Pinigų magija

Kaip pritraukti pinigus? Receptai, prietarai ir magija.

pritraukti pinigusNorint pritraukti pinigus tris dienas pries mėnulio pilnatį paimkite pačią stambiausią popierinę kupiūrą, kokią tik turite ir padėkite ją po kilimėliu savo namuose. Tai gali būti kilimėlis virtuvėje, svečių kambaryje ar pan. Svarbiausia, kad kilimėlis būtų Jūsų buto ar namo teritorijoje. Kartu su pinigais galite padėti ir banko kortelę. Keletą valandų prieš pilnaties piką (Būkite atidūs ir nepražiopsokite pilnaties momento, kad, neduok Dieve, mėnulis nepereitų į delčios faze – tokiu būdu Jūs tik neteksite pinigų) ištraukite pinigus ir/ar banko kortelę iš po kilimėlio ir įdėkite į savo piniginę.

Kiekvieną mėnulio priešpilnį į Jūsų piniginę ar banko sąskaitą ims plaukti pinigai: galbūt kažkas grąžins skolą, galbūt gausite dovaną, darbe – premiją, pasitaikys galimybė papildomai užsidirbti ir pan. Svarbiausia, kad šis nesudėtingas ritualas veikia greitai ir patikimai.

Kaip pritraukti pinigus? (2)

Vanduo – valdo mūsų pinigus. Jei namuose varva čiaupai ar stringa kanalizacijos sistema, vadinasi greitu laiku tuose namuose galima laukti ir didelių finansinių rūpesčių. Kai naudojatės vandens sistemomis (skalbiate, plaunate indus, grindis ir t.t.) stenkitės netaškyti vandens be priežasties, o po namų ruošos darbų visada iššluostykite likusias balutes, nusausinkite visus sudrėkusius paviršius. Žinoma visų vandentiekio įrengimų remontas – būtinas. Šis, nors ir buitinis, ritualas veikia puikiai.

Ugnies ritualas. Kaip pritraukti pinigus? (3)

Dauguma iš mūsų namie turime bent kiek grynųjų pinigų “juodai dienai”. Šiais laikais mažai kas bando tokias “atsargas” užkasti kieme, užsiūti čiužinyje. Dažniausiai pinigėlius kišame į kuo tolimesnį kampa, niekam nepastebimą užkaborį. Norit tikėkit, norit – ne, tačiau pinigai tiesiog negali pakęsti tamsos. Nesuveržkite jų gumyte per stipriai, nevyniokite pinigų į polietileninę plėvelę, tuo labiau juodą. Norint, kad mūsų piniginės atsargos pritrauktų dar daugiau lėšų į namus, reikėtų reguliariai santaupas perskaičiuoti, jomis pasidžiaugti, pasimėgauti.

Ketvirtadienį lygiai vidurdienį (reikia prisiminti, jog magijoje vidurdienis turi būti išskaičiuojamas: laikas nuo saulės patekėjimo iki saulėlydžio dalijamas per pusę) įjunkite visa namų apšvietimą ir atitraukite visas užuolaidas, kad namie būtų kuo šviesiau. Paimkite naują žalią žvakę ir laikydami rankoje apeikite visa butą ar namą, visas kertes, nepamirškite vietų, kur laikote pinigus. Tokiu būdu Jūs sužadinsite pinigų energiją ir ja pritrauksite savo būsto link. Pirmiausia atsistokite veidu į savo buto laukujes duris ir pradėkite judėti į kairę (buto atžvilgiu pries laikrodžio rodyklę). Taip apėję visa butą ir vėl atsidūrę prie laukujų durų palikite žvakę degti iki pusės. Po to žvakę užgesinkite pirštais suspausdami dagtį arba kartono gabalėliu, užpūsti žvakės negalima. Likusi žvakės nuodėgulį galite po kurio laiko naudoti kitoms savo reikmėms. Tokį ritual pinigams į namus pritraukti galite atlikti kiekvieną mėnesį per mėnulio priešpilnio faze.

Kaip pritraukti pinigus? (4)

Dažnai piniginėje kaupiasi smulkios monetos. Kartais jos net trukdo normaliai užsegti piniginę. Jei taip sutaptų, jog tektų apsipirkti delčios mėnulio fazėje penktadienį ir likus pusvalandžiui iki saulės laidos – atsiskaitykite (tai Jupiterio valanda Veneros dieną) būtent tomis smulkiomis monetomis, o atiduodami monetas kaire ranka sakykite sau tyliai: „Jums Smulkūs – man stambūs, Jums mediniai – man auksiniai!“ Tokio ritualo rezultatas garantuotas – artimiausiu laiku Jūsų piniginė gerokai pasipildys.

