Būrimas kortomis

Paprasčiausi būdai apsisaugoti. Nužiūrėjimas, prakeikimas ar „pagadinimas“

prakeikimasPradėkime nuo to, jog būtina akylai saugoti savo nuotraukas. Nemėtykite jų kur papuolė, laikykite sudėtas į albumus, nedovanokite, nedalinkite nepažįstamiems ar mažai pažįstamiems žmonėms. Nepalikite, neatiduokite, o jei taip įvyko susigrąžinkite nuotraukas iš buvusių partnerių, sutuoktinių ir pan. Jei pats žmogus ir nelinkės jums nieko pikta, tai už jo būsimus ir būsimas draugus/es, mylimuosius/ias niekas negali atsakyti. Velniai žino, kad dėsis jų galvose… Neduokdie, prilips koks…. Prakeikimas…

Žinoma, šiuolaikinių technologijų amžiuje būtų kvaila tikėtis, kad, jei kam prireiktų, niekas neras Jūsų nuotraukos. Ras. Tereikės paieškoti internete. Tokiu atveju reikėtų nuotrauką „apsaugoti“. Photoshop’o ar kitos redagavimo programos pagalba uždėkite kad ir mažą, visiškai nepastebimą filtrą, kuris gal šiek tiek pakeis nuotraukos atspalvį ar foną, tačiau gerokai iškraipys energetinį lauką. Nors tai visiškai nepanaikins rizikos (vis vien galima bus pakenkti), tačiau šiek tiek sumažinsite efektą, nukreipsite nuo savęs. Taip pat apsaugoti fotografija galima jei fotografavimo metu sukryžiuosit rankas ir kojas taip užblokuodami savo energetini lauką. Namuose esančias nuotraukas (savo ir artimųjų) nuo nužiūrėjimo geriausiai apsaugoti bet kokiu užrašu ant priekinės pusės, tai nebūtinai turi būti aiškiai matomas užrašas, tačiau jis taip pat iškreips energetinį lauką ir nuotrauka jau bus ne taip pažeidžiama. Padeda ir dėmesį nukreipiantys, blizgantys, veidrodiniai rėmeliai, tačiau rezultatas negarantuotas, patyrusi ragana, puikiausiai galės atlikti savo darbą.

Niekada neimkite rastų nepažįstamų daiktų, net jei labai norėtųsi (pinigai, brangenybės ar pan.), o tuo labiau jei daiktą randate sankryžose, labai gausiai žmonių lankomose vietose. Tai specialiai paliktas, „nuimtas“, perkeltas „pagadinimas“ arba prakeikimas. Jei jau parsinešėte kokia „dovanėlę“ ir pastebėjote, jog vykstą kažkas negero – tuoj pat grąžinkite iš kur paėmėte. Nieko neimkite nuo savo namų slenksčio. Nelieskite nieko plikomis rankomis, kas  kelia Jums įtarimą. Kokio nors daikto pagalba (ne nuosavo, pvz. iš lauko atsinešta vytele arba pagaliuku) nustumkite, numeskite viską, kas kelia įtarimą kuo toliau, o ta vietą nuplaukite verdančių vandeniu.

Neperlipkite, neperženkite jokių neaiškių objektų: vilnos gniužulėlių (šunų, kačių), paukščių lizdų, susuktų, surištų siūlų, paukščių plunksnų, druskos kaubūrėlių, druskos linijų, neaiškių lėlių, figūrėlių ir pan. Jei įtariate kažką negero, būtinai ne plikomis rankomis (jei neįmanoma, apeiti arba radinys guli ant namų slenksčio) viską išmeskite sakydami «Я не я, и порча не моя. Иди, порча, к тому, кто тебя прислал»  ir sudeginkite, o tą vietą nuplikykite vandeniu arba pašlakstykite šventu vandeniu.

Visi magijoje naudojami objektai (žemė, kiaušiniai, grūdai ir t.t. turi savybę, labai ilgai saugoti, išlaikyti neigiamą energiją, todėl kol jie nebus rasti, „pagadinimas“ veiks kuo puikiausiai, radus tokius objektus būtina juos sudeginti, geriausia naudoti benziną ar kitą degų skystį, neliesti jų plikomis rankomis, vengti dūmų susidarančių degimo metu.

