Meilės magija

Meilės magija. Trys užkalbėjimai: dūmai, pelenai, adata.

meilės magijaMeilės magija- viena iš niekaip neprarandančių aktualumo magijos sričių. Meilės magija tokia plati ir neaprėpiama, jog visa ją aptarti neužtektų ir pusės gyvenimo. Ją galima butų skirstyti į dešimtis tipų (juodąją, kurioje veikiama dvasių pagalbą, vudu, mazgų magiją, bažnytinę ir t.t.) bei potipių, kurie nurodytų, kaip vienas ar kitas ritualas turi suveikti. Tai ir lytinio potraukio sukėlimas ir žmogaus valios, laisvės suvaržymas, aistros įžiebimas ir t.t. Šiame straipsnyje pateiksime tris senovinius nesudėtingus užkalbėjimus, kurie turi pritraukti ir išlaikyti mylimą žmogų šalia Jūsų.

Meilės dūmų užkalbėjimas:

Savo ranka užrašykite baltame popieriaus lape raudonu tušinuku šiuos užkalbėjimo žodžius:

“Atsikelsiu aš ankstų rytelį, nusiprausiu aš baltą veidelį.

Išeisiu iš kaimelio į lygų laukelį, atsigręšiu į rytus.

Tam laukelyje stovi trys krosnys: medinė, geležinė ir plytinė.

Kaip tos krosnys užsidega ir karščiu alsuoja nuo žemės iki dangaus,

Taip tegu širdis, kūnas ir siela Dievo taro (vardas) aistra man (vardas) liepsnoja.

Žodžiai mano tvirtesni už plieną, kietesni už medį ir sunkesni už plytą”

Po to susukite lapą popieriaus į vamzdelį, į vamzdelio vidurį įkiškite topolio šakelę. Uždekite degtuku vieną šakelės ir vamzdelio galą ir sušnibždėkite dar kartą užkalbėjimo žodžius į beišsiskiriančius dūmus…

 

Meilės pelenų užkalbėjimas:

Savo ranka užrašykite baltame popieriaus lape raudonu tušinuku šiuos užkalbėjimo žodžius:

“Kelsiu aš pries aušra ir nueisiu į tamsų mišką, užkirmijusias pelkes. Tose pelkėse stove juoda pirtis, o joje sene piršlienė gyvena. Jos pirty yra krosnis akmeninė, o puode ant tos krosnies viskas kepa – prisvyla, verda – suverda. Tegu taip ir Dievo tarno (vardas) širdis, kūnas ir siela prie manes Dievo tarnaitės (vardas) tegu linksta, karščiu verda, aistra alsuoja prilimpa ir prikepa. Žodžaiai mano tvirti ir kieti, ju nesulaužyt ir nesunaikint. Amen.”

Uždekite cerkvės žvakę, o nuo jos ir lapą su užrašytu užkalbėjimu. Meskite deganti popierių į nedegantį indą ir palaukite, kol jis visiškai sudegs. Gautus pelenus smulkiai sutrinkite, dar karta užkalbėkite minėtu tekstu ir mažomis porcijomis dėkite mylimajam įruošiamą maistą.

 

Meilės adatos užkalbėjimas:

Užkalbėkite naują, ką tik nusipirktą adatą (prisiminkite, jog perkant bet kokius ingridientus magijai mokama kaire ranka, prekės imamos dešine, pirkti reikia turint lygią sumą pinigų, arba neimti gražos):

“Kelsiuos aš ankstų rytą, išeisių į tyrą lauką ir į dangų žydrąjį atsigręšiu, o tame danguje strėlė astir lekia. Tai ir lėks, strele aštrioji, į širdį karštą, į kraują meile alsuojantį, akis šviesias Dievo tarno (vardas). Kad jis/ji be manes džiūtų ir tik manes ilgėtūs visur ir visada matyt norėtų. Valia mano tvirta, o žodžiai į kūną pavirs”

Šia užkalbėtą adata reikėtu paslėpti, įsegti į mylimojo/sios rūbus.

Šie tris užkalbėjimai taptų dar veiksmingesni, jei visą pasakojamą istoriją vaizdžiai nupieštumėte savo mintyse. Užkalbėjimai pateikti aiškiu naratyvu, sukuriantys priežastys – pasekmes bei sąlygas, kaip ir kas turi įvykti. Tai vizualizavę sustiprinsite jų poveikį trigubai.

Atminkite, jog bet kokie veiksmai, energijos, net ir meilės magija, kurią paleidžiate į pasaulį sugrįžta Jums trigubai didesne jėga. Todėl gerai pagalvokite, ar sąžininga veikti prieš kito žmogaus valią pririšant jį prie savęs. Atminkite, šią atsakomybe nešite ant savų pečių.

Photo credit: Pedro Nuno Caetano via Foter.com / CC BY

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

 1. Moon

  O tą žvakę būtina sudeginti per vieną kartą ar galima per kelis?

 2. Susidomejusi

  Laba diena tik norejau pasiteirauti o jei konkretais zmogaus vardo nera ar galima nerasyti vardo tiesiog bandyti prusisaukti meile kuri vis neuzsuka 🙂

 3. Anonimous

  Kas per mefis ir is kur gauti ta topolio sakele

 4. aninim

  Jus nuo proto nusoke net nebandykite, as pabandziau uzsitraukiau karma, ejau i cerkve prasiau atleidimo kelis kartus, man atleido bet uzdare duris prie to zmogaus net nebandykit, pasigailesite…

 5. Dnc.

  Gal yra kažkokie ”priešnuodžiai” nuo tokiu dalyku ar požymiai kad esi kažko panašaus paveiktas, kažkaip nesveikai žmogus kuris atrodo visiškai ne mano skonio i galva ”isikabino” taaaaip,kad pabudi apie ji galvodamas ir užmiegi net sveikata šlubuot pradėjo.

 6. Ramse

  Sveiki, noreciau priesnuodzio. manau buvau paveikta. aciu

  • Kartomantija

   Sveiki, pirmiausia reiktu atlikti diagnostika ir suzinoti, ar is tiesu buvo maginis poveikis. Musu svetaineje rasite straipsni “Trys budai kaip diagnozuoti energetini negatyva”. O tada, jei itarimai pasitvirtina, galima negatyva valyti: ritualu ieskokite kategorijoje “energetinis apsivalymas”.

 7. Dnc.

  O ta topolio šakelė turi visiškai sudegti ?, ar užtenka tik kad popierius sudega.
  Žalia topolio šakelė nelabai norės degti.

 8. inga

  sveiki yra meiles magija,yra sekmes magija.tik nesupykit nes man tai aktualu ar yra kokia nors magija kuri uzkalbetu nuo per didelio tingejimo.jau tas tingejimas mane varo i nevilti

 9. inga

  ir kiek tai kainuotu?

 10. Evaldas

  Sveiki norėjau paklausti, ar būtina paslėpti adata rūbuose, ar galiu taip kur?

 11. Arvudas

  Aš noriu paklausti ar reik visus tuos tris uzkalbejimus padaryt ar užtenka tik vieno

Parašykite komentarą