Sėkmės!

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Roma

  Reikės pabandyti pritraukti pinigus į namus. Labai įdomu. Tik klausimas, kuri pilnaties diena laikoma pilnaties piku, kaip tiksliai jį suprasti?

  • Kartomantija.lt

   Sveiki, pilnaties piku laikoma diena, kai pilnatis absoliuciai pilna 100 proc. Tai is esmes yra viena naktis, nes iki tol menulis pilneja, o po to ir karto pradeda dilti. Balandzio menesi tokia diena bus 15ta, Geguze 14ta.
   Sekmes, gaudant pinigelius!

 2. Petras

  Svarbu, kad pinigų nepalikti už durų po lauko kilimėliu, nes po to tikrai gali neberasti 🙂

 3. Alma

  jeigu dabar 14d padejus pinigus po kilimeliu paveluota bus? Ir kada bus 15d pilnaties pikas. Kokia valanda skaitosi?
  Ir geguzes men. kada tiksliau gaunasi pilnaties pikas. Kad is anksto pasiruosti 😀

 4. Asta

  Sveiki,

  Nenoriu suklysti, todėl:
  Tris dienas prieš mėnulio pilnatį – tai čia bus 07.08 ryte reikia viska padėti po kilimėliu, o iš 07.10 į 07.11 dieną(pilnatis) prieš įeinant į pilnatį likus porai valandų viską išimti.
  Ar teisingai suprantu? 🙂

  Ačiū už atsakymą, ar konsultaciją.

  • kartomantija.lt

   Vadinasi taip: pilna pilnatis si menesi bus Liepos 12 d. vadinasi Liepos 9 d. viska dedat po kilimeliu, o 12 d. pries vidurnakti traukiat luk 🙂

   • Dovilė

    Bet pilnatis jau bus liepos 11,kodėl jūs sakot 12? ar čia skaičiuojama pagal kažkokį specialų kalendorių?

    • Kartomantija

     Liepos 11 – ta pilnatis 97.2 proc. Liepos 12 – ta – 99.8, o pats pilniausias menulis bus 14:26 Liepos 12 – taja. 😉 Bent ja Vilniuje bus taip 🙂 Pagal gegrafine padei gali siek tiek skirtis. Po vidurnacio menulis jau prades po truputi dilti. Galbut todel Jusu kalendoriuje ir zymi, kad pilnatis liepos 11ta. 😉

   • Asta

    Ačiū 🙂
    Dar pasitikslinsiu:
    O liepos 9 diena, šiam ritualui skaitosi, kai mes atsikeliame ryte tarkim 7val, ar pagal valandas kai išmuš 00:00 ir tada padėti?
    Pas mane namuose tik vienoje vietoje yra kilimėlis tik į ėjus į butą prie durų, jis tinka? :s

    • Kartomantija

     Tinka 🙂 padejimo laikas near taip kardinaliai svarbus, svarbu neperlaukti, kad menulis nepradet dilti, net tada “nudilins” ir pinigus 🙂

     • Asta

      Dar turiu klausimą,

      Kvailai paklausiu, bet…jeigu padedu aš iš pradžių viską, o kai reikia išimti(jeigu aš negaliu, neesu ir pan), išimtų kitas žmogus, tai jau būtų turbūt negerai?
      Geriau, turbūt nedaryti šio ritualo?

   • Lina

    Sveiki,

    O laikas svarbu kiek pries vidurnakti turi valandu ar minuciu buti pries isimant viska?
    Jus zemiau rasete jog pilnatis pilna bus 12d 14:26 , tai tikrai ir 12 diena pries vidurnakti viska isimti, ar vis gi 11 diena pries vidurnakti? (kadangi rasoma 3 dienas pries pilnati)

    Aciu uz detaliasne informacija.

    • kartomantija.lt

     Sitiek smulkiai ir detaliai tikrai nereikia jaudintis. 🙂 Gerai, kad ziurite I viska atsakingai, tai pades rezultatui, taciau paranojiskailaiko nesekite. Isimkite 12 diena vakare prie vidurnakti ir bus puiku. 😉

     • Dovilė

      Jei gerai supratau šeštadienį iki vidurnakčio išimama?
      Šiaip esu dėkinga,autorei už tokius straipsnius:) Birželio mėnesį išbandžiau šitą dalyką,pradžioj pinigai keliavo ir keliavo iš piniginės,bet su laiku piniginė papilnėjo, pavyko netikėtas sandoris, gavom pinigų netikėtai:)

 5. Dovilė

  sveiki,
  kada šį mėnesį reiktų pinigėlius dėti po kilimėliu?ir jei pvz. pamiršti ištraukti reikiamu laiku,tai laikyt visą mėnesį reik?