Keletas pavyzdžių , kokie objektai naudojami ritualinėje magijoje: saulėgrąžų sėklos – finansiniai sunkumai; kruopos, sėklos – pykčiai, barniai, ligos; siūlai, virvutės su mazgeliais ir pan. –ligos, augliai, impotencija; aštrūs daiktai – operacijos, ligos, skirybos; žiedai, žiedai iš plunksnų, plaukų, vilnos – vienišumas, skirybos; mirę gyvūnai – persileidimas, nevaisingumas. Vynys ir visokios adatos įsmeigtos į durų staktą – taip pat ženklas, kad Jums norėta pakenkti. Su visu šiuo gėriu reikėtų pasielgti aukščiau nurodytais metodais. Jei prie durų randate neaiškią balą vandens (muilino, purvino, dėl geresnio „pagadinimo“ efekto tai gali būti vanduo, kuriuo nupraustas mirusysis), neskubėkite į ją bristi, valyti, ar perlipti. Paimkite nereikalingų skudurų krūvą, įmeskite į balą, o kai vanduo susigers (neplikomis rankomis, kad vanduo nepatektų ant kūno) viską išneškite kuo toliau ir aplieję benzinu sudeginkite. Jei durų rankena kuo nors ištepta (dažniausiai muilu, kuriuo prausė mirusįjį) paimkite popieriu, jį uždekite, ugnyje pakaitinkite visą rankena, ir nuvalę švariu popieriumi visas gautas šiukšles sugedinkite.

Norint apsisaugoti galima į namų durų staktą įkalti vinį iš vidinės pusės, kad smaigalys styrotų laukę. Pasaga taip pat gelbėja, bet tai labiau pritraukia sėkmę, nei nukreipia nužiūrėjimą.

Yra ir daug paprastenių būdu „pagadinti“, nužiūrėti – kai žmogus valgo, geria, žiovauja. Šiokiu atveju reikėtų žiovaujant burną būtinai pridengti ranka, prieš valgį burną žegnoti, tada „pagadinimui“ sunkiau patekti kartu su maistu, oru į žmogaus vidų. Dar padeda paprasčiausias smeigtukas vidinėje rūbo pusėje, veidrodėlis vidinėje kišenėje atspindinčia puse nukreiptas į išorę. „pagadinti“, prakeikti galima ir telefonu, jei jaučiate pavojų, galite telefoną apšlaikstyti šventintu vandeniu.

Praėjusio amžiaus pradžioje buvo populiarus „pagadinimo“, prakeikimo būdas surišant augalus. Todėl atėję į savo sodą ir pamatę, jog augalai neiprastai susukti, surišti, sulenkti jokiu būdu jų nelieskite, netiesinkite. Nupjaukite, kokio ne savo įrankio pagalba, išneškite už savo žemės ribų ir sudeginkite sakydami:  «Твое дело – да тебе в тело». šitaip galima pasielgti su visais įtartinais objektais, kurie susukti, surišti, sumazgyti.

„Pagadinimai“ gali ateiti ir paštu. Tokį įtartiną laišką, geriausiai būtų sudeginti net neatplėšus. Dažniausiai „atsiunčiami“ pykčiai, apkalbos, skandalai, ligos, buitinės nesėkmės.

Dažniausiai moterų kolektyve pasirodžius su nauju daiktu, rūbu, pasikvėpinus naujais kvepalais kolegės prašo pasimatuoti, pažiūrėti, pačiupinėti. Nors iš atrodysite kvailai – neduokite, nei kvepalų, nei daiktų, nei papuošalu ir pačios/patys neprašykite. Tiek Jums galima pakenkti, nužiūrėti, tiek Jūs galite prisitraukti svetimą neigiamą energiją.

Vertėtų saugoti ir savo indus, puodelius, lėkštutes. Neduokite niekam gerti iš savo puodelio, net svečiams. Tokiam atvejui geriau turėti atskirus puodelius skirtus svetimiems ir savo šeimos naudojimui.

