Ezoterikos teorija

Energetiniai vampyrai ar donorai? Sužinokite, kas Jūs esate

Energetiniai vampyrai Energetiniai vampyraiMes visi skirtingi. Mūsų skirtingos pasaulėžiūros, asmenybės ir gyvenimo būdas. Be to, mes turime skirtingą energetiką, nuo kurios ir priklauso didžioji dalis mūsų bendravimo, santykiai su aplinkiniais žmonėmis bei artimaisiais. Ar jūs kada nors galvojote, kodėl jūsų draugaujate su vienu ar kitu žmogumi, jaučiate jam nepaaiškinamą trauką, o kitų nežinia kodėl negalite pakęsti, jie Jums visiškai nemalonus, nors ir yra nepriekaištingos reputacijos, puikaus charakterio ir net traukia savo puikia išvaizdą… Visa paslaptis slypi energetinio fono suderinamume, o galbūt šalia mūsų slepiasi energetiniai vampyrai.

Visi žmonės gali būti suskirstyti į penkius energetinius tipus:

 • Vampyrai,
 • Donorai,
 • Neutralūs,
 • Baltieji magai,
 • Juodieji magai.

Nustatyti savo tipą galima pasinaudojant numerologija. Norėdami tai padaryti, sudėkite visus jūsų gimimo datos skaitmenis. Pvz.: gimimo data: 17.02.1990 = 1+ 2+ 0+ 1+ 9+ 7+ 9+ 0 = 29; 2 + 9 = 11; 1 + 1 = 2. Gautasis skaičius – 2 ir yra Jūsų energetinio tipo skaičius. Dabar jums reikia rasti stenogramos ir sužinoti savo energijos tipą.

Energijos vampyrai. Skaičiai: 1 ir 2. Energetiniams vampyrams būtina aplinkinių žmonių energiją. Jiems būtinas nuolatinis maitinimasis svetimais gyvybės syvais. Vampyrai gali čiulpti energiją tiek sąmoningai, tiek to nesuvokdami, o absorbcijos, procesas paprastai įsibėgėja kivirčų, konfliktų, nuoširdžių, atvirų pokalbių, skundų, užuojautos ar kito emocinio kontakto su donoru metu.

Žmonės donorai. Skaičiai: 5 ir 7. Žmonės donorai yra tie, kurie atiduoda energiją vampyrams. Jie patys nesugeba įsisavinti, kitų žmonių energijos bei apsaugoti savosios. Da-nai bendraudami su energetiniais vampyrais jie silpsta, jų gyvybinė energija kaskart senka, mąžta. Dažnai bendraudami su vampyras šio tipo žmonės savosios energijos nesuspėja atstatyti, todėl silpsta tiek emociškai, tiek fiziškai.

Neutralai. Skaičiai: 3, 6 ir 8. Šio tipo žmonės nei siurbia, nei atiduoda energiją. Jų energetinė apsauga tvirta, todėl jie visada išlaiko puikią formą ir tonusą.

Baltieji magai. Skaičius: 9. Baltieji magai turi nuostabų sugebėjimą valdyti savo energiją. Jie gali pasidalinti savo jėgomis, kai būtina, bet jie niekada nesieks išpešti naudos sau.

Juodieji magai. Skaičius: 4. Šio tipo atstovai dažnai laikosi neutralios pozicijos, tačiau turi gebėjimą transformuotis į energijos vampyrus. Jie, kaip ir baltieji magai gali puikiai kontroliuoti savo energetinį foną, jį apsaugoti. Išlieti nereikalingus energijos pliupsnius ir pritraukti, kai tai būtina.