 6. Lina

  Sveiki,

  Šį rugsėjo mėnesį reikėtų padėti 09.06 dieną, taip? o išimti 9 dieną , kuriuo metu?

  9 diena pilnatis 04:38 .

 7. Rira

  Sveiki, sakykit, kada spalio men reikia deti pinigus po kilimeliu, ir kada isimti.
  ACIU

 8. Rira

  Vadinasi gerai atsiskaiciavau, bet piniga isleidau 🙁 Gal reikia burta pakartoti?

 9. ASTA

  O as nezinojau :-((((( jai isleidi piniga is pokilimelio kas nutinka??? Kiek laiko reikia saugoti ir kur laikyti? O kas galioja banko kortelei?

 10. Asta

  Ar yra mums galimybe gauti atsakymus? Aciu.

 11. Sigitas

  Sveiki,

  Pvz.skaitosi pats pilnatis likus 3d.iki delčios,bet ant dangaus tai matosi kad jis jau nebepilnas,ar tai nesvarbu?
  Man kaip tai kol kas nelabai suprantama šitaip…

  Ačiū…

  • Kartomantija

   Menulio fazes reiktu tikrinti pagal menulio kalendoriu. Plika akimi vaizdas kartais gali buti ir apgaulingas vien zvelgiant i dangu 😉 Si rituala geriausia atlikti besibaigiant priespilniui, kai menulis pilneja. Kai lieka trys dienos iki visiskos pilnaties, o ne trys dienos iki delcios pradzios.

 12. Katia

  Laba diena ,

  Ar galima tai daryti nuomuotame bute ?Nors perskaiciau visus komentarus ,bet vis delto ir as noreciau pasitikslinti 🙂 Jai dabar priespilnio pabaiga bus 05.29 / 05.30 / 05.31 tai reiskias kupiura galiu ideti 05.29 ryte sakykim 09.00hrs. ir isimti 05.31 pries 00.00hrs..Ar teisingai supratau ?Buciau labai dekinga uz atsakyma.

 13. Katia

  Laba diena ,

  Gal butu galima gauti atsakyma ?Tikrai labai noreciau pasitikslinti.Aciu

 14. Virginija

  laba diena viska atrodo gerai padariau padejau 29 d9val po kilimu kur miegu kortele ir pinigu kupiura o isemiau 30d24val 45min bet iskarto man bet gaunasi kur negalvojau kad reikia sumoketi pinigus teks moketi uz pasliaugas nes nemokamai negaliu turiu butinai ta pasliauga daryti uz pinigus nes nemokamaim yra dydeles eiles o man reikia greitai nes musu tokie gydimo istaikose eiles

  • Kartomantija

   Na, nieko baisaus, juk norite paslaugos greitai. Ritualas juk nepakeis tvarkos gydymo istaigoje, jei norite greitos paslaugos, teks moketi. Ritualas gali pritraukti pinigus, ju srautus, o ne pazerti nemokamu prekiu ar paslaugu.

 15. Lijana

  Sveiki, ar galima piniga laikyti ne pinigineje, o pvz kitoje vietoje kur laikomi grynieji pinigai (santaupos) ? Ar nieko tokio jei piniga istraukiau ne kelias val pries pika o keleta minuciu? Aciu uz atsakyma..

 16. Rasa

  Sveiki, kada bus tislus pilnaties pikas 2015metu rugpjuty. Ir kaip daryt jei as yuriu dvi atskiras banko saskaitas skirtingose bankuose abi banko korteles deti po kilimeliu ar uztenka vienos is ju? Dekoju uz atsakyma 🙂

 17. vida

  padejau pinigus 26 rugpjucio,ar piko valanda bus rugpjucio 28 d.21.35.ar teisingai pasielgiau ,ačiū.

 18. Virgis

  Sveiki.
  kada gruodžio mėnesį reikėtų padėti pinigėlius o kada išimti , kuriuo metu?

 19. Jurgita

  Sveiki. O sausio mėnesį kada geriausia padėti ir išimti? bandau skaičiuoti ir pati susimaišau. …..

 20. Klaustukas

  Keistai skamba “trys dienos prieš mėnulio pilnatį”. Tai ar prieš jos piką reikia dėti, t.y. kai jis verčiasi į delčią, ar iš viso dar per priešpilnį (einantį prieš pilnatį) reikia dėti tuos pinigus po kilimėliu?
  Vienoje vietoje taip randu patarta, kitoje kitaip. Nesąmonės kažkokios. Jei jau rašomas burtas, tai reikia labai tiksliai surašyti.
  Dabar pilnatis prasideda sausio 24 dieną, o pikas tada vasario 1 dieną, prieš verčiantis į delčią? Tai ar prieš vasario 1 d. tris dienas laikyti pinigus po kilimėliu ar dar pradėti nuo priešpilnio, kad visą pilnaties laiką gulėtų ir augų?

