, kad patinka ir pan. O po to gaunasi šnipštas. Ir dabar.. su vienu vaikinu, beveik metus bendraujam, bet elgiasi kaip aš su paskutiniuoju savo vaikinu. Bei visi santykiai, kuriuos turėjau kaip tyčia visada baigiasi kovo paskutiniaja dekadą. Be to buvau pas būrėja, minėjo, kad esu prakeikta. Ar čia gali būti karma, už tai, ką padariau, kaip elgiausi prieš tai? Ar tiesiog buvusio vaikino užkeikimas

  • Vilius Malinauskas

   Sveiki, Jūsų atveju reikėtų analizuoti būtent Jūsų situaciją Taro kortomis, tuomet matytume detalesnę informaciją, tačiau vertinant bendrai, galima būtų sakyti, jog turite tiesiog atidirbti blogą karmą, išpirkti ją. Prakeikimą reiktų žiūrėti konkrečiai Jūsų situacijai, todėl negalėčiau komentuoti be kortų pagalbos.

 17. RutaSe

  Sveiki galite pasakyti rituala kad zmogus sakytu tiesa? Nes yra didelis melagis ir visada nepasako tiesos iki galo.Aciu

Parašykite komentarą