Remiantis šių tipų ir kuriami mūsų santykiai. Skambės gan keistai, tačiau donoro ir vampyro sąjunga gali būti labai sėkmingi. Žinoma, jei donoro energijos užteks dviems. Tačiau jei donoras pats kentės nuo energijos trūkumo ir emocijų stokos, bet koks kontaktas su vampyru atsilieps tik neigiamai. Neutralūs žmonės ir baltieji magai – labai sėkminga sąjunga. Tarp jų bus visada taikūs ir stabilūs santykiai. Juodieji ir baltieji magai yra – vienas kitą atsvers. Šių tipų žmonės dažniausiai būna puikiais draugais, jiems lengva rasti bendrą kalbą, jų interesai sutampa. Vampyrai ir juodieji magai – nevykusi sąjunga. Kiekvienas iš jų bandys siurbti vienas kito energiją ir veiks viens kitą tik destruktyviai. Su juodaisiais magais nesutars ir neutraliojo tipo atstovai, kurie reikalui esant nesugebės pakrauti mago sava energija. Likusios sąjungų variacijos laikomos neutraliomis, nekonfliktiškomis, tačiau ir nemaitinančiomis partnerių, neskatinančiomis keistis sava energija.

Energetiniai vampyrai Energetiniai vampyrai Energetiniai vampyrai Energetiniai vampyrai

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Audra

  Nesupratau,kaip cia skaiciuojasi..?

 2. Audra

  Kas antras skaicius sumuojamas ar kaip?Negalima susumuot visos gimimo datos?

 3. Erika

  Laba diena , seniai įtariau , kad mano vyras yra energetinis vampyras .Gal galit patart kaip apsisaugoti nuo energijos vagysčių , visiškai atsiribot neišeina yra bendri vaikai namai .

  • Kartomantija

   Sveiki, galbut Jums tiktu musu gaminami amuletai su runu zenklais. Pavyzdzius rasite musu interneto svetaineje prie paslaugu aprasymu.

  • belekas

   Laba diena , seniai įtariau , kad mano vyras yra energetinis vampyras .Gal galit patart kaip apsisaugoti nuo energijos vagysčių , visiškai atsiribot neišeina yra bendri vaikai namai .

   Erika

   gal gali pasakit kaip jis tave nuvampirouja ir kam jam ta daryti uzdouk sau klausima sita pirma

   jei po to manisi kad jis tave nuvampirouja dar vis ieskok baltojo mago ar burejos ir nustatys jie ar jis tai daro

 4. Jūratė

  Man atrodo galima is eiles, eiles tvarka visus skaicius gimimo datos sudeti, nes pabandzius duota pvz skaiciuoti eiles tvarka gaunasi tas pats skaicius.
  17.02.1990 =1+7+0+2+1+9+9+0=29=2+9=11=1+1=2

 5. belekas

  kas cia per du nesamones rasomos
  vampyrouti gali tik magai ir guru daugiau nieks energijos pavogi negali
  magai guru valdo savo energetika ir kitu zmoniu bei visata ir visa kas gyva negyva pvz sunis kates gal valdyt ir kitus gyvius
  nera nei joudos nei baltos magijos yra tik magija ir zmones jos apsimokine ja naudoja geriems ir blogiems tikslams
  magijos darymas pries zmogaus norus valia ir yra joudoji magija pvz kaip nesekmes kad lidetu pinigu stigius ar ligos ar nutraukti zmogaus energija kitaip ji nuvampirouti sakant ar daryti subtiliuju strukturu pazeidimus kitaip liaudija vadinama nuziurejimas
  paprasti zmones nenuvampirouja vampyrai gali buti tik magai ir guru isvampirouti gali tik magai ir guru isidemekit tai

  • Kartomantija

   Sveiki, ne, toli grazu ne vien magai ar uzsiimantys magija gali vampyruoti ir nusiurbti energija. Tiesiog jie tai gali ir geba daryti samoningai, o kiti – ne. Kiekvienas is musu turime savyje tam tikros galios, taciau ne visi ja laviname, ne visi tai praktiskai naudojame. Todel kartais ir ivyksta nesamoningi energetiniai pazeidimai, pakenkimai. Tiek vampyravimas, tiek mazas nuziurejimas gali buti ir nesamoningai atliktas. Taip, jis galbut nebus toks tsiprus, kaip profesionalo darbas, bet tai nereiskia, kad tai nera imanoma.

Parašykite komentarą