  • Kartomantija

   Nesusipratimai prasideda del to, kad lietuviu kalboje mes teturime keturis zodzius apibudinancius menulio fazes. Is tikro menulio pilnaties pikas yra tada, kai lietuviskais terminais vadovaujantis pilnatis tik prasideda. Tada menulis yra pilniausias. Todel pinigelius reiktu deti per priespilnio paskutines dienas, nes lietuviskai stojant pilnaciai ji jau prades po truputi dilti.

   • Klaustukas

    Ačiū. Bet jūs rašote, kad jokiu būdu nepražiopsoti, kad nepereitų mėnulis į delčią. Tačiau iki delčios dar būtų tuomet kone savaitė pačios pilnaties laiko. Tai kaip čia yra? Tai gaunasi, kad realiai per visą pilnatį gali pragulėti sau ramiai, svarbu prieš delčią išimti? Ar jau visgi nuo sausio 24 dienos dabar mėnulis pradės dilti ir geriau išimti? Atsiprašau už tokius klausimus, nelabai gaudausi astronomijoje, mokykloje jos beveik nebuvo dėl nevykėlės mokytojos.

    • Kartomantija

     Jau atsakyta isamiai zemiau. Isimti pries Lietuviskai vadinamos pilnaties pradzia, nes tik ta diena pilnatis yra pike. veliau pradeda dilti. Arba ziurekite angliska menulio kalendoriu ir isimkite prie pat Full moon.

  • Kartomantija

   Sveiki, Jus teoriskai viska puikiai supratote, jei isiskaitytumete viskas taptu dar aiskiau, taciau pabandysiu visiskai detaliai paaiskinti. Deti pinigelius reikia pries menulio pilnaties pika. O t.y. per priespilnio (musu supratimu) paskutines dienas. Isimti pries pat pilnati (musu supratimu). Kodel? Todel, kad lietuviu kalboje ir tradicijoje turime keturias menulio fazes. Anglu kalboje yra 8 menulio fazes. Tikra menulio pilnatis, kai jis pilnas 100 proc. yra tik viena naktis, o ji sutampa su lietuviskai vadinama menulio pilnaties pradzia (menulio kalendoriuje ar kt. kalendoriuose ta diena ir zymima zenkliuku “pilnatis”) arba angliskai Full moon. Veliau menulis pradeda dilti ir ritualui laikas jau nebepalankus.

 21. Odeta

  Laba diena! Ka daryti,jei pamiršau išimti viena is dviejų kortelių??? Kaip prisiminiau jau buvo delčia??? Buvau padėjusi tris korteles ir pinigus,viską atlikau kaip reikia,bet užmirštų viena kortele. Ar jei pakartosiu burta per gegužio men.reikiama faze,burtas pradės veikti tinkamai??? Ar dėti tik užmiršta kortele ar kartoti su pinigais ie kortelėmis visomis kiek turiu??? Aciu

 22. IEVA

  Sveiki. O kam nors šis burtas padėjo su pinigėliais padėtais po kilimėlių prieš pilnatį,? ☺

 23. IEVA

  Sveiki. O tinka pinigus dėti buto balkone nes kambariuose kulimų pas mane nėta tik balkone? Ačiū

 24. Laura

  Sveiki, gal galite pasakyti kada reikes deti , nes nelaba gaudausi.

 25. Janina

  Sveiki, o kada dabar reikes deti pinigeli ir ji isimti?

 26. Janina

  Tai jei gerai paskaičiavau ir supratau, tai padėti reikia kovo 28, o išimti kovo 31 prieš vidurnaktį?

  Ačiū

 27. Janina

  O jei pinigeli issiimsi 31 diena ,dienos metu? Galima?Ar butinai pries vidurnakti? O kada dabar bus balandzio menesi pilnaties pikas,ir kada reiketu tada balandzio menesi atlikti si rituala? Ačiū

 28. Li

  Nežinau ka padariau ne taip taciau padėjus banko kortele po kilimėlių geg 18 d ir ją ištraukiau prieš vidurnaktį. Po 11 d netekau darbo. Ar tai kažkaip susiję?

 29. Enzystal

  Sveiki,noriu pasiklausti,kad nepadaryčiau ko ne taip.Tai dabar po kilimėliu pinigėlius reikia padėti Rugsėjo 11d? ir ištraukti kada? ačiū labai už atsakymą 🙂

Parašykite komentarą