Apsaugos ritualai

Česnako apsauga namams. Energetinė namų apsauga

energetine namu apsaugaNamai, jų kampai ir sienos – nebylūs daugelio įvykių, vykstančių šeimose, liudininkai.  Besikaupianti negatyvi energija griauna šeimos gyvenimą, todėl, kaip dulkes, taip ir neigiamą energiją reikia išvalyti bei nuo jos saugotis. Ginčai namuose, svečių apsilankymas, triukšmingi vakarėliai, nuobodulys ir jėgų netekimas, šeimyniniai nesklandumai – tai toli gražu ne visas sąrašas atvejų, po kurių reikėtų energetiškai išvalyti namus. Po teisingai atlikto energetinio valymo būtina energetinė namų apsauga, kuri užkirstų kelią tolimesnei jų “taršai”. Štai vienas iš paprastesnių būdų, skirtas apsaugoti namus nuo įvairių energetinių žemojo astralo būtybių, menkų “blogiukų”, išorinio negatyvaus poveikio namams, viso blogio, kuris ateina į mūsų būstus iš išorės. 

Česnako maginis poveikis buvo žinomas jau nuo seno. Jis puikus antiseptikas, gydantis uždegimus, naikinantis bakterijas ir t.t. Česnakas apsaugo ir nuo neigiamos energetikos bei neigiamo aplinkos poveikio. Neveltui dažnuose namuose senovėje virtuvėje kabėdavo česnakų pynė, iš kurios česnakų galvos niekada nekeliaudavo i puodus – tai būvo namų apsauga.

Šiam nesudėtingam ritualui reikia vienos didelės česnako galvutės, kad būtų sveika ir neapdžiūvusi.

Laikyti reikia česnaką rankose ir kalbėti:

“Kaip šis česnakas išlieka sveikas, nors ir sudarytas iš daugelio skiltelių ir dalių, taip ir mano namai, nors ir sudaryti iš daugelio skiltelių ir dalių išlieka sveiki.”

Po to reikia padalinti česnaką į skilteles ir padėti prie kiekvieno lango ir prie kiekvienų durų. Joks blogis nepateks pro česnako apsaugą į Jūsų namus.

Banner

Parašykite komentarą