Apsaugos ritualai

Kaip apsaugoti nuotrauką nuo nužiūrėjimo

apsaugoti nuo nužiūrėjimoJau ne kartą kalbėjome, kaip svarbu savo ir savo šeimos narių nuotraukas apsaugoti nuo nužiūrėjimo, prakeikimo ir kitų negatyvių magijos veiksmų. Nuotraukos – mūsų “negyvi” atvaizdai kaupiantys savyje visą informacija apie mus pačius, todėl per jas yra lengviausia pakenkti magijos pagalba ir mūsų fiziniams bei astraliniams kūnams. Žinoma, geriausias apsaugos būdas – niekur nedemonstruoti savo ir savo šeimos narių nuotraukų, jų nedovanoti, nedalinti ir pan. Susirinkti dovanotas draugams ir partneriams, jei santykiai nutrūksta.

Žinoma, šiuolaikinių technologijų amžiuje būtų kvaila tikėtis, kad, jei kam prireiktų, niekas neras Jūsų nuotraukos. Ras. Tereikės paieškoti internete. Tokiu atveju reikėtų apsaugoti nuotrauką nuo nužiūrėjimo. Photoshop’o ar kitos redagavimo programos pagalba uždėkite kad ir mažą, visiškai nepastebimą filtrą, kuris gal šiek tiek pakeis nuotraukos atspalvį ar foną, tačiau gerokai iškraipys energetinį lauką. Nors tai visiškai nepanaikins rizikos (vis vien galima bus pakenkti), tačiau šiek tiek sumažinsite efektą, nukreipsite nuo savęs. Taip pat apsaugoti nuotrauką nuo nužiūrėjimo galima jei fotografavimo metu sukryžiuosit rankas ir kojas taip užblokuodami savo energetini lauką. Namuose esančias nuotraukas (savo ir artimųjų) nuo nužiūrėjimo geriausiai apsaugoti bet kokiu užrašu ant priekinės pusės, tai nebūtinai turi būti aiškiai matomas užrašas, tačiau jis taip pat iškreips energetinį lauką ir nuotrauka jau bus ne taip pažeidžiama. Padeda ir dėmesį nukreipiantys, blizgantys, veidrodiniai rėmeliai, tačiau rezultatas negarantuotas, patyrusi ragana, puikiausiai galės atlikti savo darbą.

Štai dar vienas ritualas, kuris jau patikimai gali nuotrauką apsaugoti nuo nužiūrėjimo, nuo bet kokių neigiamų veiksnių. Jo metu nutraukiami ryšiai tarp Jūsų ir Jūsų atvaizdo. Bet kokia negatyvi energija Jūsų nebepasieks.

Pirmiausia Jums reikės įsigyti peilį juoda rankena, kurį vėliau galėsite naudoti kituose maginiuose ritualuose. Ji reikia pirkti būtinai turguje moterims trečiadienį, penktadienį arba šeštadienį, vyrams – pirmadienį, antradienį arba ketvirtadienį, priešpilnio mėnulio fazėje. Radus tinkamą peilį reikią turėti lygią sumą pinigų arba neimti grąžos. Duoti pinigus kaire ranka, peilį imti dešine, sau pusbalsiu ištarti: “Tau prekiauti – man burti, tau pinigai ir prekes – man jėga ir pagalba. Amen”. Greitai apsisukus nueiti. Grįžtant namo su niekuo nekalbėti, tačiau duoti išmaldos trims elgetoms. Tos pačios dienos vakare, po saulės laidos, uždekite vaško žvakę (ne cerkvės ar bažnyčios), paimkite peilį į dešinę ranką, ašmenimis nukreiptą į save, pjaunamąją dalį nukreipkite žemyn. Žiūrėdami į žvakę tris kartus mintinai pakartokit: “Į tarnystę atsidavusią tave paėmiau: ne pjauti – ne žudyti, ne durstyti – ne kenkti, o man padėti. Elgetoms duona, o man jėga ir pagalba. Amen.” Iškart eiti miegoti.

Kitą dieną jau galima imtis nuotraukų apsaugos. Prieš save padėkite savo nuotrauką, kurią norite apsaugoti nuo nužiūrėjimo jei ji atspausdinta, arba atsidarykite kompiuterio ekrane. Uždekite paprastą vaško žvakę. Gerai įsižiūrėkite į nuotrauką ir pabandykite įsivaizduoti kaip ji pradeda mirguliuoti tarsi atspindys vandenyje, deformuojasi. Tada imkite peilį dešine ranka ir veskite jį tarp saves ir nuotraukos kelis kartus iš dešinės į kairę tarsi nupjautumėte nematomus ryšius, jungiančius Jus ir Jūsų nuotrauką. Proceso metu turite matyti, įsivaizduoti kaip šie ryšiai tarsi siūlai nupjaunami. Kartokite tekstą:

Šis šešėlis ne mano,
Tai ne aš,
Ne mano tai atvaizdas,
Ne mano tai kūnas.
Veidrodyje manęs nepamatysi – nepražiūrėsi,
Tekančiam vandenį nesigaudysi,
Pasakytas žodis bus ne į mane mestas,
Piktas žvilgsnis bus ne man skirtas-
Duris atidarysiu – per langus langus išeis.
Amen. (Sukalbėti penkis kartus)
 
Šitaip apsaugotą nuotrauką, galite saugiai talpinti internete ar naudoti kaip tinkami. Nužiūrėjimo pavojus sumažinamas iki minimumo.
Banner

Prisijunkite prie diskusijos

  1. virginija

    Kaip teisingai sunaikinti nebereikalinga pvz.sena dokumento nuotrauka…arba tau nepatinkancią?

  2. dowe

    sweiki turiu problemele. gal galite rekomenduoti koki maga kuris nuimtu nuo manes ir mano draugo padarytus negerus dalykus. labai lauksiu atsakymo.

  3. Vilma sim

    Sveiki.O kaip apsaugoti savo nuotrauką nuo pakenkimų jei ją internete patalpino kitas asmuo o ne aš pati?Ačiū

Parašykite komentarą