Bet kokia bažnytinė šventė (vestuvės, krikštynos, laidotuvės), kartais gimtadieniai ir visur kur švenčiama – puiki vieta raganoms ir magams. Norint apsaugoti savo erdvę ir kompanijos energetiką reikėtų pabarstyti šventintų aguonų.

Senas geras metodas apsisaugojimui nuo visokios bjaurasties: po saulėlydžio niekam neduokite ir nieko neskolinkite. Nei pinigu, nei adatų, nei druskos nei dar ko.

Nesišukuokite svetimomis šukomis arba šepečiu ir jokiu būdu nepalikite savo plaukų juose.

Veidrodėlis nešiojamas vidinėje kišenėje atspindinčia puse į išore puikiai padeda atspindėti bet kokį negatyvą.

Jei nešiojate kryželį prisiminkite, kad labiau apsaugo uosinis ar šermukšnio medžio, o ne auksinis ar sidabrinis.

Augalai taip pat apsaugo nuo visokio „brudo“, geriausiai tam tinka laukinės šventintos aguonos. Galima pabarstyti ant namų slenksčio, nešiotis mažą maišelį kišenėje. Senovėje norėdami apsaugoti gyvulius, žmonės pragręždavo jų raguose mažą skylutę ir ten įberdavo aguonų.

Pirtis taip pat puikus būdas apsivalyti, tik būtina tai darytį su kryželiu ant kaklo, kad gerai išdegintų visą neigiamą energiją, pertis ąžuolo arba beržo vantomis ir būtinas kontratinis dušas, o dar geriau – eketė.

Vasarą ir žiemą nerekomenduojama palikti atvirų orlaidžių nuo dvyliktos iki trečios valandos nakties. Jei būtina – įkalkite iš vidaus keturias mažas vinutes kampuose ir apriškite siūlu taip, kad orlaidė būtų perkryžiuota siūlais. Namus dar galima apsaugoti ir kamine ar ventiliacinėse sistemose įtaisius peilius ir jų geležtes nukreipus į viršų.

Senovėje niekas nespausdavo rankų sveikinantis – tai dar vienas puikus būdas „pasigauti“ kokią nors “nesamonę”. Daug geriau nukelti kepurę arba prieš išeinant iš namu abi rankas peržegnoti šventinta degančia žvake nuo pirštų galiukų i apačią ir iš kairės į dešinę.

Vestuvinių ir kitokių dovanų niekada neimkite tiesiai rankomis, paprašykite, kad padėtų kur ant stalo, o svečiams išėjus pirmiausia apšlakstykite šventintu vandeniu, o tik tada išvyniokite.

Senovėje kambarių sienas ir lubas balindavo kreida. Šventinta kreida – puikus apsaugos būdas, tačiau šis variantas jau užmirštas, užgožtas tapetų bei dažų. Tačiau įmaišius nors truputėlį šventintos kreidos į dažus ar tapetų klijus, galima apsisaugoti kuo puikiausiai.

Pasilinksminimų metu, negerkite iš netuščių, nepilnai išgertų, nugertų taurių. Jos gali būti užkalbėtos. Tai labiau galioją vyrams, nes vienas puikiausių būdų moterims prisivilioti vyrus – juos „pagirdyti“ visokios prigimties bjaurastim, krauju, užkalbėta degtine ir pan.

Naminiai gyvūnai, o ypač katės ir šunys, puikiai jaučia negatyvią energiją. Šunys dažniausiai loja ir žiūri į tą pusę, į „tuštumą“, kur slepiasi neprašyti svečiai, o katės pajutosios tokį pavojų dažniausiai išeina iš namų. Tikriausiai pastebėjote, jog katė visada atsigula, prisiglaudžia prie skaudančios vietos, o po kurio laiko skausmas praeina. Tokį skausmą katės pasiima sau ir pačios dėl to nukenčia. Tokiam reikalui geriausiai tinka trispalvės, margos katės.

Nakčiai arba be priežiūros nepalikite skalbinių, netikėtai dingę, o po to atsiradę daiktai, skalbiniai gali grįžti kartu su „dovanėle“.

Vėl gi, visko neįmanoma aprašyti. Parinkti patys elementariausi ir paprasčiausi būdai kaip galima apsisaugoti patiems ir apsaugoti savo artimuosius.

 

Banner

Parašykite komentarą