Apsivalymo ritualai

Provoslavų magija. Energetinis apsivalymas “Spiralė”

Energetinis apsivalymasKasdien sutikdami ne vien pačius maloniausius žmones, ne vien linkinčius mums gero savo energetiniame lauke “prikaupiame” pakankamai nemažai negatyvios energijos, kuri ilgainiui gali virsti net rimtesniu pakenkimu. Kasdienės pavydo atakos, maži nesusipratimai, barniai ar kivirčai, o gal ir netyčiniai nužiūrėjimai palieka ženklus mūsų energetiniame lauke. Tai gali sukelti galvos skausmą, mieguistumą, nerimą ir pan. Todėl net ir smulkius, nedidelius energetinius “pakenkimus” patartina apvalyti. Energetinis apsivalymas lyg kasdienis dantų valymas, ne tik švarinantis mūsų energetinį lauką, bet ir suteikiantis šiokį tokį “imunitetą”. 

Daugelis tikriausiai pastebėjote nepaprastą bažnytinės ar cerkvės žvakės galią, o gal net patys pajutote jų skleidžiamą energiją. Būtent dėl šios jėgos nė viena bažnyčia, cerkvė ar kitos religijos maldos namai bei jų ritualai neapsieina be plevenančios žvakės liepsnos. Žvakė krikščionims – auka, sutvirtinanti maldą. Provoslavų šventieji žvakę lygina su žmogaus gyvenimu: vaškas – tikėjimas, dagtis – viltis, o ugnis – meilė (вера, надежда, любовь). Tikinčiajam žvakė – tiesioginė meilės išraiška Dievui ir artimam. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės žvakes naudojo ritualinėse ir magijos apeigose. Cerkvės ar šventintos bažnyčios žvakės visų pirma pasižymi „valomosiomis“ savybėmis, jų liepsną sunaikina, sudegina negatyvią energiją. Nesvarbu ar tai būtų mintys, ligos, nužiūrėjimas ar kita negatyvi energija ir, kur ji slypėtų: žmoguje, daiktuose, bute ar name. Todėl neapsiriksite jei Jūsų namuose įsigalios maža tradicija vieną savaitės dieną pašvęsti mažam namų apvalymui ir kiekviename kambaryje uždegsite nors po nedidelę cerkvės ar bažnyčios žvakutę ir leisite jai degti iki kol ji pati užges. Žvakės liepsna galima apvalyti ir žmogų, jo energetinį lauką.

Vienas iš paprasčiausių ir lengviausiai atliekamų apsivalymo ritualų – vadinamoji “Spiralė”. Jums reikės tik vienos paprasčiausios cerkvės žvakės.

Prieš ritualą nurimkite ir susikaupkite. Cerkvės žvakę uždekite būtinai tik degtuku ir kalbėdami 90 – tąją provoslavų psalmę (katalikų variante psalmių numeriai nesutampa, jos kardinaliai skiriasi pagal prasmę ir esmę) bei žvakę laikydami dešinėje rankoje pradėdami nuo kūno viršaus priešais save pieškite zigzagą besileisdami žemyn. Pradėkite vesdami žvakę į kairę. Kai nusileisite iki pat grindų kilkite tiesiai aukštyn iki galvos ir vėl leiskitės iki pat grindų. Nepamirškite dėmesingai kalbėti teksto (būtų labai gerai prieš tai jį išmokti mintinai). Nuo pačio žemiausio taško pradėkite aplink save sukti tarsi spiralę vis perimdami žvakę į tą ranką, kuria veiksmą atlikti bus patogiau, žvakės trajektorija turi būtinai suktis prieš laikrodžio rodyklę. Tokiu būdu pakilus iki galvos žvakę vėl perimkite į dešinę ranką ir prieš laikrodžio rodyklę apsukite tris kartus aplink galvą, o po to peržegnokite save iš viršaus į apačią ir iš dešinės į kairę.

Viso valymo metu būtina psalmę sukalbėti bent tris kartus ir būtinai bendras pakartojimų skaičius turi būti nelyginis.

chistka2

90- toji psalmė

«Живый в помощи Вышняго, в крове Бога Небеснаго водворится. Речет Господеви: Заступник мой еси и Прибежище мое, Бог мой, и уповаю на Него. Яко  Той избавит тя от сети ловчи, и от словесе мятежна, плещма Свойма  осенит тя, и под криле Его надеешися: оружием обьщет тя истина Его. Не убойшися от страха нощнаго, от стрелы летящия во дни, от вещи во тьме преходящия, от сряща, и беса полуденнаго. Падет  от страны твоей тысяща, и тьма одесную тебе, к тебе же не приближится,  обаче очима твойма смотриши, и воздаяние грешников узриши. Яко Ты, Господи, упование мое, Вышняго положил еси прибежище твое. Не  прийдет к тебе зло, и рана не приближится телеси твоему, яко Ангелом  Своим заповесть о тебе, сохранити тя во всех путех твоих. На руках  возмут тя, да не когда преткнеши о камень ногу твою, на аспида и  василиска наступиши, и попереши льва и змия. Яко на Мя упова, и избавлю и: покрыю и, яко позна имя Мое. Воззовет  ко Мне, и услышу его: с ним есмь в скорби, изму его, и прославлю его,  долготою дней исполню его, и явлю ему спасение Мое. Аминь.»

Psalmę galimą pakeisti ir šiuo užkalbėjimu

Божество Всемогущее и Вездесущее, Великие Силы Вселенной, Снизойдите на (имя), и очистите его (ее) душу и тело от всякого зла, Им ли содеянного, или на него навеянного, Преобразуйте все зло, что есть в нем, в любовь И сделайте его чистым и гармоничным. Все самые мощные защитные силы вселенной, Будьте с (имя) и защищайте его от всякого зла Отныне и вовеки веков. Будь по сему, истина!

