Apsivalymo ritualai

Praktinė magija: kaip nutraukti energetinius ryšius magijos pagalba

Praktinė magijaStraipsnyje “Energetiniai “pririšimai” ir “prisirišimai”  kalbėjome apie ilgai besitęsiančius energetinius ryšius tarp žmonių, kurie trukdo gyventi tiek mums patiems, tiek aplinkiniams. Skolų ryšius geriausia nutraukti skolas grąžinant, neapykantą – atleidžiant ir besimeldžiant už skriaudėją, įskaudinusį asmenį, neatsakytos meilės saitus sušvelninti nesiekiant savintis mylimojo ir pan. Tačiau ką daryti, jei visos priemonės išbandytos, fizinės ir dvasinės skolos grąžintos, o vidus vis nerimsta ir kankinasi, negalėdamas ištrūkti iš nematomos raizgalynės? Kaip mums gali padėti praktinė magija? Kaip nutraukti energetinius ryšius magijos pagalba?

Jei tikrai išbandėte viską, atidavėte fizines skolas ir sąžiningai sprendėte vidinius kazusus, o ryšys su žmogumi nenutrūksta, jis vis jaučiamas ir neduoda ramiai gyventi galite atlikti nedidelį ir nesudėtingą ritualą.

Jums reikės:

  1. Juodos ir baltos žvakės;
  2. Naujos nenaudotos storos adatos;
  3. Žvakidės ar padėkliuko, stiklainio dangtelio žvakėms įstatyti (kad nebūtų gaila išmesti);
  4. Degtukų;
  5. Ramaus šeštadienio vakaro.

Šeštadienio vakarą, po saulės laidos, geriau per dylantį mėnulį atsisėskite, atsipalaiduokite. Degtuku uždekite baltąją žvakę. Paimkite juodą žvakę į rankas ir susikoncentruokite į norimus nutraukti ryšius su norimu žmogumi.

Būtina (kalbama su žvake garsiai, balsu):

  1. Padėkoti šiam žmogui, kad jis buvo Jūsų gyvenime (nors ir sukėlė Jums skausmo ar įžeidė);
  2. Palinkėti jam viso ko geriausio (net ir priešui);
  3. Aiškiai ir grasiai įvardinti, su kuo ir kokius ryšius norite vidinius nutraukti;
  4. Nuo žvakės dagčio stulpeliu žemyn adata bražykite žmogaus, su kuriuo norite nutraukti ryšius, vardą ir pavardę. Dar kartą dėkodami šiam žmogui, jog jis buvo Jūsų gyvenime, suteikė gyvenimiškas pamokas, linkėdami jam viso, ko geriausio.
  5. Braižymą baikite prašydami paleisti Jus, leisti laisvai gyventi, kad jis/ji išeitų iš Jūsų gyvenimo. Jūsų paskutiniai ištarti žodžiai turėtų būti tvirti ir aiškūs (primenu, visą ritualą reikia kalbėti balsu):

“Aš (vardas, pavardė) visus ryšius su (vardas pavardė) nutraukiu,

Žodis mano tvirtas, valia geležinė,

Kaip pasakiau, taip ir bus!

Tegu bus taip!”

Tai atlikę uždekite juodąją žvakę degtuku. Abi žvakes palikite degti tol, kol jos natūraliai sudegs ir pačios užges.

Sudegusių žvakių likučius ir visas  naudotas priemones reikia, sudėti į krepšelį ir išmesti į šiukšlių konteinerį per kairį petį. Grįžti namo neatsigręžiant ir nesikalbant nė su kuo.

Grįžus namo reikia nusiplauti rankas po tekančiu vandeniu, arba išsimaudyti po kontrastiniu dušu ir nieko nelaukiant eiti miegoti.

P. S. Magijos “pririšimų” šis ritualas “nenuims”, nenuvalys.

Photo credit: Moyan_Brenn via Foter.com / CC BY

Banner

Parašykite komentarą