Apsivalymo ritualai

Gydanti mėnulio galia. Pilnaties – delčios ritualas

Gydanti mėnulio galiaTikroji mėnulio pilnatis, kai mėnulio diskas apšviestas 100 procentu trunka vos viena naktį. Nors liaudyje laikoma, jog pilnatis trunka savaitę, tačiau faktiškai mėnulis pradeda dilti… Mėnulio delčia – fazė kai tamsioji mėnulio pusė auga, o šviesiosios kasdien matome vis mažiau. Tai lėtėjimo, energijos sekimo laikas, išsivalymo periodas, kuriame labai svarbu teisingai planuoti, organizuoti savo laiką, vykdyti įvairius ritualus ir užsiimti tam tikra magija. Tai idealus laikas energetiniams valymams, todėl dylančiam mėnuliui galime atiduoti visa, kas nereikalinga, tame tarpe ir savo ligas bei negalavimus. Pasireiškia gydanti mėnulio galia.

Sulaukus mėnulio dienos, kai pilnas jis matomas jau ne 100 procentu, o tai būtų po 16 mėnulio kalendoriaus dienos pasirūpinkite, jog Jūsų niekas nesutrukdytų.  Atsistokite nugara į mėnulį (atliekama lauke, giedra naktį, kai mėnulis jau leidžiasi. Laidos laiką reiktų tikrinti pagal kalendorių), plačiai ir tvirtai įsiremkite kojomis į žemę, išsilenkite per juosmenį atgal, taip, kad matytumėte mėnulį, ištieskite į jį rankas ir kalbėkite jam balsu:

“Tėveli mėnuli, paimk su savimi kartų, kas mums nereikalinga (skaudulius, auglius, pūlinius, išvardinti visas ligas ir negalavimus) ir nusinešk su savimi” 

Tai pakartokite tris kartus nenusukdami žvilgsnio nuo mėnulio.

Pirmas tris dienas po ritualo gali rodytis, jog kažkas išteka iš Jūsų, kažkas atsitraukia – normalu, tai ligą mėnulis surenka. Kad ritualas būtų dar veiksmingesnis pakartokite tai tris mėnulio mėnesius, ciklus iš eilės.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

  1. angele

    o jeigu mėnulio nesimato?…..

Parašykite komentarą