Psalmę ar užkalbėjimą “iš bėdos” galima pakeisti ir mums visiems suprantama malda “Tėve mūsų” , ją galima kalbėti valymo metu lietuviškai.

Šiuo būdu galima nusimesti tik smulkius energetinius pakenkimus, netyčinius nužiūrėjimus. Rimtesniam prakeikimui, ar pagadinimui reikalingi rimti ritualai, tačiau kasdienėje praktikoje šis valymas puikiai tinka.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Aurimas

  Sveiki. Nelabai supratau “ir būtinai bendras pakartojimų skaičius turi būti nelyginis.”Ka reiskia sie zodziai?Ar tai reiskia kad kalbant viena karta malda galima atlikti viena karta apsivalymo rituala. Antra karta kalbant viska vel pradeti is naujo?

  Pagarbiai Aurimas

 2. Aurimas

  Radau psalmę katalikų biblijoje. Tiksli psalmė 91. Sėkmės.

 3. Jūratė

  Man šis ritualas labiau patinka su runų žvake. Pavyksta geriau, kokybiškiau. Nes galiu labiau susikoncentruoti į pati ritualą, laisviau jaučiuosi jį atlikdama, nes nereikia kalbėti maldų-viskas “įdėta į pačią žvakę”, ir dar tuo pačiu sekti maldų skaičių, kad nesuklystum, todėl galima labiau susikoncentruoti į pati ritualą, laisviau jaučiuosi jį darydama.
  Be to atliekant spiralę aplink save ne tik patogiau bet ir saugiau.
  Ir pati žvakė man labai patinka-graži, skleidžia malonų eterinių aliejų kvapą, aš dar ilgokai ją šalia savęs padeginu.

  • Aurimas

   Pasidalinkite prasau mintimis, kaip atliekate spirale?Ar tai reiskia, kad vedi zvake aplink save perimdamas is vienos rankos i kita, ar kaip kitaip?

   ”Nuo pačio žemiausio taško pradėkite aplink save sukti tarsi spiralę vis perimdami žvakę į tą ranką, kuria veiksmą atlikti bus patogiau, žvakės trajektorija turi būtinai suktis prieš laikrodžio rodyklę.”

   • Jūratė

    Atlieku taip pat kaip aprasyta cia. Tokiu paciu principu. Pirmiausia zigzagas pradedu piesti ji nuo virsaus i apacia, is kaires puses.
    Paskui darau spirale nuo apacios i virsu, taip pat i kaire puse suku aplink save spirale su zvake, perimdama zvake is vienos rankos i kita ir kildama po truputi aukstyn.

    P.S.Kaip minejo Vilius apsivalymo, valymo ritualai atliekami, pradedami i kaire puse, nuo kaires puses, pries laikrodzio rodykle.

    • Evelina

     raso ,kad “pradekite vesdami i kaire” , o jus rasote, kad vedate “is kaires” tai vadinasi vedate priesingai. as siulau teksto autoriams dar karta idemiai pasidometi siuo ritualu, prerziureti ji, istaisyti klaidas (jei ju yra), nes akivaizdu, kad zmones sio teksto nesupranta. rodziau ir savo draugams, noredama aiskumo, bet visiems atrode painu… galbut ir del to kad piesineliai klaidina (vienas i piesinio rodykle ziuri tiesiogiai, kitas kaip i atspindi) tuo budu pirmas ir antras paveikslelis priestarauja vienas kitam (pirmame linija krypsta i kaira, ors rasoma veskite i desine) o pskutiniame linija nurodyta taip pat kaip ir parasymas… ne straipsnis, o painiavu painiava. profesionaliam puslapyje tokiu dalyku neturetu buti ….ir apskritai bent jau pirmajame sakinyje klaidu neturetu buti “energetiniame laukIA”…. kas ten laukia tam lauke? vietinininkas…

     • Kartomantija

      Sveiki Evelina, jei pasistengtumete geriau siek tiek isigilinti suprastumete ir pastebetumete, kad nesutapimu nera. Nereikia nei i piesinelius ziureti “tiesiogiai” nei kaip i atspindi. Tiesiog atsistokite i piesinelio zmogaus vieta ir viskas taps aiksu. Neapsunkinkite saves. Pirmajame paveikslelyje linija krypsta i kaire – rasoma i kaire. Pirmas ir antras paveikslelis niekaip nepriestarauja vienas kitam, nes nupiesus zigzaga zemyn – kilsite aukstyn. Tiesiog siulyciau dar karteli perskaityti, pameginti nuosirdziai isigilinti ir atlikti praktiskai ritualo schema bent jau su piestuku rankoje. Greiciausiai viskas paaisketu 😉 Del gramatines klaidos pastebejimo – dekui, kartais visko pasitaiko 😉

  • Kartomantija

   Taip, su runų žvake tai patogiau ir lengviau atlikti 😉

 4. Evelina

  Cia grafikuose parodyta vienaip, o aprasymas kitaip. Pirmasis grafikas linija prasideda link desines puses (rasoma vesti link kaires) ir niekaip nesuprantu kodel save zegnoti reikia atvrksciai pradedant nuo desines. Na taip painiai parasyta ir nupiesta, kad neimanoma suprasti, kadangi grafikai gaunasi kaip veidrodinis zmogaus atspindys ,o veidrodyje juk matome priesinga atvaizdo puse. Pvz jei pakelsime desine ranka, atspindys veidrodyje kels kaire…

Parašykite komentarą