Apsaugos ritualai

Kaip pasigaminti raganos maišelį?

raganosRaganos maišelis tai viso labo mažas maišelis savyje slepiantis gan stiprias magines galias. Dažniausiai tai odos, zomšos arba audinio maišelis vos arbatos pakelio dydžio, perrištas virvele ar kaspinėliu. Jis paprastai puošiamas Wicca raganiškais simboliais ir kabinamas ant kaklo, juosmens ar akylai saugomas kišenėje. Raganos savus maišelius dažniausiai nešioja švenčiu, Šabų ar ritualų metu, tačiau pasigaminus toki maišelį kaip talismaną ar amuletą jis puikiai veikia, tinka ir kasdieniniam naudojimui. 

Viskas priklauso tik nuo maišelio paskirties ir tikslo, kuri maišelis turi padėti pasiekti. Galbūt tai sveikata, pinigai, energetinė apsauga, galbūt jis turi pritraukti sėkmę ar meilę.

Norint pasigaminti raganos maišelį visų pirma reikia tiksliai žinoti tikslą, kuri norite pasiekti ir kaip Jums turi padėti gaminamas talismanas ar amuletas. Bent kokiu atveju maišelis turi būti siuvamas iš natūralios medžiagos: odos, zomšo, šilko, medvilnės ar lino. Ingridientai, maišelio užpildas priklausys taip pat tik nuo Jūsų tikslo. Po to maišelis turi būti pašventintas visų stichijų pagalba ir užsiuvamas visam laikui bei nešiojamas arti kūno. Taip pat reikėtų atsižvelgti kokiu metų laiku gaminsite raganos maišelį ir pagal tai parinkti ingridientus, o maišelį geriausia pašventinti per vieną iš raganiškų švenčių Šabų.

Tipiški metų laiku atributai maišelio užpildui:

Pavasaris: Pirmieji pavasario žiedai, gėlės, medžių lapai;

Vasara: smėlis, vandens augalai, vasaros augalai ir pirmieji naujoje derliaus vaisiai ar uogos;

Ruduo: įvairūs grūdai (dažniausiai miežiai), nukritę lapai, sėklos, džiovinti vaisiai ar uogos, grybai, samanos.

Žiema: žemė, uogos, džiovinti augalai.

Visiems metu laikams tinka: gyvūnų kaulai, plunksnos, akmenys, kristalai

Raganos maišelis taip pat gali būti pagamintas ir kitam asmeniui, skirtas suteikti pagalbą ar pritraukti jam sėkmę ar siekiant jį apsaugoti. Į toki maišelį reikėtų įdėti to žmogaus plaukų sruogą, jo rūbų skiautę, o galbūt nuotraukelę.

Maišelis sėkmei:

maišelio spalva – geriausia žalia, auksinė ar oranžinė;
užpildas: keturlapis dobilas, bazilikas, ąžuolo ar klevo lapai, avantiurino kristalas.

Maišelis klestėjimui (materialumas, darbas, karjera, bendra sėkmė):
maišelio spalva: žalia arba auksinė
užpildas: cinamono lazdelės, mėtos lapeliai, sidabražolė, pušu spygliai, malachitas ar avantiurinas.

Apsauginis maišelis (energetinė apsauga, gali padėti išvengti streso, įkvėpti drąsos ir ryžto):
maišelio spalva: juoda, tamsiai violetinė
užpildas: razinos, česnako skiltelė, krapai, jūros druska, gematitas ar juodas obsidianas.

Šis maišelis taip pat gali tarnauti kaip puiki namų apsauga.

Maišelis meilei pritraukti:
maišelio spalva: raudona, rožinė, mėlyna
užpildas: rožių žiedlapiai, jazmino žiedai, rožinis kvarcas, granatas ar rubinas.

Tai tik keli maišelių ir jų užpildų pavyzdžiai, nebijokite improvizuoti.

Kai sugalvojote konkrečią užduotį savo maišeliui, parinkote medžiagas bei ingridientus, maišelį pasiuvote, supylėte užpildą – jį būtina pašventinti. Geriausia tai atlikti Šabo metų, tačiau jei neįmanoma sulaukti reikiamos dienos palaukite bent jau iki tol, kol mėnulis pasieks priešpilnio fazę.

Sukurkite mažą altorėlį ant kurio turėtų stovėti tinkamos Jūsų tikslui spalvos žvakė (spalvų simbolika rasite čia), vandens dubenėlis, smilkalų lazdele ir druskos ar žemės žiupsnelis. Tai keturios tichijos: ugnis, vanduo, oras ir žemė. Taip pat iš anksto ant altorėlio padėkite pasiūtą maišelį ir ingridientus.

Įsitikinkite, kad Jūsų niekas nematys ir nesutrukdys. Nusimaudykite vonioje, ir kibkite i darbą. Atsipalaiduokite, mintyse aiškiai susikoncentruokite i savo tikslą, dar kartą garsiai sau suformuluokite užduoti, kurią turi išpildyti Jūsų maišelis. Degtuku uždekite žvakę bei smilkalus. Atidžiai, susikoncentravus ir po vieną dėkite kiekvieną ingridientą i maišelio vidų garsiai prašyma išpildyti Jūsų nora. Drąsiai kalbėkite savai žodžiais, tik pasistenkite aiškiai formuluoti mintis. Jei prieš tai tiksliai žinosite, ką norite pasiekti, sunkumu kilti neturėtų. Kai maišelis ju bus užpildytas, palaikykite ji savo rankose, dar kartą susikoncentruokite i savo tikslą ir tris kartus giliai iškvėpkite į maišelio vidų ir garsiai ištarę maišelio užduoti maišelį užriškite.

Savais žodžiais paprašykite ugnies stichijos pagalbos ir palaiminimo, maišelį palaikykite virš žvakės ugnies (būkite atsargūs ir maišelio nesudeginkit) ir vašku “užantspauduokite” maišelio virveles, raištelius, kad jie neatsirištu. Tai darant ištarkite: “Tegu taip bus!”.

Paprašykite vandens stichijos pagalbos ir palaiminimo ir apšlakstykite maišeli keliais lašais šalto vandens iš dubenėlio, kurį buvote pasiruošę.

Paprašykite oro stichijos pagalbos ir palaiminimo ir apsmilkykite savo maišelį.

Paprašykite žemės stichijos palaiminimo bei pagalbos ir pabarstykite maišelį žeme ar druska.

Dar kartelį garsiai ištarkite savo norą ar tikslą, kurį turėtu padėti pasiekti maišelis ir padėkokite stichijoms už pagalbą.

Nurimkite, surinkite ingridientus ir sutvarkykite darbo vietą, žvakę palikite degti, kol ji pati užges. Likusius ingridientus reikėtų surinkti ir užkasti toliau nuo namų.

Maišelį nešiokite kuo arčiau kūno, jis Jus globos, saugos, galbūt pritrauks finansinę sėkmę, o gal ir meilės dvelksmą.

raganos

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

  1. Akvilė

    O Jūs tikra ragana? 🙂

  2. Birute

    “Likusius ingridientus reikėtų surinkti ir užkasti toliau nuo namų.” Ar tinka nuleisti į klozetą ar būtinai užkasti? Dabar žiema, nelabai kur pakasi. Sniegas manau kad netinka.

Parašykite komentarą