Pinigų magija

Pinigų magija. Užkalbėjimas padedantis pritraukti pinigus konkrečiam pirkiniui

pinigų magijaŠis ritualas, užkalbėjimas, pinigų magija padeda gauti konkrečia pinigų sumą, konkrečiam pirkiniui, svajonei ar sumanymui. Reikėtų tik prisiminti, jog gautus pinigus, padedant šiam ritualui, užkalbėjimui būtina išleisti būtent tam sumanymui, kurio įgyvendinimui buvo prašoma pinigų. Kitu atveju galite užsitraukti nelaimę ar nesėkmę. Užkalbėjimas geriausiai veiks, jei ritualą atliksite priešpilnio mėnulio fazėje arba per pilnatį. Tačiau reikėtų vengti ritualą naudoti mėnuliui pradėjus dilti.

Anksti rytą, iki saulės patekėjimo išeikite į lauką ir pasisukite veidu į rytus. Tinką ir rytų kryptimi atgręžtas namų langas, jei jis žvelgia tiesiai rytų pusėn, o išeiti į lauką, atvira vieta nėra galimybių.

Iš anksto tiksliai suformuluokite savo norą ar troškimą, svarbu konkrečiai įvardinti, ko siekiama šia pinigų magija.

Saulės patekėjimo momentu tris kartus balsu sukalbėkite šį iš anksto mintinai išmoktą užkalbėjimą.

“Atsikėliau aš, Dievo vergas (vardas), paryčiais, kad saulę sutikčiau, slaptus norus išpildyčiau. Ten rytų pusėje trys išminčiai gyvena, vienas žino, ką gauti turiu, antras žino, kur visą tai rasti, trečias žino, kaip visa tai gauti. Atversiu paslaptį tiems žyniams: aš noriu (įvardinti savo troškimą). Apdovanokit išminčiai sava išmintimi, padėkite gauti ko trokštu. Tegu bus Dievo valia. Amen.”

Patartina visą užkalbėjimą sukalbėti vienu oro iškvėpimu arba bent jau nesudarkant ritmo, tempo.

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

  1. Ausra

    Ar galima si uzkalbejima skaityti? Nes ismokti sunkoka. Aciu

  2. janina

    nezinau,man tai nieks nepadeda,kaip nera tu pinigeliu taip nera,atrodo ir dirbu ir uzdirbu daugiau nei minimuma,bet iki menesio galo niekaip nedatraukiu,pastoviai vis kazkokios paildomos islaidos atsiranda,nors atsisesk ir verk,na taip nesiseka

Parašykite komentarą