Apsaugos ritualai

Provoslavų magija: archangelas Mykolas. Apsauga arba kaip atsikratyti priešo

Provoslavų magijaŠVENTIEJI ARKANGELAI MYKOLAS, GABRIELIS IR RAPOLAS  (rugsėjo 29 d.). Liaudyje tai  Mykolinės – minimas Mykolas arkangelas, Dievo pasiuntinys ir visų angelų galingiausias kovoje su Liuciferio piktosiomis dvasiomis. Liaudyje ši data susijusi su bulviakasio pabaiga (dažniausiai kviečiama talka), derliumi, pabaigtuvių vaišėmis ir „auksiniu rudeniu“ (klevai „suliepsnoja“ po pirmųjų rimtų šalnų) arba „bobų vasara“ (kitados per šias paskutines šiltesnes ir saulėtas dienas buvo pagerbiamos ir apdovanojamos „bobutės“ – kaimo gimdyvių pribuvėjos). Mykolinės – tai ir visų kitų metinių duoklių atidavimo terminas, ir kaimo vaikų mokslo metų pradžia-pabaiga. Senovėje ši diena dar vadinta  Dagos šventė, Dagotuvės. Žodis „daga“ reiškia brandą ir derlių, taip pat sudygusius žiemkenčių daigus; „Kokia vaga, tokia ir daga“’. Provoslavų magija, cerkvės magija taip pat dažnai pasitelkia šv. Mykolą į pagalbą. 

Kadangi šv. Mykolas galingiausias kovoje su piktosiomis dvasiomis, jis gali mums padėti atsikratyti ir pikčiausių mūsų priešų žemėje, nuo jų apsaugoti.

Provoslavų magija – Sutartis su šv.  Mykolu:

Cerkvėje pirkite ne pačią pigiausią žvakę, bent jau vidutinę, o geriausiai pačią didžiausią toje cerkvėje, kurioje tik rasite šv. arkangelo Mykolo ikoną. Priėję prie ikonos pasikalbėkite su šv. Mykolu, papasakokite jam savo bėdas, kas ir kaip Jus nuskriaudė, uždekite jam nupirktą žvakę (šv. Mykolo stichija – ugnis) ir ištarkite:

“Aš, dievo tarnas/aitė (savo vardą), atleidžiu Dievo tarnui (priešo vardą) visas skriaudas ir atiduodu jį tavo teismui. Prašau išdeginti jį (priešo vardas) ugnimi, jei jis (priešo vardas) nors kaip nors man kenks. Aš sudarau su tavimi, šv. arkangele Mykolai, sutarti metams (nurodyti norimą laiko tarpą). Pažadu, kad lankysiu tave kiekvieną savaitę (nurodyti kaip dažnai ateisite) ir uždegsiu tokią žvakę tau. Tik padaryk, ko prašau. Apsaugok mane nuo (priešo vardas). Tavo teismas pats teisingiausias. Mano kerštas būtų niekas, palyginus su tavuoju. Aš atiduotu savo priešą (priešo vardas) tavo valiai. ” 

Sudarant šią sutartį nereikia žegnotis, verkti ar kitaip lieti emocijų. Tai dalykinė sutartis. Jūs kiekvieną savaitę ar kitą nurodytą terminą eisit į cerkvę ir maitinsit šv. Mykolo agregorą, už tai jis Jus saugos.

Tai veikiantis ritualas (provoslavų magija labai stipri), tik nereikia sulaužyti duotų pažadu ir sutarties sąlygų.  Žvakę kaskart pirkite ne pačią pigiausią, didžiausią, kokią išgalite.

Jei tikrai žinote žmogų, kuris Jums kenkia, bet tiksliai nežinote jo vardo, sutarties metu sakykite priešo vardo vietoje “Dievas žino jo vardą”.

Gali taip nutikti, kad statant ir uždegant pirmą kartą pirmąją žvakę ji kris iš rankų, neužsidegs, spragsės ir t.t. tai priešo energetinis laukas priešinasi Jūsų veiksmams. Nekreipkite dėmesio ir tęskite ritualą.

provoslavų magija

Banner

Prisijunkite prie diskusijos

  1. Janina

    Labai idomu,o krikscioniu baznycia ar tinka,nes provoslavu arti nera

  2. Ram

    Neesu provoslavė, tai kaip man atsikratyti priešu

  3. Aldona

    O jei reikia dėl kito žmogaus prasyti apsaugos?Nes žinau, kad tas žmogus neis, tiesiog netiki tokiais dalykais.

Parašykite komentarą